Forum
am...no usi pišete ene zgodbice tuki na igrah in sem se tut jest odločila da napišem eno zgodbico pa da se preizkusim v pisanju...zdej zgodbica se bo dogajala poleti pa mal pol bolj proti koncu tudi že v šoli.

Zdej me pa zanima al bi radi da napišem to zgodbico al ne???

al naj napišem zgodbico???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. april 2011
a pa še to pisat začnem če sploh začnem po najman petih komentarjih(ne veljajo od iste osebe)

lp

manta.samanta
03. april 2011
neext
03. april 2011
next
next
next
next
next
next
next
!!!!!!!!!!
03. april 2011
ja bom če bo še kej komentarjov!!!
03. april 2011
no zdej bom kr začela pa bo mogoče pol več komentarjev

oki bom začela....zdej dogaja se konec 9.r osebe so pa sanja(jest): 14 let
ajda: bff od sanje 14 let
gal: oseba v katero se bo sanja prvič močno zaljubila, 14 let
lara: sovražnica moja pa od ajde , 14 let
ostale osebe zveste sproti pa slik ne bo zato ker hočm da si osebe predstavljate v svoji domišliji..
___________________________________________________________________________________________

Imela sem najlepše sanje do zdaj in zbodi me ta trapasta budilka.Hitro sem vstala in se oblekla, umila, počesala in na koncu še naličila. Stekla sem po stopnicah ker se je mami že upila sanja zajterk.Hitro sem pojedla in odšla do Ajde moje bff.Skupaj sva odšle do šole bil je še zadnji teden šole.Ker je že zvonilo sva odšli v razred na prvo uro slovenščine dogajalo se ni nič posebnega oziroma sploh nisem poslušala ker sem razmišlala če bom do srednje šole sploh dobila fanta namreč še nikoli nisem imela fanta.potem je bila matematika spet je bila beda na kvadrat no in tako približno je potekal dan v šoli. Po koncu pouka sva z ajdo odšli domov med potjo sva se pogovarjali.
j-jest a -ajda

j:ej a misliš da bove sploh kdaj dobile fanta???
a:ja itak
j:ja samo greve že u sredno pa še zmer nimave nobenga
ao že...mogoče pa med poletnimi počitnicami koga spoznava
j:mogoče res
a: pa dej no ne sekiri se no...ej a maš kej cajta dons???
j:ja itak da mam...
a:a pa še to a greš dele takoj k bo konc šole z mano na morje na krk za 1 tedn??
j: ja upam da lah morm še mami uprašat
a:ok

no in tako približno je mineval teden...

takoj po koncu šole smo se odpeljali na krk.takoj ko sem stopila iz avta sem videla....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
se opravičujem ker je mal napak
03. april 2011
a pa še to use v zgodbi + osebe so izmišlene
03. april 2011
u42782
u42782
naprei??
03. april 2011
ja bom sam še mal naj bo komentarjev da vidm če je sploh smiselno nadelvat
03. april 2011
neeeext
04. april 2011
no bom zdej nextala pa upam da pride kej več bralcev
04. april 2011
sem videla res naj naj naj lepšega fanta na svetu takoj sem se zaljubila vanj.ko smo prišli do hiške kjer bomo spali sem šla z ajdo takoj na plažo in tam sem ga spet videla in imel je enega prijatelja vsaj mislim da je bil prijatelj. z ajdo sva se odpravili k njima. pozdravila sva jih
a-ajda j-jest g-gal in m-matic(galov frend)
a : hey
g : hoj in vidve sta???
a : ajda in sanja...pa vidva???
g : gal pa matic
j : no veš tukej nama je bl dougcajt pa sva misnle uprašat če bi šli na sladoled? sej bove midve plačale
m : ja no lahko da se mal ohladimo

in tako smo šli do prve slaščičarne.ko smo pojedli sladoled smo se zmenili da gremo zvečer v luna park.ko smo se poslovili in se zmenili kdaj se dobimo sem ajdi zaupala da sem se zaljubila v gala. potem sem jo vprašala kakšno mnenje ima o maticu pa je odgovorila da je kar čeden seveda sem takoj vedla da se je zlagala ker je bil matic res lep ampak ne tako kot gal. ko sva se pripravili za v luna park sva odšli do plaže kjer sva z ajdo počakali matica in gala. malo sta zamudila vendar sta prišla in to z njunimi....
___________________________________________________________________________________________
kar se je zgodilo pa u naslednjem delu če bo sploh kdo brau in komentirov!!!
04. april 2011
neeeext
04. april 2011
u42782
u42782
napreeeeeei!!
04. april 2011
ja mislm da ne bom več nextala ker ni bralcev...tko da če jih pride še kakšnih pet bom mogoče nextala drgač pa ne....pa vam dam tuki šen del mogoče kdo pride
________________________________________________________________________________prišla sta z dvema dekletoma. zelo sem bila ljubosumna hkrati pa se mi je tdelo čudno da ju prej ni bilo.zato sem ju oprašala...
j-jest a-ajda m-matic g-gal pg-punca od gala pm-punca od matica

j-hey..kdo sta pa vidve???
pm-jest sm sara in sm punca od mojga matica
pg- jest sm pa klara in sm punca od gala
a-aaa in kako da vaju prej ni blo k smo šli na sldoled?
pg- šele zdele sve pršle
g-no kaj a se bomo mi zdej tuki pogovarjal a gremo u luna park?
j&a- ja pejmo že!

(pol so se tist štirje lepo prjel za roke midve sva pa uzadi hudile čist lobosumne)

no in u luna parku je blo res dobr pol je pa gal hotu jit u hišo strahov ampak njegova punca ni hotla zravn sam pa ni hotel jit zato sem se ponudila da grem zraven.ko sva kupila karte sva počasi hodila not jest sm se delala da me je strah in pol me je prijel za roke tok dobr sem se počutila res kot da bi se neki med nama zbližal. pol smo šli pa še na sladoled in jest čist radovedna uprašam:
a-ajda j-jest g-gal m-matic pm-punca od matica in pg- punca od gala
j-in iz kot ste???
g- mi usi smo iz lublane...pa vidve?
j-midve isto(in pol ogotovim da živiva samo dve ulici starn in da greva na isto sredno)
a-kolk časa pa vidve tuki ostaneta?
pm-o ju3 greve že naprej sva te najne fante sam mal pršle pogledat(in ga kušne)
pg- ja zdej bi pa jest že šla
m- pa vidve pejta pol če že morta jit midva bi pa še mal s puncami tuki ostala
pm&pg-oki se vidmo doma
(in pol sta šle)
mi trije pa smo šli šše mal na plažo ura je bla že 9 tako da je blo to nočno kopanje.
pol pa je ajdo že poklicala mami da morve jit in tako sva se zmenile s fantoma da se jutri dobimo na zajtrku v tisti rastevraciji midve sva seveda čist srečne rekle ok.
zjutraj ko sva se zbodili sva se oblekli še posebaj lepo da bi bile zapeljive. res sva hotle dubiti fanta in onedva sta bla res tko cute da se ti kr zvrti ko jih vidš.dobil smo se v rastevraciji in po končanem zajterku me je gal odpeljal nekam na samo.
g-gal j-jest
g-neki ti morm povedat
j-kaj ???
g-veš no...
j- dej že povej no
g-ja ti si tko
j-tko???
g-lepa in od učeri odkar sem te vidu sm se zaljubil vate res si mi ušeč
ostala sem brez besed.potem se je približal meni in me poljubil. poljub sem mu vrnila in tako sva se poljubljala vse dokler ni prišla k nama...

evo tuki je zadnji del če kdo kmal ne začne brat....če se najde več bralcev bom pa nextala
05. april 2011
u42782
u42782
next
05. april 2011
neeeeeeeeeeeeeext nujno
05. april 2011
u40060
u40060
NEXT
05. april 2011
mogoče še kkšen next???
06. april 2011
k nama Ajda usa objokana.pograbila me je za roko in me odpeljala.ko sva bili sami sem jo uprašala
j-jest a-ajda
j-hey zakj jokaš?!?
a-maticu sm povedala kaj čutim do njega on pa se je čist razjezu pa še klofnu me je in pol sm jest z jokom odšla on se je pa neki opravičvou da ga je zgrabila panika
j-KAJ!!! mislm kako si upa tepst mojo bff hallo veš kaj takoj zdele greve do njega in on bo dubu klofuto od mene mislm....
a-ne sej je že ok..rajš povej kaj je blo z vama z galom
j-ja kr povedu mi je kako sm lepa pa tko in pol me je kušnu!!!
a-ooo ja sm vidla srečka mislm da maš zdej fanta
j-ja jest tut tok sm happy
a-ja zdej pa pejve mal na plažo

in tko na plaži vidm....
________________________________________________________________________________
vem da je zlo mal sm mela že zlo velik napisan pa mi je zbrisal....pa tut če bo več bralcev bo mogoče dal ampak tole je za zdejle
________________________________________________________________________________
samo še povejte a je zgodbica ok a je full brez zveze????Ž(odgovorte iskreno)
06. april 2011
u42782
u42782
faina je..
next
06. april 2011
u39401
u39401
nextiiii zakon je!!
07. april 2011
next
07. april 2011
Next !!!
Super je !
08. april 2011
neeeext..ful je dobra!!
09. april 2011
nExT
09. april 2011
Vidim Gala kako se poljublja z eno punco.Čist jezna grem do njega in mu rečem
j-jest g-gal

j-kako si upaš????
g-oooo sej to pa ni tko kokr zgleda
j-ja itak da ni pr vm nikol ni tko kokr zgleda

potem sem stekla stran.Kar nekaj časa sem tekla ker mi je gal še zmeram sledil a kasneje ni bilo ne duha in sluha o njem .Še zmeram sem tekla malo mi je bilo hudo ker sem ajdo pustila z galom in maticom.Potem sem se kar naenkrat znajdla na tleh pogledala sem okoli sebe in videla enega fanta
f-fanta j-jest

f-oprost res te nisem videl
j-ah sej sm sama tekla kr nekam tko da sem sama kriva
f-ja prov če ti tko pravš...kdo sploh si?!?
j-ja sej res sm sanja in kdo si ti?
f-ja jest sm pa erik(res je biu najlepši še lepši od gala in ko sva kasneje šla na sladoled sploh nisem več mislila na gala saj zakaj pa bi če je ob meni najlepši fant)

Po sladoledu sva si izmenala telefonski številki in se zmenila da se ju3 dubiva tukaj.
No in tako se je končal moj ne srečni srečni dan! Komaj čakam da ga ju3 spet vidim!!!
09. april 2011
oprostite ker je bl mal sam sm mela zloo mal časa tko da bom še zvečer mal nextala
09. april 2011
Ok , NEXT
09. april 2011
next
09. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg