Forum
to je 2.del komične grozliuke temne skrivnosti črne vile...na 1.del se ne navezuje tk da ga ni treba brat(p.s. tud 1.del še vedno pišem)
usebina:
sem paloma---stara 16 let imam brata urbana---17 let sva siroti in posvoji naju družina.v tej družini živi tudi nekdo ki nama hoče pokvariti življenje...izvedeli boste zakaj...čez nekaj časa se odselimo skoraj na drug konec države in tam naletimo na kraj ki spominja na pokopališče...
zgodba se plete okoli prijatelstva,ljubezni,sovraštva in skrivnosti..........in seveda tudi okoli sreče in smeha

čuj ti boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2012
next
23. avgust 2012
ok rečmo še...2 nexta pol pa 1 del napišem
aja pa pisala bom dolge nexte razen če se mi bo kda mudilo al pa dem šolo potem
23. avgust 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. avgust 2012
Next next next next next next next
23. avgust 2012
u50702
u50702
next
23. avgust 2012
ok 1. next ju3 zutr pa tnx za nexte oblubim da bojo dougiii
23. avgust 2012
-----------------------------POKOPALIŠČE--------->MAYBE-----------------------------------------------------
JAZ-PALOMA (VZDEVEKAL)-16 LET(NASMEJANA,POZITIVNA,NEUSTRAŠNA...)

MOJ BRAT IN HKRATI BFF-URBAN (VZDEVEKRATE)-17 LET(VEDNO ZA HEC,POZITIVEN...)

MOJA SOVRAŽNICA-SONJA (VZDEVEKOL)-16 LET(ZLOVOLNA,MEČE SE PO URBANU,
HUDOBNA...)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DRIIIIIIIN DRIIIIIIN**BUDILKA JE ŽE NAZNANILA JUTRO**
JAZ: **KLIFNEM URBANA** URBAN! BRATE VSTANI JUTRO JE ŽE!
URBAN: DAJ NO PAL SAMO ŠE 5 MINUT **SE ZVIJE V KLOBČIČ IN MI OBRNE HRBET**
JAZ: JOJ KAKO NEMOGOČ SI SPET JIH BOVA 2 URI POSLUŠALA OD GE.SAŠE
URBAN: KOLIKO JE PA TAJ URA,HA?
JAZ: PET MINUT DO SEDMIH...
URBAN: KAAAAAAJ!!!!!!! **V RESNICI JE BILA URA PET DO ŠESTIH** **URBAN 100 NA URO ODVIHRA IZ POSTELJE IN ME PRI TEM VRŽE S POSTELJE,ŠE BOLJ HITRO SE OBLEČE IN UMIJE NATO PA ZGORAJ V KOTU VIDI URO KI KAŽE 06:00**
URBAN: PALLL!!!!! UBIL TE BOM
JAZ: **SE ZASMEJIM** NO VSAJ IZ POSTELJE SI SE SKOBACAL
**NATO SE HITRO ODPRAVIVA DO KUHINJE IN PRIPRAVIVA ZAJTRK-TO JE BILA VSAKO JUTRO NAJINA DOLŽNOST**
**MED PRIPRAVLJANJEM ZAJTRKA**
JAZ: MISLIŠ DA NAJU BO DANES KDO PRIŠEL POSVOJIT...NWM TAK OBČUTEK IMAM VEŠ
URBAN: HJA SAJ JAZ TUDI... NE SKRBI PAL NEBO NAMA TREBA TUKAJ TIČATI DO KONCA LAJFA
JAZ: UPAM DA RES NE**MU DVOMEČE ODVRNEM**
URBAN: **PRIDE DO MENE IN MI DA ROKO NA ČELO DRUGO ROKO PA PRISLONI NA SVOJE ČELO**
A SI SLUČAJNO BOLNA TEBE SE SPOMNEM NEUSTRAŠNE,NASMEJANE,VESELE IN VEDNO POZITIVNE
JAZ: OH DAJ NO NEHAJ**IN ŽE SEM BOLJŠE VOLJE**
**V KUHINJO PRIVIHRA ENA IN EDINA SONJA-SOL**
SOL: HEY URBANČEK KAJ BO DANES DOBREGA HA**MENE LE GRDO POGLEDA IN ODVIHRA MIMO MENE DO URBANA**
URBAN: HEY SOL ALI MI PODAŠ POPER PROSIM? **JAZ SE ZASMEJIM SAJ VEM KAJ BO SLEDILO**
SOL: ZATE VSE SRČEK**MU PODA POPER**
URBAN: **VZAME POPER IN GA POSUJE PO SONJI**
SOL: AAA URBAN ZAKAJ SI MI TO NAREDIL PA NANOVO IMAM LASE UMITE**RAVNOKAR JE PRIŠLA IZPOD PRHE IN LASJE SO BILI ŠE KAR MOKRI**
URBAN: **KOMAJ ZADRŽEVAL SMEH** OPROSTI AMPAK MISLIL SEM DA SI TAKO ZELO SOLENA SEM TE PA ŠE POPOPRAL
JAZ: **SE NA VSO GRLO ZAČNEM KROHOTATI,PRAV NIČ BOGA SOL PA JE LETELA IZ KUHINJE**
**TAKRAT PA V KUHINJO PRIDE GA.SAŠA**
SE NADALJUJE....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?
ČE KAJ NEBOTE ZASTOPLI ME POD KOMENTARJIH VPRAŠAJETE
24. avgust 2012
ŠE ENKRAT VZDEVKI
PALOMA-JAZ-VZDEVEK PAL
URBAN-VZDEVEK- BRATE
SONJA - VZDEVEK SOL
24. avgust 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. avgust 2012
next!!!!!!!!!!!!
24. avgust 2012
ok zaj bo en next za Heart It < 333 in vampirka smrti6
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
u84724
u84724
hualaaaa < 33
24. avgust 2012
NI ZA KAJ PA ŠE ZA 100%CutE GirL GA BOM NAPISALA
24. avgust 2012
NADALJEVANJE...
GA. SAŠA- (VZDEVEK STRAŠILO)-47 LET (SAMOUŠEČNA,HUDOBNA,POSMEHLJIVA)

JAZ: **PRISTOPIM DO URBANA** HITRO STRAŠILO GREEEE!
URBAN: HA? KJE? KAJ? ZAKAJ?
**A BILO JE PREPOZNO ZALOTILA NAJU JE PRI POGOVORU-KAR POBESNELA JE**
GA.SAŠA: KAAAAAAJ SE TO ZDAJ PRAVI! TUKAJ STA ZATO DA PRIPRAVLJATA ZAJTRK NE PA DA SE POGOVARJATA!!!!!!!!!!!
URBAN: SAJ LAHKO OBOJE HKRATI...
GA.SAŠA: NE!!!! NEZASLIŠANO HVALA BOGU DA VAJU PRIDEJO DANES POGLEDATI, VAJUNA DOLŽNOST JE DA SE LEPO OBNAŠATA DA BOSTA IZGINILA OD TOD ZA VEDNO
JAZ: ** V MISLIH** TO BI BILO TAAAAKO LEPO!
GA.SAŠA: ČEZ 5 MINUT BO ZAJTRK PALOMA POJDI JIH ZBUDIT
JAZ: SEVEDA GOSPA **BUJENJE JE BILO MOJ NAJLJUBŠI DEL DNEVA,NO...TAKOJ ZA VEČERU SEVEDA**
JAZ: ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! POKONCI ZAJTRK JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE**JE ODMEVALO PO HODNIKIH IN NI MINILO VELIKO ČASA KO SO OTROČI SEDELI ZA MIZO-MI TRIJE URBAN JAZ IN SONJA SMO BILI NAJSTAREJŠI**
----------------------------------------PO ZAJTRKU-------------------------------------------------------
JAZ: MIDVA GREVA NA EN SPREHOD
GA.SAŠA: JA POJDITA AMPAK BODITA OB DVEJIH NAZAJ KER TAKRAT PRIDEJO VAJINI LJUDJE
URBAN: **MI ŠEPNE** NAJINI LJUDJE? ZAKAJ NAJU IMA VEDNO ZA ŽIVALI?
JAZ: NWM PAČ STRAŠILO,NE? STRAŠILO PREGANJA VRANE SE PRAVI MIDVA SVA VRANI HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
**HODIVA PO GOZDU KAR NAENKRAT PA POGLEDAM NA URO**
JAZ: OJOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ URBAN GREVA HITRO DESET DO DVEJIH JE!
**PRITEČEVA NAZAJ IN NAJINI ''LJUDJE'' SO ŽE SEDELI V KUHINJI
JAZ: OPROSTITE ZA ZAMUDO!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SLIKE:
NAJINA MAČEHA: DAMJANA-45 LET-POROČENA-1 OTROK:

NAJIN KRUŠNI OČE: IGOR-49 LET-POROČEN-1 OTROK

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
**PO POGOVORU**
GA.SAŠA: PRIPRAVITA SI STVARI ČEZ POL URE IZGINETA OD TU!
DAMJANA: IZGINETA?
GA.SAŠA: UM...MISLIM KRENETA IN ZELO,ZELO,ZELO VAJU BOMO POGRŠALI HEH
IGOR: JA KOLIKOR SEM SLIŠAL ZELO DOBRO KUHATA IN VSE
GA.SAŠA: JA RES **V MISLIH** YAY TEH DVEH PODGAN SE BOM KONČNO ZNEBILA TO!
JAZ: PRIPRAVLJENA SVA**ŽARELA SEM OD VESELJA SAJ SEM KOMAJ ČAKALA DA SE ZNEBIM STRAŠILA IN SOL**
IGOR: POTEM PA GREMO!
AVTO:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEKAJ O TEJ DRUŽINI:
SO ZELO BOGATI SAJ STA DAMJANA IN IGOR PODJETNIKA.IMATA SINA TILENA IN OGROMNO HIŠO KI SPOMINJA ŽE SKORAJ NA DVOREC.OBLJUBILA STA NAMA DA BOVA DOBILA HIŠNEGA LJUBLJENČKA IN JAZ SEM SEVEDA REKLA DA ČRNO MAČKO SAJ MI JE ČRNA BARVA KAR PRECEJ PRI SRCU,URBAN PA SI JE ZAŽELEL NEMŠKEGA OVČARJA...
DAMJANA: PRIJAZNA, LJUBEČA OSEBA,VZELA NAJU JE KOT DA BI BILA NJENA
IGOR: ZA OČETA SPLOH NI STROG,VSE DOVOLI,ZELO RAD RAZVAJA DAMJANO
SE NADALJUJE...
NEXT????
24. avgust 2012
u84724
u84724
kaj sploh sprašuješ!!!!
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. avgust 2012
next!!!!!!!!!! daš prosim sliko od tilena gor?
24. avgust 2012
JA TO BO U NASLEDNJEM NEXTU K PRIDE ZVEČER GREM ZAJ VELENJE U INTERŠPAR ZA ŠOLO NAKUPOVAT ČAW ČAW
24. avgust 2012
next
24. avgust 2012
ZDAJ BO MALO KREJŠI NEXT KR SE MI FUL MUDI

JAZ: UAU**STALA SEM PRED OGROMNO,OGROMNO VILOOOO**
VILA:

URBAN: NO NO NO PAL A TE BO KAP HAHA...TOREJ EM...OČE TUKAJ BOMO ŽIVELI
JAZ: **ZARDIM** KJE SMO SPLOH?
OČE: OH LJUBICA NE VEŠ SMO BLIZU BLEJSKEGA JEZERA
JAZ: EEEE A RES YAY
MAMA: HAHA VIDIM DA STA ZELO RAZIGRANA NAJIN TILEN PA NI TAKO ZELO KAJNE?
OČE: SEVEDA NE ON JE CELE DNEVE ZA RAČUNALNIKO IN TELEVIZIJI,KJE PA JE ZDAJ SPLOH
**PRED VHODNIMI VRATI SE PRIKAŽE TILEN**
TILEN: A TO STA ONA DVA TA NOVA?
OČE: JA IN UPAM DA SE BOSTE ZASTOPILI
TILEN: NISTA RAVNO MOJA TIPA**TO JE REKEL MEDTEM KO JE SREPO BULIL ZDAJ V NEME ZDAJ V BRATA**
TILEN: (VZDEVEK TIL)-16 LET IN POL-EM...NAIVEN,MALCE HUDOBEN,DELNO SRČKAN ITD.

VEM DA JE TIP ZA BRUHAT SAM BOLŠGA NISM NAŠLA (ZBIRČNA SM)
OK TO JE TO KR SE MI RES FUL MUDI KO JE MAMA Ž 5-KRAT U SOBO PRŠLA PA ME VN NAPUDILA NEXT-JU3 ZJUTRI
24. avgust 2012
u84724
u84724
next!!!!!
sej ni tko zeloooo grd!
24. avgust 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. avgust 2012
NADALJEVANJE...
**MAMA IN OČE STA ODŠLA NEKAM ZA HIŠO**
JAZ: **OPAZUJEM TILENA** HJA A BI LAHKO ŽE ENKRAT NEHAL BULITI VAME KOT BIK V NOVE VRATE
URBAN: **ME OBJAME OOLI RAMEN** NO JAZ SEM URBAN VZDEVEK IMAM BRATE TO PA JE MOJA NAJLEPŠA SESTRICA PALOMA VZDEVEK PA IMA PAL...ME VESELI**IN SE NASILO ZASMEJI SAJ MU TIP NITI MALO NI VŠEČ**
TILEN: **ME ŠE VEDNO GLEDA** NO JA ZA NIČ JE**IN GRE**
JAZ: **POBESNIM IN ŽE HOČEM ITI ZA TILENOM AMPAK ME URBAN KOMAJ DRŽI NAZAJ** ZA...ZA NIČ SEM KAJ SI PA MISLI DA JE TA RAZVAJEN JELEN GRRRRRRRRRRRRR NITI MALO MI NI VŠEČ**TODA GLOBOKO V SEBI MI JE NEKAJ PRAVILO DA SE LAŽEM AMPAK TA ČUSTVA NISO BILA TAKO ZELO MOČNA**
**MAMA PRIDE IN NAMA KOVČKE ODNESE V SOBE SAJ NISO ZELO TEŽKI**
MAMA: JA KOLIKO OBLAČIL PA IMATA?
JAZ: JAZ IMAM ENO NEDELSKO OBLEKO, PA ENO DELOVNO OBLEKO,ENE KAVBOJKE IN 3 NAJICE TER 2 JOPI URBAN PA IMA ISTO KOT JAZ SAMO BRES OBLEK
OČE: DRAGA JUTRI JIVA PELJI V SHOPPING OK?
MAMA: OK IN TILEN BO JIMA RAZKAZAL OKOLICO
-------------------------------------V SOBI---------------------------------------------------------------------
JAZ: KAKO VELIKANSKA SOBA WAW
**LOTIM SE POSPRAVLJANJA NEVEM PA DA ME NEKDO OPAZUJE**
JAZ: LALALALA.......
URBAN: NO PAL A SI POJEŠ ALI VEŠ DA JE TILEN SLONEL PRED VRATIH IN TE OPAZOVAL
JAZ: KAAAAAJ! OMG KJE JE NJEOVA SOBA?
URBAN: ** SE NASMEHNE** TO JE ZRAVEN TVOJE SOBE HAH
JAZ: **SKORAJ ME KAP** NO GREM GA POZDRAVITI!
URBAN: NO OKEY JAZ SEM SI ŽE RAZPAKIRAL IN GREM NA SPREHOD ČAW ČAW PAL IN VELIKO SREČE MISLIM DA JO BOŠ POTREBOVALA!
MOJA SOBA:

URBANOVA SOBA:

TILENOVA SOBA:

JAZ: **SE NASLONIM NA VRATA IN PRISLUHNEM TILENU KAKO IGRA NA ELEKTRIČNO KITARO**
TILEN: **ME OPAZI IN PRENEHA** KAJ DELAŠ TUKAJ NA VRATIH PIŠE NI VSTOPAAA!
JAZ: **HITRO POMISLIM IN ŽE ODGOVORIM** VRATA SO BILA ODPRTA IN NAPIS SE NE VIDI TOREJ JE PROST VSTOP OH IN MIMOGREDE LEPO IGRAŠ
TILEN: TO SE TE NE TIČE **ZALOPUTNE VRATA**
JAZ: GRRRR! PA KO SEM ŽE HOTELA BITI PRIJAZNA Z NJIM ME JE SPET POTUNKAL ZDAJ PA ČE SE BO MOTEL POBOTATI BO MORAL ON NAREDITI PRVI KORAK**ODKORAKAM V SVOJO SOBO**
SE NADALJUJE...
NEXT?
25. avgust 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. avgust 2012
next!!!!
25. avgust 2012
u50702
u50702
next ful collllll
25. avgust 2012
nextala bi samo nemorem kr skor vsake 5 minut štrom vn vrže tk da next bo takoj ko bo elektrika nehala nagajat
26. avgust 2012
next isto ko v prvem delu
26. avgust 2012
NADALJEVANJE...
MAMA: POKONCI JUTRO JEEEE
JAZ: **POGLEDAM NA URO SE 5-KRAT SPOTAKNEM NA KONCU PA SPOMNIM DA NISEM VEČ V SIROTIŠNICI** KJE PA JE URBAN?
MAMA: ZRAVEN IGORJA JE ŠEL PO MOŠKIH OPRAVKIH
JAZ : **V MISLIH** IZDAJALEC KAKO DA ME NI ZBUDIL!
MAMA: Z TILENOM VAJU BOM ZAPELJALA V SHOPPING IN SKUPAJ BOSTA MALO POGLEDALA OBLAČILA IN SI JIH NABAVILA JAZ PA GREM NA OBISK K PRIJATELJICI,PRAV
JAZ: **ŽE SEM HOTELA UGOVARJATI KO JE TILEN STOPIL DO MENE ME GRIJEL OKOLI RAMEN IN REKEL MAMI** PRAV ZELO SE BOVA ZABAVALA
JAZ : **SREPOSEM GA POGLEDALA A KER JE BILA TAM MAMA SEM MU VRNILA LEP NASMEŠEK IN GA TUDI JAZ OBJELA OKOLI RAMEN**
MAMA: POTEM PA LET'S GOOOOO
JAZ: MHM...** ČE NEBI BILO TAM MAME BI DRAGI TILENČEK LETEL NA MONTEVEREST IN NAZAJ,SAJ BI GA TAKO ZELO MOČNO UDARILA**
MAMA: PRISPELI SMO EVO TUKAJ VAJU ODLOŽIM IN PRIDEM OKOLI 3-TJE URE PO VAJU POKLIČITA ME ČAW ČAW
JAZ: **JI POMAHAM IN V NASLEDNJEM TRENUTKU ME TILEN POTEGNE V NAJBLIŽJO TRGOVINO**
TILEN: NA POMIRI TO...
JAZ: O...OKEY **IN TAKO SE JE ZAČELO,JAZ SEM SE OBLAČLA TILEN PA ME JE OCENJEVAL**
VSE KAR SVA KUPILA:
OBLEKA ZA POSEBNE PRILOŽNOSTI:

TROJNE KAVBOJKE:

NEKAJ MAJIC:

[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSidhrWxCu0DQQhaJaRCpnR-udwNoIXc0-O_BGT4biF5PK8M7NXlA&t=1[/img]
ALL STARKE:

IN ČEVLJI NA VISOKO PETO(ZA K OBLEKI):
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSub0dhwgVham7X03ZM3xZYi8AQD-33pm0-3k41gEpeDzMgaFf3Q&t=1[/img]
-------------------------------------------------DOMA-------------------------------------------------
JAZ: **KO SEM OBLAČILA POSPRAVLJALA V OMARO SEM BRALA NAPISE IN UGOTOVILA DA NA ENI PIŠE THIS GIRL IS CUTE,NISEM VEDELA ZAKAJ SI JE IZBRAL TO MAJICO...NO AMPAK DANES JE BILO KAR VREDU** JA DANES JE BILO VREDU
URBAN: **PRIDE V SOBO IN SKUPAJ SE MENIMA KAKO SVA PREŽIVELA DAN**
SE NADALJUJE...
3-NEXTE
27. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg