Forum
ko si v šoli komej čakš počitnce.
ko pa so počitnce pa nimaš kaj delt.
enga popoudneva smo se s prjatlcmi zmenle da gremo na bazen.
tm sm srečla ful luštnga tipčka

a hočte slikce zravn ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. maj 2011
aja pa če vam je všeč next-ijte
02. maj 2011
next
za slikce je pa čist useen kr itak glavna je zgodba
02. maj 2011
ok
02. maj 2011
de kr nexty pa bojo pol drugi vidli pa se odločli
02. maj 2011
pa ne de mi je usoda dala še to da je brisačo dau čist zdravn mene. skočila sm u bazen in zplavala, nzaj sm pogledla če še leži pa ga ni blo. plavala sm pol pa sm se ponesreč u nekoga zletela poglijam kdo je pa vidm da je to "luškan tipčk" se mu opravičm on pa reče da ni nič hudga. praša me kak mi je ime men ta mal zablokira pol pa zjeclam (nikol ne jeclam) de sm tina. on se predstav de je luka. rečm mu de mu plačm pjačo kr mi je žou. reče pa de me je mislu itak povabt kr sm mu ušeč. pol greva na pjačo in praša me za telefonsko. povem mu jo in prašm še za njegovo izgovor da bom vedla če me bo kdaj likcu. medtem pa me moje frendice iščejo pa kličejo ko pridejo tja pred bar jih predstavim. poslovim se od luketa. ko se vračamo domou me prjatlce zafrkavajo da že spet lovim tipe . ko prijem domou pojem večjirjo pol grem gor u sobo pa mi mobič zapiska vidm da je luka lukov mesič: hej kak si men je tok dc in kok si stara ?? js sm 17 pa če sm ti ušeč lok greva še kdaj na pjačo. mu odpišem ...
02. maj 2011
2 next-ta pa next-am
02. maj 2011
next
02. maj 2011
luka je lušn
02. maj 2011
hvala men tut
02. maj 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
02. maj 2011
next
02. maj 2011
moj mesič: stara sm 15 pa valda de bi šla še kdaj na pjačo ajd si še kaj mesičava.
prjatlca maja me je klicala kaj je s tipom (lukom) pa sm rekla da greva na pjačo pol je pa rekla : ja sm rekla da osvajašš .
02. maj 2011
sori de je tok kratku sam mi tastaredva težita de morem dol bom jutrr nxst-ala
02. maj 2011
ok ni panike...
02. maj 2011
next.. bomo vidl.. mogoč pa sploh ne bo slaba... xD
03. maj 2011
joj npišm use pol mi pa sploh ni poslal
šit
03. maj 2011
dej bom jutr nextala žou mi je
03. maj 2011
mah sej ne sam js tut on
ona ja ok no dej morm it me fan kliče
js ok baj
blo mi je dc pa sm luku napisala sms da čegreva na pjaćo pa je reku da loh. dobila sva se u kul lokalčku. js sm naročila cocacolo (moja najljubša pjača) on pa colo. kok mi je lep nvem kot magnet je me je kar prvelk k nemu njega pa očitn tut k men skor sva se polubla pa mu je fon zazvonu klicu ga je fotr. pa mu jesklopu. pa ga je še 5kat klicau pa sm mu rekla naj se jau
pogovor med lukom(l) pa njegovim fotrom (f)
l: kva je?!
f: ne ti men kva je kaj tokrt sklopavaš???
l:mah ti bom kdaj drugč razložu.kva je ?
f:kam si šou sm ti reku da ne hod nikamr!!
L: mah dej čaw
pa mu je prekinu.in sklopu fon
pol me je polubu pa sm ga pahnila stran in ga prašala kaj je blo pa je reku da nč pol počas sva šla domou pospremu me je in blo je kot u filmu pred hišo me je zalizu. ko sm pršla domou ni blo tm nobenga kr sta šla starša v ameriko za 2 tedna. šla sm gor u sobo in s ulegla na postlo in premišlevala kokjeblo fajjn pol sm šla na fb in pogledla če ma luka tut fb. itak da ga je meu pa sm ga prašalaza pratlstvu previrla pošto in ko sm uso pogledla mi čez minuto vrže šeno in ko sm odprla sm vidla da je to ....
04. maj 2011
neeeext
04. maj 2011
next
04. maj 2011
u40735
u40735
next ;D
04. maj 2011
lukovo potrdilo o prošnji za prijatelstvo.jesss sm si mislna . ej js sm zalublena šit. najbulš da prvirm .sm šla na spletno stran http://www.eetaq.si/index.php?option=com_quiz&task=user_tst_shw&Itemid=28&tid=21 in ugotovila da ...
Oh, ti srečno, ljubljeno bitje! Tvoja čustva do te posebne osebe v tvojem življenju, so globoka, pristna in imajo zdrave korenine za rast in razvoj v trdno zvezo. Srce in glavo imaš na pravem mestu. Zavedaš se kaj pomeni ljubiti nekoga, kakor se zavedaš tudi sreče, ko ti izbrana oseba čustva vrača. Močno se oprimi teh občutkov, razdajaj in užij ljubezen, saj to je nekaj najlepšega na tem svetu.
zakon !!!!! jes pol sm šla še mal na fb ... in zjutri se zbudim zaspala sm pred računalnikom šla sm prpravt zajtr in tam sta me čakali...
04. maj 2011
spletna stran http://www.eetaq.si/index.php?option=com_quiz&task=user_tst_shw&Itemid=28&tid=21
če se tut vi sprašujete če ste zaljublene
05. maj 2011
noben ne bere??
06. maj 2011
next
06. maj 2011
next
08. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg