Forum
hhaha okey odpiram še eno zgodbico o 1D, na željo bralcev 1. zgodbe Če se vam, da jo lahko preberete. https://www.igre123.com/forum/tema/nora-ljubezen-1d-uklucen/36720/1 pa začnimo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drinnnn drinnn. Ja tako se je drla moja budilka. Prva stvar, ki mi je prišla na misel je bila: ''WTF kaj? Pa saj so počitnice???!!!'' Čez glavo sem si vrgla blazino ampak, ker budilka ni hotela odnehati sem se jezno usedla. Pogledala sem na uro. 4.00 zjutraj. Reso? Sovražim moje starše. Oh čisto sem pozabila. Naj se vam predstavim: Moje ime je Nina Brown. Stara sem 19 let in že kar nekaj let ne hodim s starši na počitnice. Raje grem sama. No to leto je drugače. Ker sem se nekega večera na skrivaj odplazila na zabavo na katero mi starša NIKAKOR nista dovolila in, ker sem domov prišla ob 5.00 zjutraj čisto napita, sta mi starša za kazen ukazala, da moram z njima na počitnice, ker me ne upata večč pustiti doma. SOVRAŽIM JU!

Ja to sem jaz. Ker me je budilka že pošteno razjezila sem jo zabrisala po tleh, da je b trenutku nehala zvoniti. Ko sem jo hotela položiti nazaj na omarico sem celo opazila, da sem jo poškodovala. Hvala bogu. Upam, da ne dela več. Šla sem se obleč nato pa v kuhinjo. Vse kovčke smo imeli že v avtu. Po navadi sem za na morje imela 3-4 kovčke letos sem mami komaj prepričala, da sem lahko vzela dva. Grrr. Pa kaj. Saj sta sama kriva. Na morju ne bosta imela miru pred mano. Flirtanje prihajam. Nasmejala sem se sama sebi. Stopila sem v kuhinjo in pojedla kosmiče, ki mi jih je naredila mama (kdaj bo dojela, da znam to narediti sama?) Nato smo se odpeljali. V avtu sem poslušala glasbo, ki sem jo imela na svojem iphonu. Da ne boste mislili, da sta mi ga kupila starša. Kje pa. Njima se zddi škoda, že samo za telefon, ki bi stal več kot 50. Centov. Se pravi, da se jima zdi škoda za vse Vs e dobre stvari, ki jih imam sem si kupila sama saj mi jih starša nočeta, čeprav smo zelo bogati. Prispeli smo čez nekaj ur. Hotel mi je bil za čuda celo všeč. Bil je s petimi zvezdicami. Čudno, da jima ni škoda porabiti denarja za to. Hitro sem spraznila kovčka, ki sta kar pokala po šivih ter se preoblekla v kopalke. Nato sem stekla na plažo. ''PA BREZ NEUMNOSTI!'' sem za sabo skozi zaprta vrata zaslišala mamo. Zavila sem z očmi in še hitreje stekla. Morje je bilo tako čisto. Na plaži je stala ena sama palma. Samo na hitro sem brisačo spustila na tla in v 1 sekundi sem bila že v vodi. Obožujem plavanje. Kmalu za tem sem že zagledala mojo žrtev flirtanja. Bil je lep postaven fant. Nisem ga poznala. Zraven njega se je kar trlo punco in zaradi tega sem ga le še bolj hotela tudi, če le za kratek čas. Ja vem. Rekli, boste, da sem razvajena Bitch. Pa kaj potem.

Čakaj malo. Ni to…? O šit. To je Harry Styles iz One Direction. Skupine, ki jo na smrt sovražim, moja prijateljica Kaja, pa je z njimi obsedena! Grrr. In to je človek, ki ga najbolj sovražim. Ne morem verjeti, da mi je bil všeč. Ovila sem se v brisačo. Vstala sem in hotela oditi, ko sem se v nekoga zaletela. Padla sem po tleh in zadela ob nekaj trdega. Avv. Nato sem videla le še temo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kakšen se vam zdi začetek?
Boste bral?
Next?
18. julij 2012
u74377
u74377
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!
nextaš zame?
18. julij 2012
haha čak, da sestavim nasledn next
18. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
18. julij 2012
u74377
u74377
aja ok
18. julij 2012
hahah evo nextam:
-----------------------------

Zbudila sem se v neki sobi, kjer sem ležal v postelji na glavi pa sem imela led. Kje za vraga sem? Sem pomislila in pogledala okoli sebe. Pa ne me hecat no! Zraven mene ni bil nihče drug kot Harry Styles. Ko je videl, da sem se zbudila mi je začel govoriti cel roman. ''Oprosti bežal sem pred oboževalkami in te nisem videl…'' ni se mi ga dalo poslušat. Zavila sem z očmi. ''Kje je izhod?'' sem rekla on pa me je le začudeno pogledal. O šit. Sem pomislila. Govorila sem Slovensko saj sem iz Slovenije ( Na morju sem bila v Grčiji.) on pa je Anglež. Začela sem se smejati. Še enkrat sem ponovila vprašanje ampak tokrat v Angleščini. Ampak on je začel kar nekaj spraševat. ''In kater jezik je bil to, če smem vprašat.'' Zavila sem z očmi. ''Slovenščina. Lahko zdaj poveš kje je izhod prosim? '' sem rekla. ''Zakaj? A ne bi še malo ostala?'' je rekel. Na obrazu se mu je vidlo, da se je zatreskal. ''Ne!. Nisem vaša fanica na sploh pa mi greš na živce ti!'' sem se veselo nasmehnila. ''In čeprav ju sovražim bi bila zdaje raje pri starših.'' Sem se še dopolnila. Harry se je vražje nasmehnil. ''Potem pa izhod poišči sama. Veš naša hiša je ogromna.''

Zavila sem z očmi in vstala. Led, ki sem ga imela na glavi sem mu vrgla v lase. ''Tukaj imaš pudeljček. Sem rekla in odprla vrata. Pred sabo sem zagledala vrata. ''ops wrong door'' sem rekla Harry pa se je začel na ves glas smejati. Jezno sem ga pogledala in odšla skozi druga vrata. Tokrat sem prišla na velikanski hodnik. Harry mi je ves čas sledil in se na ves glas smejal. Hodila sem na tisti konec in nato na drugega in nato k sreči našla stopnice. Šla sem dol in nato prišla do dnevne sobe. Razmišljala sem ali naj grem še eno nadstropje nižje ali ne. Na koncu sem odšla po stopnicah navzdol v nekakšno dvorano. Mislim, da je bila za ples mogoče pa so tu tudi vadili. Šla sem skozi edina vrata in prišla v sobo z bazenom. Samo pobuljila sem in se obrnila. Harry je zdaj če pokal od smeha. Gad kako mi gre na živce. Odšla sem nazaj gor in se skoraj zaletela v Nialla, ki je jedel čips. Zavzdihnila sem. ''Mi lahko prosim poveš kje je izhod?'' sem rekla. ''Ne, ne povej ji. Tako smešna je, ko išče izhod.'' Se je zasmejal Harry. Grdo sem ga pogledala in nato odšla mimo Nialla.

nextam?
18. julij 2012
u50092
u50092
next
19. julij 2012
u97794
u97794
nextttttttttttttttttttttttttttt
19. julij 2012
neext!!!!!!!
19. julij 2012
nextam -------->
-----------------------------

Sedaj je postalo še bolj grozno, saj mi je poleg Harryja sledil še Niall in oba sta se mi smejala v obraz. Ko sem končno našla izhod sem se začela zahvaljevat bogu. Seveda po Slovensko, da me ja ne bi razumela. Na koncu sem še pripomnila ''Če bi hotel hoditi po tej hiši bi potreboval GPS'' ne ve de sem to rekla v Angleščini in oba fanta sta se mi začela še bolj smejati. Jezno sem začela korakati. Od zadaj se je začelo nekaj sušljati in jaz sem le jezno pogledala nazaj. Ampak, ker sem kar hodila naprej in nisem gledala sem, padla direktno v bazen. Grrr. Sedaj so se smejali vsi fantje Harryja pa sem slišala reči Niallu '' dolžan si mi 10 funtov. '' jezno sem splezal iz bazena in zamahnila z rokami. Nato sem pogledala okoli sebe, da bi sploh videla kje sem. Hiša je stala nekje v gozdu in jaz nisem vedela kam naj grem. Ko s zagledali moj zaskrbljen obraz so spet planili v smeh. Pa ravno umirili so se nooo! Dovolj imam! Kar nekam grem pa bo. Se bom pa zgubil. Ko sem se odpravila po edini poti, ki je peljala od hiše sem za sabo zaslišala glas. ''Hey pepelka! Rabiš prevoz.'' Seveda je bil Harry kdo pa drug. ''Ne hvala. Raje se peljem z mamutom kot pa s tabo PUDELJ!'' sem jezno rekla in korakala naprej. Za mano se je le zaslišalo glasen ''uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu''. Grrr kako mi gredo te fantje na živce. Kar naenkrat me je nekdo dvignil v naročje. Začela sem kričati. 'Harry spusti me. Daj no spusti me!REKLA SM DA ME SPUSTI!!!!!!!!!!!!'' ampak me ni, zato sem ga začela ozmerjati z vsemi Slovenskimi kletvicami, ki sem jih poznala. Ko mi je zmanjkalo teh sem začela govoriti po Francosko, ker imam teto, ki živi v Franciji. ''Pa kaj ti govoriš vse jezike sveta?'' je rekel Harry a tokrat po Francosko, kar me je tako presenetilo, da sem utihnila. Jezno sem gledala in čakala, da me bo spustil. Fantje na prahu so dobesedno pokali od smeha. Nekaj sem si začela mrmrati v Slovenščini, da še samo sebe nisem dobro razumela. Ko me je končno spustil sem stopila nekaj korakov stran od njega. ''No še vedno ne potrebuješ prevoza?'' ''NE!'' ''Prav'' je rekel in stekel proti meni. Zakričala sem in začela teči. Ampak, ker so imeli pred hišo pesek jaz pa sem na plažo prišla bosa sem kmalu nehala saj me je preveč bodlo. Svarilno sem ga pogledala in roko dala pred sabo v zaščito. Vsi fantje so napeto opazovali naju s Harryjem. Pogledala sem na cesto. Kmalu se kamni končajo. Razmislila sem nato pa začela teči. Ni mi bilo mar, če bom imela krvave noge le tekla sem. Kmalu mi je zmanjkalo tal pod nogami. Pa ne zato, ker bi padla ampak, ker me je nekdo prijel za boke in me dvignil. Sploh mi ni bilo treba pogledati. Vedela sem, da je bil Harry. Brcnila sem ga v nogo, da je izgubil ravnotežje ampak, ker me je držal sva padla oba… on na tla, jaz pa na njega…

predstavljajte si, da se ne smejeta.
19. julij 2012
u97794
u97794
haha umiram od smeha
nextttttttttttttttt
19. julij 2012
hhaha plis ne mi umret, ker nočem bit kriva xD Bom nextala ka mam lih čas. Ta next je zate NielSiles ------------>
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jezno sem ga pogledala. Kar naenkrat sem se zagledala v njegove prečudovite oči. Zaprla sem oči ter jih nato spet hitro odprla. Nina ne poskusi se zaljubiti v njega ti je jasno! Sem sama sebi govorila medtem ko sem vstajala. Ker je ravno ležal na tleh sem hotela izkoristiti priložnost za pobeg a me je prijel za nogo, da sem spet skoraj padla. ''PRAV PA ME PELJI DOMOV!'' sem jezno rekla in roke prekrižala na prsih. Če česa nisem marala je bil to poraz ampak res nisem vedela, kaj bi še lahko naredila. Nasmehnil se mi je in vstal. Pospremil me je do avta do katerega sem stopala jezno. ''Hey Harry. Spotoma se ustavi še v trgovini. Zmanjkalo mi je čipsa'' se je zadrl Niall. ''Ne pa ti ga ni. V shrambi je, ker sem ga kupil včeraj pa ti še nisem povedal!'' mu je odgovoril Harry. Niall v trenutku ni bilo več na pragu in tudi drugi so začeli hoditi nazaj notr. Kar naenkrat se mi je začelo pred očmi temniti. Verjetno mora biti od udarca. Hitro sem se naslonila na Harryja z eno roko pa se prijela za glavo in upala, da ne bom omedlela. Harry se je v trenutku ustavil in me prestrašeno pogledal. A moja želja se na žalost ni uresničila. Padla sem naravnost v njegov objem. In nato spet ta neumna tema.
………………………………………………………………………Harry……………………………………………………………………………
Ko sva z emmm… o šit ne vem njenega imena moram jo vprašati. No v glavnem, ko sem z njo korakal proti avtu se je kar naenkrat naslonila name. Začudeno sem jo pogledal in se ustavil. Držala se je za glavo in v obraz bila vsa bleda. Kar naenkrat je začela padat in jaz sem jo ujel. Prestrašeno sem jo prijel v naročje. Kar naenkrat ji je iz ušesa začela teči kri. ''Fantje pomagajte!'' sem zakričal in vsi so bili v trenutku spet na pragu saj so mislili, da mi je ne vem kdo spet pobegnila. Ko so zagledali, da jo držim v naročju nezavestno in ji iz ušesa teče kri so vsi stekli k meni. ''Moramo jo peljati v bolnišnico'' je rekel Liam in vsi smo bili v trenutku v avtu. Vozil je Louis jaz pa sem se z njo usedel na zadnji sedež. V bolnišnici smo bili v nekaj minutah saj je Louis vozil kot nor. Odnesli smo jo do recepcije, kjer so jo prevzeli zdravniki. Usedli smo se na stole in čakali.
……………………………………………………………….……Nina………………..……………………………………………………………
Ko sem se zbudila sem bila spet v neki sobi. Čakaj. Je to bolnišnica? OMG. Hitro sem obrnila glavo in zagledala nekoga, ki je gledal skozi okno. ''Harry?'' sem vprašala in on se je sunkovito obrnil. ''Kako se počutiš?'' je hitro rekel. ''V redu. Le vrti se mi.'' Sem rekla, Harry pa me je prijel za roko. Res se mi je zelo vrtelo saj je sploh nisem umaknila. ''Oprosti. Vsega sem kriv jaz. Moral bi gledati kam tečem.'' Je žalostno rekel Harry jaz pa sem se mu le nasmehnila. ''Oh in zdravniki so rekli, da ko se zbudiš moraš povedati svoje ime.'' Tokrat se je že nasmehnil. ''meni ga namreč nisi.'' Zasmejala sem se. ''Nina Brown.'' Sem rekla. Nato pa zaprla oči, da bi zaspala. Ko sem se zbudila sem se počutila veliko bolje. Ni se mi več vrtelo. Harry je sedel poleg mene in glavo imel na moji postelji. Spal je, jaz pa sem imela svojo roko na njegovih kodrih.

next?
19. julij 2012
u97794
u97794
viiiiii hvala ti
nextttttttttttttttttttttttttt

ps: haha men je tut ime nina
19. julij 2012
hahah a res Lepo to.
19. julij 2012
še en next vsaj pol pa nextam.. Zdej bo mal bl zanimiv del pršu
19. julij 2012
u97794
u97794
grrrrrrrr ka čejs napišem bo velal?
19. julij 2012
hahah a te zanima?
19. julij 2012
u97794
u97794
itak tuk me zanima da se bom zgrizla grrrrrrrr
19. julij 2012
hahaha a nextam?
19. julij 2012
u97794
u97794
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. julij 2012
neeeext!!!zdej maš pa šeenga in nexti!!
19. julij 2012
u90149
u90149
next
19. julij 2012
hahha ok nextam. Opozarjam vas! ta del je dollg
-------------------------------------------------------------------
Ko je Harry oprl vrata v dnevno sobo sem jezno stala za njim. Iz dnevne sobe se je zaslišalo niala. ''Harry. You're back. Zakaj so pri nas pristali kovčki v katerih so ženske obleke ličila ipd.?'' ''Brskali ste po mojih kovčkih????!!!!!''' sem jezno rekla in pogledala čez Harryjevo ramo. Vsi so me začudeno pogledali. Niallu se je zaletela hrana Liamu je revija, ki jo je bral padla po tleh Zayn se je nehal ukvarjati s svojimi lasmi Louis pa je obstal na mestu. ''Nina! Kaj pa ti tu?'' je rekel Liam. ''Moja mama me je prisilila, da sem se vselila sem, ker je neumna in misli, da ste mi všeč, kar je daleč stran od resnice!'' sem jezno rekla ter se izmuznila mimo Harryja k mojim kovčkom. No kovčkoma. Iz črnega sem potegnila japonke in si jih srečno obula. Končno sem si mislila, ko sem začutila njihov mehak podplat. Z privzdignjenimi obrvmi sem pogledala fante, ki so še vedno zijali vame. Harry je počasi stopil do fantov in se jim začel smejati. ''Zakaj zijate kot tele v nova vrata?'' je rekel in tudi jaz sem se začela smejati. Vsi fantje so se spet lotili tistega, kar so počeli prej meni pa je Harry pokazal sobo. Hitro sem razpakirala in se preoblekla ter nato odšla nazaj v dnevno sobo. Harry me je čakal pred sobo, da se ne bi izgubila v njihovi hiši.

Tako sem se oblekla.
Ko sva prišla dol so si fantje nekaj šepetali. ''Ali kujete zaroto ali kaj?'' sem se oglasila fantje pa so hitro skočili narazen. Le nasmehnila sem se ter se usedla na rob kavča. Ker nisem imela kaj za počet sem šla igrat igrice na telefonu. Ko sem nehala sem videla, da so spet vsi zijali vame jaz pa sem jih ignorirala in šla igrat drugo igrico. Moj telefon

Ko sem se naveličala igrati igrice sem telefon pospravila v žep. Fantje so me še vedno gledali in to mi je šlo na živce. ''Bi mi lahko kdo pokazal pot na plažo? Ne maram biti v središču pozornosti!'' sem rekla. ''Zakaj pa rabiš plažo? Lahko se kopaš v našem bazenu.'' Je rekel Liam jaz pa sem odkimala. ''Ne. Nimate pomola zato ne morem skakati v vodo.'' ''To pa ni res. Če si padla v bazen še ne pomeni, da ga poznaš. Na drugi strani so tla dvignjena in tam lahko skačeš v bazen.'' Je zagodrnjal Niall jaz pa sem se vdala. V sobi sem se preoblekla v kopalke ter odšla ven.

kopalke.

Oboževala sem skakanje v vodo in zelo sem oboževala skakati v vodo z visoke višine. Brž sem stekla na ploščad in skočila na glavico. Nato na bombico ipd… Na koncu sem plavala do dna in nazaj saj je bil bazen zelo globok. No čeprav tudi jaz nisem bila kaj preveč velika. Na koncu so fantje prišli že pogledat, če sm utonila, saj lahko pod vodo zdržim zelo dolgo. Ko sem končno pogledala iz vode so si vsi zelo oddahnili. Jaz pa sem se jim le smejala in uživala v plavanju še naprej. Ob koncu dneva sem bila tako izmučena, da sem komaj prišla do sobe pa še to so me vsi gledali, če mi bo uspelo. Brskala sem po predalu, da bi našla pižamo in, ko sem jo sem samo pogledala. Imela sem pižamo, ki je še nikoli nisem videla. Ko sem jo potegnila iz predala je iz nje priletel listek na katerem je pisalo UPAM DA TI JE VŠEČ  Kaja In takoj sem vedela zakaj gre. Kaja, ki je bila na dan, ko sem pakirala pri meni mi je mojo pižamo zamenjala s to. Včasih mi gre njena obsedenost z 1D prav na živce. Zakričala sem, ker sem bila tako besna še vedno v kopalkah sem iz hlač vzela moj telefon in klicala Kajo. Ta čas so v sobo prišli fantje, ki so me samo začudeno gledali. Nisem se zmenila za njih.

nextam??
19. julij 2012
u97794
u97794
nextttttttttttttttt
še kr prekratek del
19. julij 2012
hahhaha za vas je zmeri prekratko.
19. julij 2012
nina zate sploh...sam da je harry not pa si zadovoljna..hehe
neeeeeeeeeext!!
19. julij 2012
u90149
u90149
itak nexttttttt
19. julij 2012
hahahah. bom zdele zadnč nextala ker pol pa pride moja sestra in gremo žurat DDD haha
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
''Prosim'' se je oglasila Kaja in jaz sem se začela dreti na njo. ''KAJA KAKO SI MI DRZNEŠ V MOJ KOVČEK PODTAKNITI PIŽAMO IN MOJO VZETI IZ NJEGA. VEŠ KAKŠNA SRAMOTA JE TO SPLOH, KER SO GOR 1D. ŽE TAKO JE DOVOLJ TO, DA MI JE MAMI PODTAKNILA, DA MOREM ŽIVET Z NJIMI TI PA ŠE…'' sem vsa jezna začela govoriti v telefon ona pa je začela kričati nazaj. Ampak ne jezno ampak presenečeno. ''KAJ???!!! Živiš z 1D. Srečko. Ne verjamem ti. Nehaj se mi lagati. Si spoznala Nialla. On je tak srček…'' ''Dobro Kaja dovolj te imam. Samo zaradi tebe bom morala danes spati v tej pižami zato prihrani svoje komentarje o Niallu prav!'' ''Jih lahko saj slišim proooooosim.'' Zagodrnjala sem in se obrnila proti fantom, ki so prestrašeno gledali vame. ''Tudi prav '' sem rekla in telefon dala Niallu češ naj spregovori. Jaz sem začela iz predalov metati oblačila, če bi le našla kakšno drugo pižamo.

Pižama, ki mi jo je podtaknila Kaja.

''Halo?'' se je prestrašeno oglasil Niall in Kaja je vsa vesela začela govoriti v telefon. No v resnici je kričala in verjetno tekal po sobi od sreče. Jaz sem se le zasmejala in zmajala z glavo. Na koncu sem si našla preveliko za pižamo. Očitno mi je Kaja ni vzela vn. Odšla sem v kopalnico, kjer sem si najprej oblekla majico katero sem imela spodnje perilo in nato še majico. Ko sem prišla iz kopalnice sem začela pospravljati oblačila. Zayn, Liam in Louis so že odšli v dnevno sobo Kaja je še vedno mučila Nialla Harry pa mi je prišel pomagat. Ko sem vse zložila je na tleh ležala le še Kajina pižama. Zabrisala sem jo v kovček in se dobesedno vrgla na posteljo. Niall me je ves ubog gledal s pogledom ,ki se mu nisi mogel odpreti. Vzela sem mu telefon. ''Kaja dobro je umiri se. Mislim, da bo Niall zaradi tebe dobil živčni zlom. Lepo se imej in čaw.'' Sem rekla in prekinila, ker se mi je ni dalo več poslušat. Nato sta tudi Niall in Harry odšla iz sobe. Še prej sta se poslovila seveda. Sram me je, da bom to rekla ampak Niall se mi zdi prava faca in želim si, da bi postala prijatelja.

nextam?
19. julij 2012
u97794
u97794
Sara to je blo pa zlo duhovit Nika&Vid ti pa dej še ene par takih nextov da bom js zadovolna
19. julij 2012
hahahah ne ker se mi ne, da zmišljevat, ker tok nextov spet nimam napisanih
19. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg