Forum
Ojla! Sem thinking&dream. Verjetno me poznate že od prej. No naredila bom novo zgodbo in upam, da vam bo všeč. Zgodba bo govorila o punci po imenu Lea. Lea živi v sirotišnici dokler se ji življenje ne obrne na glavo. Kako? To izveste v naslednjem next-u. Za začetek bi prosila za en next.
04. november 2017
Next
04. november 2017
Hvala<3 ze pisem
04. november 2017
ooo uau! Next!!!!!!!!!
04. november 2017
Bil je lep tih miren večer, v sirotišnici so pravkar postregli z nekimi mlinci. Bli so malo čudni ampak dobri !!! Pojedla sem in si umila zobe. Šla sem k svoji postelji ki je stala osma v 4. vrsti. zavila sem se v odejo in začela razmišljati o starših. Zdaj sem stara 14 a dobro se spomnem dogodka pred 10 leti. Vem da je to veliko a tega preprosto ne moreš pozabit. Vam povem kaj se je zgodilo? No prav. S starši smo odšli na sprehod v gozd. Uživali smo, dokler se ni zmračilo. Mama je rekla, da se že noči tako da smo se odpravljali nazaj. Mimo poti je vodila cesta. Po njej je prišel bel kombi. Na srečo sem se spotaknila in padla med visoko travo. Niso me videli. a starša..... no onadva sta.... niju dva so....... nima dvema so... dali so jima rdeč robec pred usta in padla sta. Moški v kombiju, ju je odvlekel v zadnji del kombija. Od takrat naprej ju nisem več videla. Imam samo njuno sliko, ki sem jo našla na tleh po tem ko je kombi šel. Še nekaj ur sem tavala po gozdu dokler me ni našel prijazen gozdar. Odpeljal me je v njegov tovornjak (za drva) in mi ponudil malo sendviča. Vzela sem košček, ga pojedla in zaspala. Zbudila sem se v objemu postelje v sirotišnici. To je vse kar se spomnim. Tukaj sem spoznala nove ljudi. Imam tudi najboljšo prijateljico. Ime ji je Sofija. Minilo je nekaj dni ko je v sirotišnico prišel nek visoki gospod . Stopal je med nami in nas gledal z velikimi očmi. Bil mi je nekam znan. 9 letnemu dečku je dal nek listek in škatlo. Pomislila sem kaj se gre?!? Odšel je in zazvonil je zvonec za kosilo. S Sofijo sva se v sedli za mizo za dva in začeli razlagati kaj misliva da piše v listku in kaj je v škatli. Deček je vstal in listek mu je padel iz žepa. Smuknila sem k listku in ga prinesla k Sofiji. Prebrali sva ga in pisalo je:
V ŠKATLI JE USPAVALO. RAZLI GA NA HRANO ALI PIJAČO LEE LUČIČ KO NE BO GLEDALA. DOBIL BOŠ BOGATO NAGRADO.
VELIKO SREČE.
Nisem mogla verjeti svojim očem. Je to res mogoče? Je res kaj vidim? OMG. Začutila sem slabost v trebuhu. Sofija me je zaskrbljeno pogledala. Za njo se je prikazal.......

Kdo se je prikazal?
vam je všeč?
2 nex ta
04. november 2017
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. november 2017
hvala
ti je vsec?
04. november 2017
Next
04. november 2017
ok
Next dobite zjutraj
04. november 2017
yaaaaaaaaaay!!!!!!
04. november 2017
ok. ze pisem
05. november 2017
Za njo se je prikazal tisti 9 letni deček. Držal je kozarček. Pomislila sem kaj je bilo v kozarčku? Rekla sem:"Zdravo Tadej". Odgovoril je tiho in z hripavim glasom. "Kaj pa imaš v kozarčku?" sem ga s prijaznim glasom vprašala on pa je le odkimal z glavo in stekel v stran. Sofija je padla na tla. Nisem vedela kaj naj storim. Kaj se ji je zgodilo? Zakaj se ji je to zgodilo? Bo vse v redu z njo? Nisem mogla verjeti očem. Previdno sem stopila k njej in videla rdeč madež na njenem hrbtu!!! Je možno da je to kri? Ji je deček kaj storil? Vsi ostali so pristopili k nama. Objela sem jo in začela jokati. Prišel je upravnik in Sofijo videl na tleh. Poklical je rešilce a bilo je prepozno. Sofije ni več. Odpeljali so jo. Jaz sem se le v sedla na stol in gledala v tistega dečka. Kosila je bilo konec. Šla sem do postelje in gledala Sofijino sliko. Pogledala sem po ostalih posteljah in na dečkovi postelji opazila nekaj rdečega.

Počasi sem stopila dve vrsti naprej do dečkove postelje. Dvignila sem vzglavnik in videla nož. Na njem je bila kri. Je možno da je on ubil Sofijo?!? Kaj!?! za mano sem zaslišala korake. Bili so vedno glasnejši in glasnejši. Počasi sem se obrnila z nožem v roki in zagledala tistega dečka. Pogledal me je s njegovimi rjavimi očmi.

"Kaj si storil?" sem polglasno zakričala in mu pomolila nož pod nos. Prestrašeno je dvignil roko in mi vzel nož ter ga začel gledati. "Gospod Stanton. On je bil. Prisežem. Rekel je da če te ubijem bo našel moje starše. Prisežem." je sramežljivo rekel in povesil glavo. "Ampak zakaj si ubil Sofijo!!!!!!!!!!"se tokrat zakričala na njega on pa se je le obrnil in hotel oditi. primila sem ga za ramo z grobim prijemom, da se ni več mogel premikati. "Prisežem! Oprosti. " je rekel in segel po škatli ter mi jo dal. Obrnila sem se in odšla. Po večerji sem se zavila v odejo in gledala proti oknu ki je bilo poleg mene. bila je tema vsi so že spali. Le jaz sem še bila budna. Kar naenkrat se je začela zavesa tresti in okno se je odprlo. Prišel je nek moški z masko. Pogledal me je in začel hoditi proti meni.

Vstala sem iz postelje in se počasi pomikala nazaj. Pomanla sem si oči da bi se prepričala da ne sanjam. Ko sem odprla oči maske ni več bilo. Oddahnila sem si in odšla nazaj v posteljo. Ko sem bila od postelje oddaljena le še en korak pa me je nekaj zgrabilo za usta in me povleklo do okna. Vgriznila sem ga in on me je izpustil a me v naslednjem trenutku primil nazaj. Upirala sem se in kričala in kričala a ni uspelo. Vsi so se zbudili in videli kako me je maska odvlekla skozi okno. maska me je vdarla po glavi in padla sem v nezavest. Zbudila sem se v/na.....
kje se je Lea zbudila?
vam je všeč?
2 Next -a
05. november 2017
Lea:

Sofija:

Tisti deček:

Maska

Starši od Lee:

Kombi:

Moški v kombiju
05. november 2017