Forum
u73717
u73717
Haii^^ Sm Ema In pisala bom to zgodbico.
Upam da vam bo ušeč :$$
No govorila bo o punci in o prjatlcah.. trala sej si jo bom sproti zmišljevala
^^

^Brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2012
u36660
u36660
nexti < 333 mucica^.^
12. februar 2012
u73717
u73717
no sm maja in mam družino: mami, ata, bratca, muco.in kot js pravm je tut moja družina moja bff nina. < 33 najraj jo mam od useh frendic. smo kr bogati no.. sam očija skor nikol ni doma ker fhuul potuje. sam nima veze.u šoli mi gre super!!! same petke...pa tut mal plonkou. aja pa mam muco. in stara sm 16 let. torej hodm u... uuu...
1. letnik. < 33
hihi!!!...
>> mwwa pikica moja
12. februar 2012
u73717
u73717
omfg!!! noče delat....
12. februar 2012
u73717
u73717
no sm maja in mam družino: mami, ata, bratca, muco.in kot js pravm je tut moja družina moja bff nina. < 33 najraj jo mam od useh frendic. smo kr bogati no.. sam očija skor nikol ni doma ker fhuul potuje. sam nima veze.u šoli mi gre super!!! same petke...pa tut mal plonkou. aja pa mam muco. in stara sm 16 let. torej hodm u... uuu... 1. letnik. < 33 hihi!!!...
>> mwwa pikica moja
12. februar 2012
u73717
u73717
omg
12. februar 2012
u73717
u73717
no sm maja in mam družino: mami, ata, bratca, muco.in kot js pravm je tut moja družina moja bff nina. < 33 najraj jo mam od useh frendic. smo kr bogati no.. sam očija skor nikol ni doma ker fhuul potuje. sam nima veze.u šoli mi gre super!!! same petke...pa tut mal plonkou. aja pa mam muco. in stara sm 16 let. torej hodm u... uuu... 1. letnik. < 33 hihi!!!...
'' dobr jutr '' me pozdrau bratec in začne skakat po moji sobi.
'' hai in dobr jutr tut teb '' mu odzdravm... in že zazvoni moja glupa budilka < 33
'' ne nooo! '' pozabila sm da je dons šola. in kaj šele.. dons pišemo test... ang. no sej itaq use znam :***
zrihtam se in odhitim u šolo......
(slikce pridejo ena pa po ena mislm da... )
12. februar 2012
u73717
u73717
slikce:::

bratec :

js :

12. februar 2012
u73717
u73717
moj muc :

nina :

12. februar 2012
Next!
12. februar 2012
u73717
u73717
no... U šoli mi je pol šlo super... use sm znala.po šoli na mobi dobim novo sporočilo...
'' emm.. kdo je to '' si zamislm ko preberem sporočilo. pisal je '' i love u maja '' nč nism štekala zato sm hitr poklicala na to tel. št. . uglasu se je nežen glas mladega fanta.
'' hai! kdo si in zakaj si mi poslau sporočilo? '' sm kr direkt uprašala. '' emmm.. sm niko... in jup. a še nisi slišala zjutri?'' lol sm si mislna in mu odgovorila '' sm že pozabla ja.. a maš ti kej časa dons Nikec? :'o '' že je odpru usta in slišala sm njegov dih. a sem že nadeljevala '' js ga mam .. meybi ob ene osmih? '' '' ja noo... itaq! mam čs '' se je uglasu
'' no super < 33 '' sm nadeljevala.

Ob 19:00 ( sedmih )

'' še eno uro!!! '' mi spet pošle mesiđ. '' ja no itaq sej se že rihtam nikec :'o '' ugasnla sm mobi in nrdila domačo nalogo. se prpravla in oblekla. '' ojoj! pozabla sm na mojga muca Machota! '' hitr sm mu dala za jest in mami zakričala da bom šla vn ob pol osmih al ene takrt...še nini sm rekla da grem vn in da bi rada da ma mobi odprt če bo kej narobe.
spet sm odprla mobi in....
moja obleka :

aja pa Niko :

12. februar 2012
u73717
u73717
mal več nextom plss!!!
12. februar 2012
u72181
u72181
Nexttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. februar 2012
neeext!!!!
12. februar 2012
u72181
u72181
Next!!
12. februar 2012
u73717
u73717
In vidla 5 neodgovorjenih klicev od.. ne že spet! nikota! in 2 sporočila. kjer je pisalo.
'' dj prit k men maja. '' in drug je biu. '' sej bo fajn no vrjem < 33 '' mislna sm si dem mi mir sej prhajam. '' dijo mami sm zakričala ko sm šla po stopnicah do vhodnih vrat. '' dijo maja.. bot previdna! '' .. in že sm bla na busu.Odpelala sm se do Nikota... :'o Na poti do njega sm opazla Lano.. To tečko k ti ceu dan naklada o biuših fantih.. blah...a na konc... spet mobi.. kliče nina. '' hai maja '' me na hitr pozdrau '' hai '' nazaj.
'' maja vidla sm... :'OOOO lano pa nikota skupi. '' je nazadnje rekla in prekinla.Takoj sm poklicala nikota... poslala 3 messiđe in nakonc je odpisou. '' prepočasna si maja ''
'' wtf? '' sm si mislna in mu to tut napisala....nakonc se mi je tut uglasu na call...
'' hai.. pa kaj teb ni jasn niko? '' sm ga nadrla. '' wft? je stabo maja... lej čakam te u parku... '' prekila sm in šla z busa in peš do parka kjer sm tut vidla lano...
12. februar 2012
u72181
u72181
NEXTTT!!!!!!!!!!!!!!!!
12. februar 2012
u73717
u73717
takoj k sm pršla u park sm vidla nikota... :'o lane ni blo več.. odhitela sm do njega. naenkrat automatično ga polubm... '' maja... mal hitra si pikica luba < 3 '' mi je zalublen reku. '' ja sorry no avtomatično sm to nrdila. < 33 '' usedla sva se na klopco in se začela pogovarjat:
jz: '' ja in a boš jutr u šoli niko? ''
nik : '' ja bom ti? ''
jz : '' itaq. a ti poznaš lano iz 2. letnika? ''
nik : '' emm.. ja... ''
postou je rdeč in to sm tut opazla.
jz : a si kej meu z njo al kaj? ''
nik : ne.. od mojga brata punca je... ''
jz : '' aja sm mislna da je samska k skoz... ''
niko me je prekinu '' ne ni res.. je fhuul prjazna punca to morš veddt.. ''
jz: '' aha sorry pol no ''
naenkrat me je objel in začeu polublat. '' kaj ti ej niko? '' sm tko rees začuden uprašala.
'' i love you '' sm dobila sporočilo na mobiju od nikota. '' lol nikec < 33 me too ''

...............
12. februar 2012
u36660
u36660
next < 33
12. februar 2012
u73717
u73717
še mal nextou pls < 33
12. februar 2012
u72181
u72181
next!
13. februar 2012
u73717
u73717
NEXT DAY OF MY LIFE < 3

zjutri sm se zbudila že ob šestih.. na klopci! mal me je blo srram zarad teh ush ludi. sam se nimaš kej.... hirt sm uzela use stvari in stekla domou. '' Maja! '' se zaleti nek fant v mene.
'' emm.. ti pr men doma? .. kaj delaš tip kle! a si nor '' mu zazjam u faco.. čist prestrašen gleda s svojimi okicami u mene '' no kaj delaš torej? in what's your name? '' < jz
'' tvoja frendica k ji je ime ... hmm ni...'' a ge že prekinem. '' ja nina. kaj je z njo ''
'' ja moja punca je. '' '' so in kaj torej kle delata? '' '' emmm... nč no povabla me je... '' '' k men domou ja!!! ''' '' okey če že rabš resnico. ime mi je Jan. in pršeu sm zarad tega ker..raziskujem okolico in vdiram v hiše. in nina tvoja bff je moja sestra... '' mkay sm si mislna '' ja no dobr. a boš kej piu? '' '' emm.. kolo maš? '' '' nikol je ne zmanka! ^^ ''
takoj sva se začela pogovarjat in spet... LOVEE!!!! mislna sm si HALOO!!! BBIM BAM! maja zbud se prosm polubila si že Nikota... jan : '' a si uredu maja? '' '' ja... '' '' mal si čudna'' ''okey no.. a bi šou u mojo soba mal pogledat kuko je not? ;3 '' '' ja itaq! ''
in AKCIJA! '' maja veš .. to u ulamljanju. to delam sam enim ludem... '' '' in kerim to? :33 ''
'' ja sam SPECIAL people. '' '' okey ... kaj ti torej pomenm? '' DRIN DRIN!!! mobi .... '' reci nina ''' ............ pogovarjale sva se skor pou ure... dokler... ja nina je mogla nehat tko kt js... enaki razlogi.. FANTJE!!!

......... '' maja... a sm lah pr teb čez noč? '' < jan '' emm.. a nimaš bajte? '' < jz
'' niti ne... ;DD '' < jan '' okey no dobr ti grem naštimat ....
13. februar 2012
u72181
u72181
next!
14. februar 2012
Next!!!!!
14. februar 2012
u72181
u72181
NEXT!
15. februar 2012
next čprou mi ni glih use crystal clear... : D
15. februar 2012
u36660
u36660
next! < 3
15. februar 2012
u73717
u73717
lol.. sorry k ti ni...

takoj k sm naštimala sm šla poklicat nino... '' haii nina ''
'' hai maja '''
'' kaj delaš, aja pa neki se je zgudil... ''
'' ja? kaj... aja pa dc ... < 3 ''
'' ma en.. fnt alneki je pršou k men oz. ulomu... ''
'' so what? ( u smehu ) ''
'' Nina!!!! a si ti to nrdila?!!! ''
'' ja .. ne .. no... okey no. js sm ja. to je moj brt.. lol js sm kriva.. ''
'' hihi :$$ its ok. -.- ''
'' maja morm prekint.. dijo! ''
'' nina! a maš čs jutr?? ''
'' maja ura je.. nima veze. ura je že 11.... ''
'' oh my gosh.. ''
'' aja.. pa zjutr a ne? ''
'' ja no... ja ura je 11 zjutr jz sm pa tvojmu bratu 'janu' naštimala že pojstlo da bo prespau.. ''
'' ja itaq maja... dvign rulete... ''
'' okey dijo. ''

čim preknm se že znajde za mano mami... '' ja mami kaj je? '' < jz mami > '' dj a ja oči že poklicou? '' jz > '' emm.. ne zkj? aja pa obisk mam tko da morm it.. ''
hitr sm odhitela u svojo sobo in... '' dijo pikica... '' < jan ... takoj k to zaslišm obstojim in že jan nadaljuje... '' maja morm it.. k mam en uprauk '' '' okey.. pozdrau nino... ''
'' dijo.. '' < jan jz > dijo .......

Same day....

'' maja! '' že spet mami.... lol zkj! pa lih NCSI je! '' ja mami? ''
'' dj en je pršu oz. ena... ''
'' ja takoj. ''
odprem vrata...
'' hai maja. ''
nina........
jz : '' emm? ''
nina: '' ja... k janom s eje neki zgudil... a ni pr teb? ''
jz : ne sorry neki je rabu.. pa je šou. ''
nina : šit! kje je.... ''
jz : nvm pu telefonu se je pogovarju pa je reku ' dijo lubica ' wtf? mene ne briga kje je... < 33 ''
nina: '' maja vem da ti ej ušeč... ''
jz : dej mir nina.. ''
nina.. : '' nimaveze sam najdva ga ''
jz : lej... okey no... ''

šle sva.... šle sva skoz park pa u klub.. '' omfg nina.. jz grem iz kle... ''
'' ne maja ne greš.. kle je jan pogosto in kle bova tut midve dokler ga ne najdeva.. ''
'' ampak nina... kle so sej veš kake babe pa tipi... babe so nage deci pa sitni.. ''
'' maja! naj že ni sitn! ''
'' no dobr.. on s ene šteje. ''

......................
15. februar 2012
u72181
u72181
Next!
Mwaaaaa..
15. februar 2012
u63473
u63473
next