Forum
"Končnoooooooo!Poletjeeee!" sem zavriskala. Uh, sedaj pa končno na morje za 2 tedna!! Komaj sem čakala, da spoznam nove prijatelje!Mogoče tudi kakšno ljubezen haha
"Piaaa!Začni si pakirat, saj veš da gremo čez nekaj na ur na morje!" je zakričala mama.
"Jaa,takoj!" sem rekla nazaj. Poisakala sem kovček in začela pakirat. Izbrala sem si same lepe obleke, ker hočem izgledati lepo. Takrat pride v mojo sobo starejša sestra Anja, ki je starejša od mene.
"Tukaj imaš nekaj mojih oblek če hočeš si vzemi" je rekla. Obleke sem vzela in spakirala v kovček. Anja in njen fant Marko seveda moreta iti z nami na morje, kar mi ni všeč. Njen fant je seveda lep ampak me nekaj moti na njem. Ampak nisem se sekirala zaradi tega. Napočil je čas, da grem spat. Seveda, najprej pogledam na telefon, če je kaj novega. Ura je bila čas za spanje. Takrat sem ugasnila luč in šla spat. Ko je bila ura 2 sem šla na wc. Takrat se slišala zvok zunaj in šla pogledat kdo bi to bil. Šla sem pogledat in se obrnila in bil je Marko. Objel me je.
"Zakaj pa to?" sem ga vprašala.
"Rabil sem to od tebe!" je rekel.
Ni mi bilo jasno!? Odšla sem noter v hišo in šla 1 uro nazaj spat...NEXT???
02. oktober 2016
Next
02. oktober 2016
Next
02. oktober 2016
Next super si začela
02. oktober 2016
Ura je bila 3.00 takrat sem vstala in se šla naličit. Vstala sem med privimi, kar me je začudilo. Šla sem zbudit Anjo in rekla, da naj počasi vstane. Komaj sem čakala da se odpravimo na morje. Napočil je čas, da gremo. V Avtu sem spala in poslušala pesmi. Oče in mama sta bila navdušena in seveda, mi tudi. In že smo videli morje!
"Jeeej končno morjee!" sem zakričala.
"Kot da ga prvič vidiš" mi je odgovorila sestra.
In že smo bili pri apartmaju. Šla sem iz avta in vzela svoje kovčke in šla zraven v sobo. Preobleka sem se v kopalke, spnela lase v čoš in šla na plažo.
"Pia!Poočakaj!" sem slišala in bil je Marko. V sebi sem mislila pa kaj je spet!?
"Kaj je?" sem mu odvrilna
"Lahko grem s tabo?" me je vprašal.
"Ja,lahko" sem mu odgovorila.
In že sva na plaži. Takrat si Marko sleče majico. Gledala ga sem. Takrat sva se pogledala in Marko se mi je nasmehnil.
Zardela sem. " Ohh, kako je lep" sem si rekla.
Takrat sem skočila v vodo in šla na blazino. Takrat sem ob pomolu gledala v vodo in takrat pride Marko in me vrže v vodo.
"Markoooo!" sem zakričala.
Takrat sem šla do njega in ga porinila v vodo. Prijel me je za roko in oba sva padla v vodo. Takrat pridejo ostali člani družine na plažo. Jaz sem sicer šla ven iz vode in si šla po sladoled.
Spraševala sem se zakaj je Marko takšen do mene?Ni mi bilo jasno. Vzela sem s seboj telefon in slikala seveda za snapchat. Nekaj korakov sem naredila in se zaletela v nekega fanta.
"Ohh, oprosti!" sem prestrašeno rekla.
" Ni kaj, drugič glej kje hodiš!" je smehljaje rekel.
Šla sem stran in takrat......Next?D
02. oktober 2016
Pia ( JAZ) :

Anja ( Piina sestra) :

Marko ( Anjin fant) :

02. oktober 2016
Next
02. oktober 2016
Next
02. oktober 2016
Next
02. oktober 2016