Forum
u20423
u20423
no jst sm se odločla da napišem novo zgodbico, ker s prvo nism bla zadovolna.
no bom kr začela:
OSEBE, KI NASTOPAJO:

Maja= jaz (13 let)
Neli= moja best frendica (13 let)
Jaka= moj fant (14 let)
No moje im je Maja. Sem ena čisto navadna najstnica. No čeprav se ukvarjam z adrenalinskimi športi. Rafting, adrenalinski park, lahko bi tudi štel različni zabaviščni parki, no uglavnem povsod kjer imaš adrenalin. Pa zelo rada bi poskusila kako je če moraš preživeti v naravi. Moja best frendicaje Neli, se tud ukvarja z adrenalinskimi športi. Aja, pozabla sem omenit da mam fanta, Jakata, ki pa ni preveč navdušen nad vsemi mojimi adrenalinskimi podvigi.
No ravno ta dan me je poklicala Neli. Od jesenskih počitnic sta manjkala dva dneva.

POGOVOR:
J= jaz N= Neli

N=Oi
J=Oila
N= Veš kaj sem razmišljala?
J=Ne nevem. Povej.
N= Bi šle kampirat? Med jesenskimi? Tko kt eno preživetje v naravi.
J= Ja!!
N= No meni starši dovolijo. Upam da bodo tebi tudi!
J= Tri sekunde počaki!

In že sem tekla dol po stopnicah v kuhinjo, kjer je mami delala večerjo, oče pa je kot ponavadi sedel v naslonjaču in bral časopis. Moja starša sta zelo prijazna. Dovolita mi da grem kamorkoli, samo telefon moram imeti s seboj In ker gresta tudi onedva kdaj na kakšen adrenalinski pohod, tudi mene pri tem podpirata. Tako sta mi dovolila da greva s Neli kampirat. Ampak obljbiti sem morala da ju bom vsak dan poklicala ali vsaj napisala sms.
Z Neli sva se zmenili da se dobiva zadnji dan pred počitnicami takoj po šoli.
nextam??

a je uredu začtek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. september 2011
neext ♥! ...se registriraš? http://webstories.webs.com/
18. september 2011
u20423
u20423
še en next pliss
18. september 2011
next
18. september 2011
u20423
u20423
ok bom nextala

Dan pred odhodom sem se dobila z Jakatom. Sploh mu še nisem povedala za moj podvig.
Usedla sva se na klop v parku in začela sem pogovor.

POGOVOR
JM =Jaz-Maja J=Jaka

JM= Ehm, veš da se z Neli jutri odpravljava kampirat, kot preživetje v naravi. V bližnji gozd.
Jaka je me je zaskrbljeno pogledal. Ni mu bilo všeč, da se ukvarjam s tem.
J= Res moraš iti?
JM= Ja, vse je že zmenjeno. Pa saj veš kako si želim poskusiti kako je preživeti v naravi.
J= Joj, ti pa tvoji podvigi. Pazi nase, tam v tistem gozdu je veliko nevarnosti.

Zavila sem z očmi in ga na hitro objela, saj se mi je mudilo domov. obljubila pa sem mu da bom pazila in mu vsak dan napisala sms.

Ko sem prišla domov sem v nahrbtnik zložila vse potrebno. Šotor, spalko, nekaj majic in hlač, vetrovko če bo hladno, hrano in pijačo, na koncu pa sem v manjši žep vtaknila še telefon.

nextam?

pa povejte kako se vam zdi!

a)super, komi čakam nadeljevanje
b)uredu
c) slabo
18. september 2011
katka super pa
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. september 2011
odgovor:a
next
18. september 2011
u20423
u20423
ok še en next
18. september 2011
u20423
u20423
ne ne da se mi čakat bom kr nextala zdele dobite next
18. september 2011
u20423
u20423
nasledni dan se je šola neskončno vlekla. večino časa sem premišljevala kaj use bova lahko počeli. To sem razmišljala cel pouk in na koncu le dočakala tisti zvonec.
Kot ostali sošolci sva z Neli stekli iz razreda. tekla sem kolikor hitro sem morala in v rekordnih petih minutah prišla domov. V kot sem zabrisala torbo, pograbila napolnjen nahrbtnik in se poslovila od mami, ki je imela danes prost dan.
" Adijo mami"
"Pazi Maja. Saj veš kaj sva se zmenili. Po treh dneh pridita domov."
"Bova, adijo"

In že sem tekla po dobro znani poti do Neli, ki me je že čakala in mi mahala.
"Greva?" je vprašala.
"Itak" sem odgovorila.

Odpravile sva se bo poti, ki je vodila do gozda. Na drugem odcepu sva zavile na manjšo stezico, ki se je vila v gozd. Znašle sva se v objemu prelepega gozda.

nextam?
18. september 2011
u20423
u20423
pa a dam slikce??
18. september 2011
NEXT, pa slikce lahka daš če češ...
18. september 2011
NEXT JA ODGOVOR A
18. september 2011
u20423
u20423
bom jutr nextala naprej zdele bom dala pa fotke

Maja =jst

Neli

Jaka

18. september 2011
Hudi ste (če lahk rečem ste, kot oni v zgodbici)
18. september 2011
u20423
u20423
tnx
18. september 2011
ni za kj
18. september 2011
next
18. september 2011
u20423
u20423
eevo tuki next

Nekaj časa sva hodile po poti nato pa je Neli rekla:

"Hej greva s poti, da bova lažje našle primeren prostor za šotor"
Prikimala sem, res je bilo da ob poti ni bilo nič prostora.
Tako sva si po dobri uri hoje našli primeren prostorček. S skupnimi močmi sva postavile šotor in v njega namestili spalne vreče. Po končanem delu sva se utrujene sesedle na deblo, ki sva ga privlekli do šotor ter pojedle sendviče. Predlagala sem da greva spat, ker bo jutri naporen dan. Nameravale sva namreč posneti nekaj fotografij injih potem dati v najin album adrenalinskih podvigov.

Ampak namesto da bi spale sva se v šotoru pogovarjale še pozno v noč.

nextam?
19. september 2011
next
19. september 2011
Next
19. september 2011
nextnextnextnextnextnextnextnext
19. september 2011
u20423
u20423
naslednje jutro sem se zbudila v sončen dan. Neli je še spala. nase sem navlekla majico z kratkimi rokavi, pohodne hlače in si okoli pasu zavezala jopico. Iz nahrbtnika sem vzela sirovo štručko, za zajtrk ter fotoaparat, da bom posnela kašno fotografijo.

Imela sem precejšno srečo saj sem videla veverico in žolno. obe sem posnela. malo sem se še sprehodila in prišla do majhne jase, kjer se je zelo lepo videlo sončni vzhod. Vsedla sem se v travo in naredila nekaj postentkov. nato sem iz žepa potegnila štručko i jo zamišljeno grizljala.
"MAJA!" me je poklicala Neli, ki se je že zbudila.

evo tuki je najin šotor

veverica

žolna

sončni vzhod
https://www.volovjareber.si/utrinki/pic/alesj1.jpg
19. september 2011
next
19. september 2011
u20423
u20423

19. september 2011
u20423