Forum
u33535
u33535
OSEBE :
Taylor _ mee
Ben_poletna ljubezen
Gissele _ My BFF
Govori o Taylorin Gissele.Oditeta na morje in takrat se začne tista prva poletna romanca med Taylor in Benom.A kaj ko.....
25. december 2010
u33535
u33535
Bil je zadnji šolski dan.Oblekla sem si svojo naj poletno mini oblekco in obula visoke pete.Samo za Patrica.A ko sem prišla tja sem ga zagledala z Almo in Gissy (Gissele) mu je dopovedovala da naj pusti Almo in naj bo z mano.Prišla sem tja in začel se je prepir med Mano in Benom
T : jst
P : Patric
A : alma
G : gissy
T : kaj ti je!?Vedela sem da me boš razočaral
p : ljubica ni tako kot...
T : da mi ne rečeš vveč ljubica!Zdaj si zame le senca.
p : tudi ti nisi asngelček kot misliš!

T : GDAJ PA SEM REKLA DA SEM!?
P : VEŠ KDAJ!?UČERAJ KO SI BILA Z GISSY!
G : nehaj mi govoriti Gissy!zate sem gisela vse od danes naprej!
T : Gissy prosim,to ni tvoja stvar(nasmeh pol jok)
A : je pa zato MOJA!patric je moj fant ne tvoj!
P : Alma n umešavaj se ljubica
T : LJUBICA!?kaj ti bo še prišlo na pamet!?Vedel si da me boš razočaral!
G : tAy ne poslušaj ga....
T : VEŠ GISY NEVEŠ KAKO MI JE!TI SI Z PETROM ŽE 3 LETA BREZ PREPIROV!
P : prosim punci
!Alma in Gissy!To je najina stvar!
t : ja r4es je!ni njuna stvar ampak vedi da sem z tabo končala!

Gissy me je v zadnjem trenutku zadržala da nisem planila na Almo.Patric me je razočaral.In takrat je padel v dolgo poljubljanje z Almo.
25. december 2010
u33535
u33535
Dan je bil dolg brez Patrica.Ko sva se skregala je prosil da ga uzamem nazaj.Vedno sem ga.Tudi zdaj bi ga a za to nebo prosil.Stekla sem na obalo Školjk in se usedla na skalo do katere sem prišla bosa in si zmočila obleko.Legla sem na skalo in jokala.V mislih sem imela vse najine skupne trenutke.Prvi poljub,Poljubljanje v dežju,prvo skupno novo leto,božič kjer sva bila sama pri njemu,Ves smeh in poljube,Skrivno poljubljanje v shrambi čistil v šoli,poljubljanje na hodniku....a takrat sem se spet spomnila prepira.ljubica,ljubica ni tako,ni tako,ni tako.Ljubica,ljubica,ni tako,ni tako.........Nisem se mogla upreti glasu ki je ponavljal njegove besede,ljubica,ljubica ni tako,ni tako kot,kot,kot,kot NEEEEEEEEEEE!!!!sem zavpila.Mogla sem in se uprla glasu.Spet sem zajokala in se spet spomnila prepira.A bilo je drugače.Glas mi je rekle : če prideš v treh minutah domov te bo čakal tam.Stekla sem a ga ni bilo tam.
25. december 2010
u33535
u33535
NAMESTO MENE BO PISALA MKLARA(MAGIC&KLARY...*)ker se bom zbrisala iz iger
25. december 2010
u33772
u33772
next
25. december 2010
u32317
u32317
OK malo slik pol pa pišem!

To sm jst oz. Taylor

moja mama Kristal

Gissy

Alma

Paatric
http://reluctantboys.com/Boy2/ReluctantBoys-com_Boy2_a.jpg
26. december 2010
u29483
u29483
paatric:

26. december 2010
u32317
u32317
Mama me je presenetila.Odhajamo na Havaje za cela 2 meseca!In kaj je tako dobrega!?Z seboj lahko uzamem Gissy.Gissy je prišla kot naročeno.In s seboj je prinesla...košaro!?
Takrat sem se spomnila.Danes je moj B day!In v košari je bil........Prelep in še enkrat prelep Mucek!
Morala sem se mu nasmejati saj je imel na glavici kapico in je izgledal kot kakšna cute žabica.

Bila je samička zato sem ji dala ime Mony.
Gisy je poklicala mamo saj očeta nima i dovolila ji je na Havaje.Gissy je šla domov si po stvari jaz pa sem si pripravila kovčke.Potem sva šli k veterinarju da je naredil potni list za Mony in še v trgovino za male živali CittyPuppy in kupile ovratnico,oblekico,hrano,posodice,malo posladkov in kleztko za na pot za Mony.Ampak ja poti domov sem zagledala Almo in Patrica.Alma je nagajivo gledala Patrica in s tem je namigovala da si želi poljuba.Ko me je ztagledala ga je objela jast pa sem stekla stran za mano pa natovorjena Gissy.
26. december 2010
u32317
u32317
hvala isabella(isa)
26. december 2010
u32317
u32317
pa samo en a je!Js sm se zmotila
26. december 2010
u29483
u29483
next!