Forum
u23904
u23904
vse se je zgodilo to poletje na poletnem taboru sem spoznala fanta ki mu je bilo ime tim bil je zares lep in ko sva se spoznala sva postala par ampak ko je bilo konec tabora sva ostala v stiku na koncu počitnic pa sem le redko dobila kakšn njegov majl kajšele ali klic. nisem hotela biti tečna zato ga nisem klicala. ko se je šola začela sem bila na nek način vesela saj bom končno lahko videla svojo bff nino poznava se že od vrtce in sva bff. ko sem se zjutraj zbdila sm se oblekla in pri vratih je bila nina odprla sem vrata a ni bila sama ob njej je stalo neko dekle izgledala je kot angel saj je imela lepe blond lase in ko sem jo gledala sem hotela biti nina je navdušeno skakala in me objela potem pa mi je predstavila dekle ime ji je bilo lisa nasmehnila se mi je in nekaj mi je pravilo da bova dobri prijatljici.odpravile smo se proti šoli in ko smo prišle tja se je takoj začelo iz sosednje omarice moje je prišel glas :tea, si bila na počitnicah na aljaski ? ker zgledaš bela kot sneg. takoj sem vedela kdo je bila je melanie glavna važička ki misli da je glavna in najlepša na šoli že ko sem mislila odvrniti da je tako črna da se sprašujem če ni posvojena je prišla mimio ravnateljica pa sem bila rajši tiho. ko sem šla proti učilnici pa je vame priletel listek.

poznaš me!
ljubiš me!
in jaz ljubim tebe!
videla me boš v razredu
ugani kdo sem

čepra nisem bila prepričana sem si kar mislila kdo je

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2011
u23904
u23904

lisa

nina

js-tea
11. julij 2011
u34748
u34748
next!!
11. julij 2011
next...sam naslednjič ko pišeš piši čitljivo..z vejicami, pikami..kr tko se zlo teško razume..
11. julij 2011
next
11. julij 2011
u50067
u50067
next
11. julij 2011
next
12. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg