Forum
u140958
u140958
pisalo se je leto 1061. na dvorcu, imenovanemu Castellari, je mlada kraljica Christina povila nezakonsko hčerko. ker kralj Edmund takrat ni imel drugega dediča, se je odločil, da bo deklico vzel za svojo, pod pogojem, da se ji ne razkrije, da je otrok kraljice in služabnika. in nadela sta ji ime Violet. in minilo je petnajst let. Violet je tako zrasla v pametno, prijetno in prijazno princeso. vse je bilo lepo in prav, dokler se ni na dvorcu Castellari oglasila družina, s sosednjega dovrca, imenovanega Lomatti. rodbini sta bili sprti že od nekdaj. nihče pravzaprav ne ve, kdaj se je prepir pričel. med mlado Violet in prav toliko starim Izzakom, je v trenutku, ko sta se njuna pogleda srečala, preskočila iskra. in takrat se je vse pričelo. "kralj Lomatti, čemu dolgujemo ta obisek?" jih je prijazno pozdravil Edmund. "ti pesjan stari! dobro veš, zakaj smo tu!" je jezno zaklical lord Lomatti, čigar ime je bilo Gazbar. "oh, najbrž nasprotuješ nadgradnji mojega čudovitega dvorca." se je nasmehnil Edmund. "točno tako! če lahko gradiš ti, lahko tudi jaz. zbogom!" je zakričal Gazbar ter skupaj z Izzakom in ženo Anastasio. Violet pa je še vedno zasanjano strmela v odhajajočo postavo. "Violet, da ne bi niti slučajo še enkrat pogledala v sina izdajalca! si razumela!" je jezno zakričal na zaljubljeno hčerko. "ja očka." je z prestrašenim glaskom odgovorila Violet. kralj je nato jezno odšel v svoje sobane. krlajica pa seveda za njim. kraljična pa je stekla v edino sobo v vsem dvorcu, kjer je bilo možno videti sovražnikov brlog. in v prihodnjem času je mnogokrat zasanjano slovela tam. čas je mineval in kmalu se je videlo pretiravanje z gradnjo dvorcev. dvorca sta bila sezidana skupaj. pravzaprav ju je skupaj držala le ena soba. Violet se je zdela krasna. in velikokrat se je mudila tam. in prav tako Izzak. vendar sta se le malokdaj srečala. nekega večera sta se res. Violet je ravno raziskovala nebo, ki ga je gledala skozi ogromno okno. Izzak pa se ji je potihem pribljižal od zadaj. nežno jo je objel okrog pasu in jo poljubil na lice. "Violet, prosim, povej mi, kaj čutiš do mene." jo je vprašal z prijaznim glasom. "če ti povem, me bo oče dal obglaviti." mu je rekla in ga objela. "ker jaz te ljubim." ji je rekel in ji lase popravil za uho. "veš, tudi jaz, amapk zaradi tega bova videla." ga je posvarila in ga strastno poljubila. Izzak se ni upiral. s težavo se je ločila. "moram iti. jutri ob istem času." mu je rekla in stekla iz sobe. Izzak je bil očaran in vesel. tudi on je odšel v svojo sobo. tako sta se vsak dan srečala, se poljubljala, si pripovedovala o preživetem dnevu in uživala. nekega večera, ko sta bila oba žalostna zaradi prepirov med družinama, pa je to pripeljalo, da sta kmalu gola ležala na postelji, se objemala in poljublala. dokončno sta se predala drug drugemu. nenadoma so v prostor stopili štirje ljudje. njuni starši. vsak iz svojega dvorca. in vsi so bili enako presenečeni. njihova otroka gola, z telesom ob telesom, z ustnicami, na ustnicah, z zaprtimi očmi, rokami objetimi okrog drug drugega. za sekundo se je čas ustavil. nato pa se je pričelo kričanje in jok. starši so svoja otroka ogrnili v odeje ter ju odpeljali v svoji sobi. "Violet, kaj si pa mislila!?! da si se šla takole valjat z sinom izdajalca?! se ti je popolnoma zmešalo?!!" je vpil Edmund. "rada se imava in ne briga naju, kakšne probleme imate vi." je pričela jokati Violet. "dragi, pomiri se." ga je mirila Cristina. na drugi strani, v dvorcu Lomatti, so bile pa drugačne sankcije. "ssin, kako si nama lahko to naredil?! globoko si naju razočaral!" je zakričal Gazbar in zaklenil sina v sobo. Anastsia se je zapirla v svoje sobane in jokala. prav tako Christina. Edmund je sedel na stol v Violetini sobi in jo opazoval. čez teden dni, so starši kazen oblažili. Izzak je smel hoditi po gradu le v spremstvu očeta. Violet pa je imela pet stražarjev ob sebi. minil je še en teden in še en in še en. in končno sta bila svobodna. ampak soba, ki je dvorca povezovala je bila zaklenjena in zazidana. ko se je po okusni večerji Violet vrnila v sobo, jo je tam čakalo presenečenje.
05. julij 2013
u143717
u143717
next
06. julij 2013
u140958
u140958
res, hvala ti za next. upam, da pride še kakšen
06. julij 2013
u140958
u140958
v vsakem primeru, pride v ponedeljek nov del
06. julij 2013
u143717
u143717
a bi lahko pliss kdo prebral. začenja se že druga zgodbica. zagotovo vam bo kul. samo poglej, pliss.

http://www.igre123.com/forum/tema/najstnica/58646/

pa oprosti za smetenje.
17. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg