Forum
u98305
u98305
Tuki bom napisla zgodbo o pokopališču...... smrti.

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. oktober 2012
u98305
u98305
Opozorim pa vas, da se mi je ta zgodba zgodila in je resnična!..!~
S PRIJATELJICAMI SMO SE ZMENILE ZA PIŽAMA PARTY. PRED TEM SEM VSE PRIPRAVILA, TAKO DA JE BILO POPOLNO. PARTY BI NAJ IMELE ŠE DOLGO V NOČ, KAR PA JIH NI DOSTI NAVDUŠILO...BILO JE VSE OK, ... DOKLER SE NI MOJA BFF DOMISLILA:
''GREMO ŠE MALO NAOKROG VEN? V BLIŽINI JE TUDI POKOPALIŠČE...''
ZA TO SEM PA SE STRINJALA SAMO JAZ, DRUGE PA SO ODVRNILE SAMO:
''KAR POJDITA, ME BOMO TUKAJ..''
IN RES JE BILO TAKO. BFF JE IMELA SVETILKO, SAJ DRUGAČE NE BI VIDELI NIČESAR. URA JE BILA ŽE KREPKO ČEZ POLNOČ, TAKRAT PA SE JE SLIŠALA TUDI ZVOK CERKVE... MALCE SVA SE PRESTRAŠILI, A SVA VSEENO OSTALI ZBRANI. POKOPALIŠČE JE BILO OGROMNO, VSE JE BILO POLNO GROBOV...... __ NAENKRAT PA SVA ZASLIŠALI ZVOK LISTJA.... KORAKE. NEKDO JE HODIL ZA NAMA. ZAČELI SVA TEČI, NAEKRAT PA SO SE >KORAKI< USTAVILI. BILO NAJU JE ŽE BOLJ STRAH, KMALU PA SVA SPET ZADIHALI IN SE O TEM POGOVARJALI. LE KDO JE BIL TAM? MOGOČE KATERA OD DRUGIH PUNC?... TODA TEGA NISVA RAVNO VERJELI........ HOTELI SVA DOMOV, TODA NISVA NAŠLI VEČ POTI NAZAJ..... IN TUDI BFF-JINA SVETILKA JE SKORAJDA NEHALA GORETI. POSTALI SVA OBUPANI..... LE KAJ NAJ NAREDIVE?????
u98305
Takrat bom napisala daljši next
27. oktober 2012
u97075
u97075
next!!
27. oktober 2012
next, ali se ti je to res zgodilo?
27. oktober 2012
u98305
u98305
ja, nekje lani kmalu nextam, tenx za vse nexte!
27. oktober 2012
u98305
u98305
NISVA VEDELI, KAJ NAJ NAREDIVE. POPOLNOMA NIČ VEČ NISVA VIDELE. NAJU PA JE BILO NA SMRT STRAH ŠE TEGA: KDO JE HODIL ZA NAMA? BFF SEM TOLAŽILA, DA JE BILA GOTOVO KATERA OD PUNC, A V TO NISEM BILA PREPRIČANA NITI JAZ. KATERA PA BI ŠLA V TEMI ZA NAMA?? SVETILKA JE POPOLNOMA POGORELA, VIDELI PA NISVA NIČESAR VEČ, PA TUDI POTI NAZAJ NISVA NAŠLI. POSTALI SVA OBUPANI, A NE ŠE DOVOLJ, SAJ SVA SPET ZASLIŠALI KORAKE- KI SO SE NAMA PRIBLIŽEVALI... AMPAK TOKRAT SO BILI KORAKI HITRI,KOT DA BI NEKDO TEKEL K NAMA. POSTALI SVA ZELO PANIČNI, ZATO SVA ŠE MEDVE ZAČELI TEČI, AMPAK STRAN. TOKRAT SO KORAKI PONEHALI, KO SVA PRETEKLI GOTOVO ŽE POL POKOPALIŠČA, AMPAK BILO JE TAKO VELIKO, DA NISI NAŠEL V TEMI BREZ SVETILKE- IZHODA. BFF JE ŠLO ŽE NA JOK. JAZ SEM POSKUŠALA OSTATI ZBRANA, A NISEM BILA. KOMAJ VIDNO SVA KMALU UGOTOVILE, DA SVA SE VSEDLI NASPROTI GROBA NEKE OSEBE. GROB JE BIL DOKAJ VELIK, KOT DA BI VANJ ZAKOPALI KAKŠNEGA VELIKANA. SPET. ZASLIŠALI SVA GROZLJIVE ZVOKE- TI PA SO PRIHAJALI IZ GROBA....
KAJ MISLITE, KDO ALI KAJ JE TO BILO?
28. oktober 2012
u98305
u98305
POTREBUJEM NAJMANJ DVA NEXTA ZA NADALJEVANJE
28. oktober 2012
u110865
u110865
Next!
28. oktober 2012
u97075
u97075
next!
28. oktober 2012
Omg, takoj nextaj!!!
28. oktober 2012
u105739
u105739
N E X T
26. november 2012
neeext!!! that's creepy
28. november 2012
nexti+jaz sem ♥Tjaša♥ , sam zdaj sem si naredila noga.
prosim nexti, pa daj pliis še kako sliko!!!
če ne znaš slike dat na tvojo zgodbico, ti naj to ne bo ovira.
ker je administrator naredil spletno stran, kjer pokaže kako dati gor slike:
https://www.igre123.com/forum/tema/kako-dodas-sliko-na-forum/13175/
28. november 2012
novga*
28. november 2012
u98305
u98305
Hvala da berete in hvala za vse nexte! Nextam:
MISLILI SVA, DA NAJU BO KAP. ZVOK IZ GROBA JE POSTAJAL VSE BOLJ GLASEN IN STRAŠLJIV IN KMALU SE JE TA ZVOK SPREMINJAL V ZELO GROZLJIV GLAS. TAKRAT SVA VIDELI, DA SE JE NEKAJ DVIGOVALO Z GROBA. KMALU JE BIL TA GLAS TAKO GLASEN, DA SEM MISLILA, DA JE TIK ZA MOJIM HRBTOM. OBE SVA ZAKRIČALI IN HOTELI SVA ZBEŽATI STRAN. JAZ SEM ŽE BEŽALA, TEDAJ SEM PA VIDELA, DA BFF NI ZA MANO. ŠLO MI JE NA JOK. LE KAKO JE LAHKO NENADOMA KAR IZGINILA? KJE SPLOH JE?! NISEM PRAV VEDELA, KAJ NAJ NAREDIM, ŠE MANJ PA, KJE JE BFF. KO SEM SE OZRLA NAZAJ, JE NI BILO NIKJER. KOT DA BI NENADOMA SPLAHNELA. SKORAJDA SEM OMEDLELA. TEKLA SEM DALJE IN SE NISEM VEČ OZRLA NAZAJ. ŽELELA SEM VEN S TEGA POKOPALIŠČA K PRIJATELJICAM DOMOV, DA BI JIM VSE POVEDALA. A ENOSTAVNO NISEM NAŠLA IZHODA. SPLOH NISEM VEDELA, KAJ NAJ NAREDIM, KO JE NENADOMA ...
NEXTAM?(Pa srry kr je bil bol kratek next, naslednjič bo daljši)
15. december 2012
Nexti!!! Super je bilo, sam daj še prosim kako sliko
15. december 2012
u98305
u98305
Pa bom poskusila še slike dati

Pokopališče:

(Predstavljajte si ga malo temnejšega)

Grob, iz katerega je prihajal zvok:

Hitri koraki:

15. december 2012
u98305
u98305
Sam si predstavljajte bolj temnejše
15. december 2012
vau, dobre slike
15. december 2012
ok
15. december 2012
u98305
u98305
še usaj 3 nexte pa takoj nextam
15. december 2012
malo oglašuj, jaz ne morem, ker nimam chata
15. december 2012
u110865
u110865
next
16. december 2012
u98305
u98305
še usaj dva nexta
16. december 2012
u115795
u115795

16. december 2012
u98305
u98305
še 1 pa nextam
16. december 2012
u111946
u111946
NEXTYYYYYYY
16. december 2012
u98305
u98305
Hvala da berete in hvala za vse nexte! Nextam:
... SO SE ODPRLA NEKA GROMOZANSKA VRATA, KI SO PRIPADALI HIŠI, KI JE BILA ZA MANO. ZELO SEM SE PRESTRAŠILA IN SE SPRAŠEVALA, KAKO SE LAHKO VRATA ODPREJO KAR SAMA OD SEBE? NISEM VEDELA, ALI NAJ GREM NOTER ALI NE... ZASLIŠALA SEM NEKE GLASOVE, KI SO BILE NEKAKO PODOBNE TEMU: >>PRIDI NOTER...<<. ZVOKI SO ME PRIVABLJALI IN SPLOH SE NISEM MOGLA VEČ NADZOROVATI. NE DA BI RAZMIŠLJALA, SEM ŠLA NOTER. TODA KO SO SE VRATA ZAPRLA, SEM SE TAKOJ ZDRAMILA IN SEM SE ZAČELA SPRAŠEVATI: >>KAJ SPLOH POČNEM TUKAJ?<<
HOTELA SEM ODPRETI VRATA, A SO OSTALE KOT PRILEPLJENE. SPLOH JIH NISEM MOGLA ODPRETI, PA ČE SEM SE ŠE TAKO TRUDILA. VSE V STAVBI JE BILO TEMNO, VIDELA PA NISEM SKORAJDA NIČESAR. NISEM IMELA NE BFF, NE SVETILKE... KAJ NAJ NAREDIM?? ITI NISEM MOGLA NIKAMOR. NA ZAČETKU SPLOH NISEM VERJELA V TO... TAKOJ SEM DOJELA, DA SO TO GOTOVO DUHOVI. GOTOVO SO ME ZAPRLI V STAVBO, KJER BO NAJVERJETNEJE UMRLA... IN NIKOLI VEČ NE BOM PRIŠLA VEN. SKORAJ SEM ŽE OBUPALA NAD SABO, KO SEM ZASLIŠALA KORAKE. TOKRAT SO BILI TUKAJ! NISEM VEDELA KDO ALI KAJ JE TO, KO SEM ZAGLEDALA...
NEXT? (Usaj 1 next pa takoj nadaljujem!)
16. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg