Forum
Hej, spet jaz...
Ta zgodba je malo drugačna od ostalih. Otrok spremeni celotno življenje njegovih staršev verjetno na pozitivno. Kaj pa življenje 17 letnice?
Če v anketi napišeš ja, se pofočkaj v komentar!
Potrebujem vas 6!

Boš sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. avgust 2017
u225419
u225419
Neext prva bralka c:
08. avgust 2017
hvala
08. avgust 2017
Neext!!!!
Druga bralka cx
08. avgust 2017
hvala, še 4
08. avgust 2017
Dajte punci, oglašujte prosim...
09. avgust 2017
Nextt!!! Tretja bralka
09. avgust 2017
hvala, še 3!
09. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next Next Next
09. avgust 2017
hahah to šteje kot en Next, tko da ja, še dva!!!!!!!!!
09. avgust 2017
Neeext, zanimiv naslov c;
09. avgust 2017
hvala hvala, še ena!!!
09. avgust 2017
Next!
10. avgust 2017
Next
10. avgust 2017
jeej! Lahko že začnemo! Next pride čez eno urco
10. avgust 2017
Neeext!
Xo, xo...
10. avgust 2017
Nehaj...
10. avgust 2017

„ Ne skoči,“ je rekla Patricija.
„ Pati, boječka,“ sem ji rekla in pogledala 20 metrov navzdol. Tisti fant, ki je skrbel za varnost mi je dal rešilni jopič zaradi same varnosti, tudi če znam plavati. Pa tudi če pristanem na trebuh (po domače povedano na ploh) me ne bi bolelo toliko.
„ Pazi na ta malo,“ sem rekla in ji pomežiknila.
„ No, ko boš pripravljena lahko skočiš,“ mi je rekel tisti fant, katerega imena nisem vedela. Dejansko sem skočila 20 metrov globoko v vodo. V zraku sem naredila še dve salti, potem pa popolno pristala. Neki potapljač ali ne vem že kdo je priplaval do mene.
„ Si OK?“ me je vprašal in pokimala sem mu. Odplavala sem do čolna, s katerim smo šli do stopnic, ki so vodile do mosta. Slekla sem si jopič ter se ogrnila v brisačo ter šla nazaj do Patricije in Larise.
„ Pati, to je bilo noro! Si pazila na ta malo Lariso?“
„ Ja, nikoli več ne naredi tega,“ je rekla. Šle smo do avta in ko smo želele plačati parkirnino, nas je ustavila neka punca z letaki.
„ Ste že preizkusile vse v našem pustolovskem parku? Za vajino malo sestro smo odprli še nekaj prog za najmlajše. To je odlična priložnost za to, da se sestre malo družijo, prijatelji in družine,“ je začela nakladati.
„ Ja hvala, ampak nismo ravno vse sestre,“ sem rekla in vzela letak.
„ Aja, se opravičujem, malo ste si podobne,“ je rekla in se zasmejala.
„ Ona je moja sestra, mala pa je moja hčerka,“ sem rekla in se ji nasmehnila. Zmedeno mi je vrnila nasmeh. Uživam v tem, da zmedem ljudi. Šla sem do avta.
„ Prav uživaš v tem, kajne?“ me je vprašala Patricija in me pogledala.
„ Ja, prav uživam,“ sem rekla in pripela Lariso, Patricija pa se je pri 15 letih že znala pripeti varnostni pas, logično.
„ Mami,“ je rekla Larisa ter stegnila njeno majhno rokico proti moji torbi. Dala sem ji stekleničko z mrzlo vodo, saj je bilo zunaj peklensko vroče. Končno smo lahko šli domov.
„ Stara si 19, Tadeja,“ je začela Patricija.
„ Ja, in?“
„ Pač... Larisa je 2 leti in gre lahko v vrtec, ti pa moraš kmalu narediti maturo in lahko jo prijaviš, si polnoletna,“ mi je odvrnila. Na mojo srečo me je rešil telefon, zato sem ustavila ter se javila.
„ Hej, kaj delaš?“
Bila je moja najboljša prijateljica Max. V bistvu ji ni tako ime, samo tako jo kličemo. Na pravo ime Maxime se ne oglasi.
„ Vozila sem, dokler me nisi ti ustavila. Kaj je,“ sem rekla in zasmejali sva se.
„ V šolo pride novi učenec, le za dva meseca. Baje, da mu je ime Andrej in naj bi bil res srčkan, ampak ker imam jaz že fanta, bi bil zate,“ je rekla in spačila sem se Patriciji, saj je slišala ves pogovor.
„ Moram it,“ sem rekla in prekinila.
„ Vidiš! Izogibaš se tej temi, točno sem vedela,“ je rekla Patricija ter me gledala. Samo pokazala sem ji prst na usta ter speljala.

Za začetek bi potrebovala 5 nextov.

No? Je blo OK?
10. avgust 2017
Kjer piše do mosta, bi moglo pisat do vrha pečine
10. avgust 2017
u225419
u225419
neext super je bilo
10. avgust 2017
Neeeext, super je!
10. avgust 2017
Neeeeeeeeeext!!!!!Super je !!!
10. avgust 2017
Next
super je
10. avgust 2017
Next!
You know you love me, xo xo, Gossip girl
10. avgust 2017
Lili123456...
Ti me malo strašiš...
10. avgust 2017
?
10. avgust 2017
Pojaviš se iz ničesar in puf, imaš velik zgodb, wtf?
10. avgust 2017
Ok, profil lili 12345 imam že pet let, profil lili123456 pa pol leta, kaj ti ni?
10. avgust 2017
Poznava se, A****, bodi hvaležna, da sem cenzurirala tvoje ime!
Ne poznava se v RL ampak že od kar imam profil lili 12345! Ne vem, kaj je zdaj s tabo, zmer sem vedla, da si psihič. Resno?
10. avgust 2017
auč. To pa ni lepo
10. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg