Forum
Sem Liana Lopez-Šmit. Ja, sem Slovenka. Stara sem 14 let. Trenutno hodim v deveti razred. Približuje se valeta. Zares se že veselim. Kmalu bom odšla v Barcelono. Končno bom imela nekaj miru pred svojimi polbrati ter polsestrami.

1#DEL
Kot vsako jutro sem leno vstala iz postelje.Ura je bila točno 7.00. Zavzdihnila sem ter vstala. Pogledala sem se v ogledalo ter se malo ustrašila. Grozno sem izgledala. Odhitela sem v kopalnico. Umila sem si dolge lase in nanesla malo ličil. Lase sem si posušila ter odhitela v sobo. Odprla sem omaro ter zopet zavzdihnila. Da,mogoče ste že ugotovili. Nismo preveč bogati zato imam bolj stara oblačila. Živim v rejniški družini. Mama me je zapustila že davno nazaj. Iz omare sem potegnila neko belo oblekico. Odprla sem še predal v nočni omarici ter ven vzela nek nakit ki je pripadal moji pravi mami. Nikoli ga še nisem nosila. Previdno sem ga vzela ven. Nadela sem si to veličastno ogrlico ter se zavrtela. Zelo rada se smejim. Moji rejniki pravijo,da se smejim še preveč. Samo to je zdravo. Vsaj tako pravijo.Odhitela sem ven iz sobe. Že sem se zaletela v svojo pol-sestrico stara je 10 let. Čeprav vem da ni moja prava sestra jo imam zelo rada. Obe sva se nasmehnili ter odšli vsaka svojo pot.
TO SEM JAZ:

Pograbila sem neko torbo v kateri sem imela vse potrebno. Zavihtela sem si jo na rame ter odhitela ven.V šolo sem morala peš. Iz torbe sem vzela svoj telefon in poslušala glasbo. Kmalu sem prispela do šole. Kot vedno sem glavo obrnila proti tlom in zardela. Morala sem mimo najbolj cute tipa na svetu. Ugriznila sem se v ustnico ter se zazrla v njegove oči. Prijela sem pramen las ter ga začela vihteti med prsti. Bila sem zares živčna. Počasi sem odšla. V šoli so me že pričakale opravljivke ,ki so komaj čakale,da bi se norčevale. Tokrat sem zavila naravnost na stranišče. Ponavadi sem se soočila z njimi. Odprla sem svojo torbico in v njej zagledala mamin prstan.Vreden je bil več tisoč evrov, zato sem si ga nadela. Ko sem prišla do njih so vse utihnile. Tista najbolj glavna je pričela vidno hrepeneti za mojim prstanom. Vse skupaj sem pozdravila nato pa odšla stran. Med poukom sem komaj čakala,da bo konec. Medtem pa so moje misli uhajale k tistemu tipu Eriku.

Ko sem mislila na to pesem sem se spomnila na Erika in na najino nesrečno ljubezen.Oziroma mojo...
11. junij 2013
neeexxt
11. junij 2013
next
11. junij 2013
bom nadaljevala danes...
17. junij 2013
2#DEL
Zares sem samo razmišljala o njem. On se je vedno norčeval iz mene da sem debela ter neumna. Zares sem imela malo preveč kilogramov. Vedno je imel neko pripombo. Le zakaj sem ga tako močno ljubila.
ČEZ NEKAJ DNI
Ravno sem zaprla že malo starejši kovček,ki je bil kar poln. Moja rejnica Meta mi je kupila nekaj oblekic. Tam bo namreč zelo vroče. Potegnila sem kovček iz postelje. Poslovila sem se od vseh nato pa me je Meta odpeljala v šolo. Tokrat se nisem preveč uredila ker bomo kar dolgo na avtobusu. Zopet sem ga zagledala. Popravila sem si lase. S prstom je kazal name ter se smejal z svojimi prijatelji. Ob njem sem zagledala kovček. Zadrhtela sem,ker nisem vedela,da gre on tudi zraven. Počasi sem odšla do njega in njegove druščine. Tokrat nisem zardela ter pogledala v tla saj sem imela dovolj njegovih zbadanj. Postavila sem se na prste ter ga pošteno udarila. Od presenečenja je kar stopil korak nazaj. Obrnila sem se na petah ter že hotela oditi. Potegnil me je za roko. Jezno me je gledal v oči. Kar žarele so mu. Jaz pa sem se nasmehnila in izpulila svojo roko iz njegove. Vsi so se mu smejali. Ni minilo dolgo ko je že pripeljal avtobus. Vkrcali smo se nanj. In kot vedno se k meni ni usedel nihče. Na kar me je presenetil Erik. Sedel je k meni. Vzel mi je telefon in napisal: KAJ JE BILO PA TISTO PREJ.Zahihitala sem se in obrnila pogled proti oknu. Zares ni se mi dalo govoriti kako zatreskana sem v njega,da sem se ga morala dotakniti. Tako sem raje ostala tiho,da se ne bi kdo zadavil. Zares vsi so mislili da imam fanta ter,da sem zaljubljena vanj. Vendar to je bila ena sama laž. Nič od tega ni bilo res. Erik je vedno bolj pogledoval proti meni. Srce mi je razbijalo. Naj ga poljubim?? Bila sem tako zmedena,.Zakaj se je sploh usedel k meni. Mi je želel kaj povedati. Prepustila sem se usodi. Z avtobusom smo se ustavili v nekem kraju nesrečnih zaljubljencev. Verjetno je bilo to kje v Veroni. Zopet nisem mogla verjeti kaj vse ti lahko ljubezen stori. Zares nisem več znala jesti. Sendvič mi je znova in znova padal iz rok. Ko pa sem zagledala Rebeko(najbolj važna),kako se je pričela motati okoli Erika. Pograbila sem torbico in odšla v avtobus. Od nesreče bi lahko kar bruhala. To je zares pravi kraj nesrečnih zaljubljencev. Vendar sem se vedno bolj pričela spraševati kaj hoče Erik s tem povedati???
-----------------------------------------------------------------
next??
17. junij 2013
neeeeeeeeeeeext
18. junij 2013
neeeeeeext
18. junij 2013
Nekaj časa ne bom mogla nextat ker grem u Barcelono..upam,da niste jezne..byby
18. junij 2013
ewo me..še dons bo next...............
09. julij 2013
next+ nova bralka
09. julij 2013
3#DEL
Sama sem sedela na avtobusu. In zares mi je po licu spolzela solza. Od žalosti mi je bilo kar slabo. Do konca sem pojedla moj sendvič potem,pa me je premagala utrujenost. Naslonila sem se na okno ter zaspala. Ko sem se zbudila Erika ni bilo ob meni. Je bila pa moja sošolka Janina. Imela je slušalke v ušesih in igrala je neko igrico na telefonu. Zazehala sem ter se pretegnila. Kmalu me je opazila ter ugasnila telefon. Pričeli sva se pogovarjat. Vprašala sem jo kam je šel Erik. Odgovorila je,da sta z Rebeko par. Ko mi je to povedala me je kar zaskelelo pri srcu. Obrnila sem se nazaj in zagledala Rebeko naslonjeno na Erika. Erik me je opazil in me pogledal z nedolžnim obrazom. Hitro sem se obrnila nazaj. Noge sem stisnila k sebi ter jih objela. Bila sem žalostna. Poklicala sem svojega prijatelja Toma,ki je ostal v šoli. Pogovarjala sva se zelo dolgo. Kar naenkrat pa slišim kako se mi pričenja izpovedovati. Tudi jaz mu malo bolj na glas izpovem svojo ljubezen. Erik me je gledal zelo žalostno. Tomu sem na koncu izjavila še: Ljubim te. Erik je ponorel. Ko smo se drugič ustavili je stopil do mene. Vprašal me je zakaj sem taka. Rekel je,da me ljubi. Pogledala sem ga malo postrani. Nisem mu verjela. Naj se zabava s SVOJO PUNCO. Ko je videl,da me zopet kliče Tom mi je izpulil telefon in me nežno poljubil. Objela sem ga okrog vratu. Telefon je padel na tla. ''Mi sedaj verjameš'': me je vprašal Erik. Ko pa sem mu hotela odgovoriti je prihitela Rebeka. Erik ji je vse razložil kako zelo je zaljubljen vame. Ni se več zmenil zanjo. Čeprav mi je bilo zelo žal za Rebeko. Objela sem Erika. Ko sem ga izpustila pa sem pobrala telefon. Skupaj sva odšla do avtobusa. Seveda je sedaj sedel z mano. Usedla sva se čisto zadaj. Pokrila sva se z odejico in zaspala. Ko sem se zbudila me je Erik radovedno opazoval. ''Dobro jutro'':je rekel ter me poljubil.''Jutro''em odgovorila ter ga še bolj strastno poljubila. V tistem trenutku ko sva se gledala pa me je vprašal če bi bila njegova punca. Prikimala sem in se pričela veseliti. Zapekla me je vest zaradi Toma,ki verjetno že obupno pričakuje klic. Ni se mi dalo pisati sporočila,da sva končala. Z Erikom sva se večinoma poljubljala. Kmalu smo prispeli v Barcelono natančneje-v naš hotel. Z Erikom sva si prva izborila sobo. Bila sva presrečna. Takoj sva padla v posteljo. Jaz pa sem se hitro dvignila ter odšla tuširat. Brez pomisleka,da sem pozabila vzeti še spodnje oblačilo. Ko sem prišla iz tuša sem se zavila v veliko brisačo. Pokukala sem iz kopalnice in Erik je slonel pri vratih. Ko sem jih odprla pa je padel noter.Zaprla sem vrata. Močno sem ga objela. Takrat pa mi je brisača padla na tla. Erik je zažvižgal. Slekla sem mu majico ter hlače. Da o spodnjem perilu sploh ne govorim. V banjo sem natočila toplo vodo. Erik je šel noter,jaz pa za njim. Strastno me je poljubil. In ker nisva več zdržala me je odnesel na posteljo. Poljubljal me je nato pa obstal.''Se želiš ljubiti z mano'': me je nežno vprašal. Pritrdila sem. Nadel si je kondom.......NEPOMEMBNA VSEBINA.......Po sek** sva utrujena zaspala. Zjutraj sem se zbudila v njegovem objemu. Nežno sem ga poljubila ter se odplazila v kopalnico......................

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
neext??
09. julij 2013
beeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
09. julij 2013
neeeeeeeeeeeext
09. julij 2013
še 1 next od nekoga druzga pa bom nextala
09. julij 2013
next
09. julij 2013
še dons boste dobil next....
10. julij 2013
4#DEL

Čez 2 tedna smo se vrnili domov. Počutila sem se čudovito,zares vam pravim. Ko sem se domov vrnila z Erikom mi je rejnica nekaj prišepnila na uho. ''Tvoja mama se je našla in želi te nazaj,jutri greš v Ameriko'':mi je prestrašeno rekla. Jaz pa kar nisem mogla verjeti. Erik me je gledal zelo zaskrbljeno. Odšla sva v mojo sobo. Vse sem mu povedala in razložila. Od jeze,žalosti,..se je kar zrušil na tla. Pričel je jokati. Tudi jaz sem. Poljubila sem ga,s tem se tudi poslovila. Oba sva neustavljivo jokala. Potegnila sem kovček izpod postelje ter vanj zložila vse kar bom potrebovala. Čeprav sem vedela,da me je mama zapustila in ji nočem dati priložnosti, pa sem se vseeno sprijaznila s tem. Sedaj nimam nikogar več razen nje. Rejnica me je odpeljala na letališče. Ko sem že pričela korakati proti letalu so za mano prileteli bratci in sestrice. Vse sem objela. Najbolj pa je jokala Žana ki je imela 10 let. Moj zlati srček,ki je pred enim letom premagal raka. Tudi jaz sem jokala. V daljavi sem zagledala še Erika. Stekla sem do njega ter objela sva se. Nato me je še poljubil. Jaz pa sem hitro stekla prosti letalu. Ko sem prispela v Ameriko me je zgrabil obup. Verjetno me bo mama spet zavrgla. Na letališču je bilo sto in več novinarjev. Po tleh je bila razvita rdeča preproga. Po njej pa se je sprehodila kdo le,Jeniffer Lopez. Ona naj bi bila moja mama. Vem,tudi jaz sem se je malo ustrašila. Pa še toliko novinarjev je. Stopila je do mene in me močno objela. Takrat sem začutila ljubezen,toplino. Nekako sem ji verjela,da me ima rada. V limuzini sem zagledala še svoja bratca in sestrico ki sta bila dvojčka.

Neext.??
10. julij 2013
next
10. julij 2013
neeeeeeeext
10. julij 2013
še en next...
10. julij 2013
next
10. julij 2013
dons zvečer al pa jutr boste dobil next
10. julij 2013
neeeeext!
10. julij 2013
ewo zdej vm bom napisala next
10. julij 2013
5#DEL

Rahlo sem se odmaknila. Prijela me je za roko. Skupaj sva odšli do limuzine. Bratec(Max) in sestrica(Annie) sta se me zelo razveselila. Očitno sta mislila,da sem kakšna nova varuška. Vendar sta potem dojela,da sem jaz tista mamina ''izgubljena'' hčerka. Odpeljali smo se do hiše. Oziroma lahko rečem prelepega dvora,oziroma je bila to vila ampak po moje je preveč razkošno. Spominjalo me je na samo Barcelono. Max in Annie sta postala kar utrujena in sta odšla spat. Jaz pa sem z mamo stopila na teraso. Prinesla mi je še skodelico mojega najljubšga čaja in mojega medvedka,ki sem ga pravzaprav izgubila. Presenečeno sem jo pogledala. Zelo sem se razveselila svojega medvedka.''Veš,tvoj oče te je ukradel ko si bila stara 8 let'': mi je v solzah povedala.''Kako to misliš'': sem se prestrašila.''Ugrabil te je ker sva bila ločena,odnesel te je v neko državo Slovenijo in tam te je pustil pred domom za posvojene otroke'': mi je povedala. Tudi jaz sem že jokala od obupa.''Ampak,govorili so mi,da si me ti zapustila'': sem ji rekla.''To je bila ena sama laž,povem ti da je tako'': je povedala.''Veš danes si izvedela že veliko,mar ne bi šla spat'': me je vprašala in pogledala.''Daa,prav imaš'': sem ji odgovorila. Odpeljala me je do moje nekdanje sobe. V njej so bile še vse slike ko sem bila še čisto majhna. Pričela sem jokati in objela mamo. V njej je bila moja posteljica za dojenčke. Poleg pa je bila velika postelja. Tam je spala mama in mi pripovedovala zgodbice. Spomin se mi je pričel vračati. Bila sem vesela. Nato sem odšla spat. Vendar sem še vedno razmišljala o tem kar se mi je zgodilo čez dan. Spomnila sem se tudi na Erika. Spolzela mi je solza po licu. Bila sem zelo žalostna.

Neext.??
10. julij 2013
next
11. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2013
zdele bo next
11. julij 2013
6#DEL

Zjutraj sem se zbudila v prečudovito jutro. Mama je še spala. Odločila sem se iti na sprehod. Sprehodila sem se po nekem parku. Nato pa sem se zaletela v nekoga. Bil je Harry Styles. Zelo sem se ga prestrašila. Tudi on mene. Včasih sem živela v Londonu. In babica je bila njegova soseda. Velikokrat sva se igrala skupaj. Je zelo zabaven. ''Se me ne spomniš'': sem ga vprašala.''Liana?'':me je začudeno pogledal.''Jap''em se nasmehnila. Takrat se mu je na obraz prikradel nasmešek.''Kaj počneš tukaj'':me je vprašal.''Moja mama se je našla in sedaj sem se vselila k njej''em mu povedala.''Veš kako sem te pogrešal'': mi je povedal. Močno me je objel in poljubil na lice.''Mislim,da si morava veliko povedati in nadoknaditi izgubljeni čas'': sem rekla. Sedla sva na najbližjo klop ter se pričela pogovarjati. Ko sem mu začela govoriti o Eriku se mi je zdelo kot da me sploh ne posluša. Bil je zatopljen v svoje misli.

Prijel me je za roko ter me pospremil do mojega novega doma. Seveda sem ga povabila noter. Odšla sva v mojo sobo. Prižgala sem televizijo. Slučajno sva ujela poročila. Videla sem kako so naju slikali medtem ko sva sedela in držala za roke. Zardela sem,nato pa me je nekdo poklical. Oglasila sem se. Bil je Erik. Čez nekaj trenutkov mi je bilo vse jasno. Erik me je prevaral,in dal mi je konec. Pričela sem jokati,Harry pa....
Neext.??
11. julij 2013
next
11. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg