Forum
u59028
u59028
Živjo!
Sem android.love in napisala bom eno bolj grozljivo zgodbico.
Tu imate povzetek;
Če boste brali je, vaša izbira!
Bom kar začela!
________________________________________________________________________________
Za menoj se je opotekel še Josh, za njim pa še Eve.
"Hudo!" Je bill ves navdušen Josh.
Dinna se ni strinjala z njim. Kar zelena je bila po obrazu.
"Ne vem kaj pri tej stvari vidite tako zanimivega...? Vlakec smrti?! In to naj bi bilo hudo?!Že čutim, kar bruhnila bom... Vso pico, ki sem jo pojedla!"
"Ti kar bruhni Dinna! Vedel sem, da te ne bi smeli vzeti s seboj. Poleg tega pa piše, da mlajši od 11 let ne smejo na vlakec smrti! Hahahaha!! Pustiti bi te morali pri palčkih, da bi se lahko vozila po čudežni deželi! Hahaha!!" Josh je bil prezadovoljen, ko je nagajal Dinni.
"Josh! Nehaj! Moja najboljša prijateljica je in to veš! Drugače tebe ne vzamemo s sabo drugam..." Sem se jezila.
"Nika ne razburjaj se. Tvoj fant je... Razumem, da ščitiš Dinno, vendar se Josh spet zafrkava s svojimi bedastimi šalami!" Je modrovala Eve.
Po nekaj pregovarjanja smo se spavili stran od neposredne bližine vlakca smrti in si poiskali še nekaj zabavnih voženj. Danes je namreč moj 13. rojstni dan in prijatelji mi ustrežejo po vsaki želji. Tako torej je bila moja želja, da smo se namestili v McDonalldu, ki je bil tik ob lunaparku in tam nekaj pojedli.
Potem smo se vsi 4 odpravili na sprehod.
Od povsod so kričali naj si kupimo spominke, si ogledamo predstavo, poskusimo s srečo in blablabla.
Nato se mi je zgodilo nekaj tako pretresljivega...
13. september 2011
u59028
u59028
13. september 2011
u59028
u59028
Še ena spletna stran:
http://www.igre123.com/forum/tema/oglasi/23167/

u59028
u59028
No, 1n next je tud v redu.
Dinna in Josh sta se še vedno prepirala, zaradi tistega prej, ko ji je Josh rekel, da ima manj kot 11 let.
V resnici jih vsi 4 imamo 13.
Nato je Eve zavreščala.
Prijela je mene in Dinno in naju začela vleči po klancu navzgor. Joshu ni preostalo drugega kot, da nam sledi.
Eve je ves čas vpila. "Obožujem jasnovidnost!"
Nato sem zagledala, da nas vleče proti šotoru, v katerem naj bi bila jasnovidka.
Kar zmrazilo me je. Začela sem jecljati, kako ne maram jasnovidnosti, ko se je Eve ustavila. Mislila sem že, da si je premislila, vendar je bilo nekaj drugega...
Tako imenovani trojni S ji je prekrižal pot. To so trije najbolj preiljubljeni fantje na šoli: Steuart, Stay in Steve. Steve je najbolj priljubljen fant na šoli, vendar je meni useeno lepši moj fant Josh.
Josh ima na kratko pristrižene, skuštrane, rjave lase in resno modre oči.
Steve ima srednje dolge, vedno počesane, plave lase, ki mu pogosto padajo na njegove, zasanjane, zelene oči.
Tudi Josh je priljubljen na šoli. 4. je po vrsti.
Skupinica trojnega S ga preprosto ni hotela sprejeti saj-so vsi trije čudaki, je Josh rjavolasec, oni so pa blondinci, je Josh vedno prijazen, ne vara deklet, ni zagledan vase, je vedno lušen. Te razloge sem se izmislila jaz, vseeno pa je boljše zanje, da ga niso sprejeli, saj bi ga poneumili, v njihovi družbi.
No, potem se je zgodilo...
14. september 2011
u59028
u59028
"Hellou, dekleta!" Se je zadrl Steve. Rad se spogleduje z dekleti in jih tako rečeno osvaja...
Eve je zardela. Tudi Dinni je bilo nerodno. Nato se je zazrl vame. Njegov pogled je sledil k Joshu nato pa spet k meni. Ko me je 2. pogledal, je bil njegov pogled tako zloben in prebrisan hkrati.
"Ste se prišle zabavat?" Je bil radoveden Steve.
Dinna je bila vzvišena. " Ja, Nika ima rojstni dan. Danes je njen 13.. A ni to lepo?!" Zlobno ga je pogledala. Steve je izgledal zmedeno. " Kaj? Aaaa! To...No, vse najboljše!"
Močno je začel stresati mojo roko. Nato je naredil nekaj čudnega.
Mojo roko je še vedno držal, nato pa jo je nenadoma dvignil k svojim ustnicam in jo poljubil. Fanta trojnega S sta se zasmejala. Nato se je zazrl v moje temne oči in potem še v Josha. Kot bi nekaj pričakoval. Josh je bil pa že ves rdeč v obraz in se pripravljal na napad. Izvlekla sem mojo roko in pohitela k njemu. Objela sem ga okrog pasu in ga poskušala zadržati. "Josh, ne!" Sem še uspela krikniti, preden se je pognal v Steva...
Josh je pa bil že ves rdeč
14. september 2011
u59028
u59028
Oprostite!
Res je bilo. Steve je izzival s tem, ko me je poljubil. Čeprav je bil to navaden poljubček na roko, je vedel, da se bo Josh razjezil, ni pa pričakoval, da se bo zagnal vanj.
Sedaj lahko vidim, kako zelo me ima Josh rad. Celo bori se zame!
No in res se je zagnal v Steva in ga podrl na tla.
Steve ima lahko res elegantno postavo, ni pa tako močen kot Josh.
Josh hodi redno v fitness.
Tako se je začel resen pretep. Steve je ležal na tleh, Josh pa se je zrgel nanj in ga s pestjo močno udaril v obraz.
"Josh, ne počni tega!" Se je Eve skoraj jokala. Sovražila je pretepe in podobne stvari, pri katerih je treba trpeti.
Dinna je stala z močno odprtimi usti, Stay in Steuart, pa sta tako na široko odprla oči, da bi jima lahko kar ven padle.
Stevu je iz ust pritekla kri. Kako to, da pretepa nihče ne opazi?! Nato sem se zavedala, da smo na vrhu klanca in, da tam nikoli ni veliko prometa.
"Ali ne mislita pomagati?!" Sem se zadrla fantoma trojnega S.
Tako smo vsi trije (jaz, Steuart in Stay) zadržali Josha in tako preprečili, da bi se pretem nadaljeval...
15. september 2011
next!
15. september 2011
u59028
u59028
Eve je skočila k Stevu. Na njenem licu sem opazila solze. Saj ne, da bi se brigala za Steva. Tudi, če bi bil največja grdoba bi se Eve jokala, ko bi koga videla pretepenega.
Iz žepa je potegnila platnen robček in na pol nezavstnemu Stevu, obrisala kri, ki mu je pritekla iz ust.
Ko sem videla, kako Eve skrbi za Steva, sem se obrnila k Joshu.
Sedaj je tudi meni spolzela solza po licu. Stekla sem k njemu.
"Oh, Josh!..." Iskala sem prave besede s katerimi bi se izrazila. Bila sem jezna, zaljubljena (v Josha, jasno) in zaskrbljena hkrati.
Ker mi še vedno ni uspelo najti pravih besed, sem ga objela. Močno, močno objela.
Josh me je tolažljivo stisnil k sebi in mi pritisnil moker poljub na čelo.
"Nikoli več..." Sem hlipala. "Nikoli več, mi ne naredi tega!"
"Ti pa mi obljubi, da boš ostala z menoj. Da boš moja punca, za vedno!"
Josh mi je z odločnim a nežnim glasom govoril te besede.
Še bolj sem se stisnila k njemu. "Obljubim!" Sem zahlipala, Josh pa mi je pritisnil še en topel poljub. Tokrat na lice...
15. september 2011
u59028
u59028

next!!!
15. september 2011
u59028
u59028

Jaz-Nika

Josh
15. september 2011
u59028
u59028

Eve

Dinna
15. september 2011
u59858
u59858
N
Ne
Nex
Next
Nexta
Nextay
Nexta
Next
Nex
Ne
N
15. september 2011
Next!!
15. september 2011
u37905
u37905
next
15. september 2011
next!
15. september 2011
u59028
u59028
http://www.sprousedylan.com/wp-content/gallery/19-04-2009/Dylan-and-Cole-Sprouse-dogs.jpg
Steuart (na levi) in Stay (na desni)

Steve
15. september 2011
u59028
u59028
oprostite

Steuart (na levi) in Stay (na desni)
15. september 2011
u59028
u59028
Ja no Eve, Dinna, Nika, Josh zgledajo malce starejši od trojnih S...
Moja pomota-oprostite!
15. september 2011
u59028
u59028
veste kaj? slike trojnega S bom še enkrat poiskala, da si boste lažje predstavljali OK?
15. september 2011
u59028
u59028
Vaše mnenje rabim....
Ta zgodba je res en drek a ne?
Hotela sem da bi bilo urejeno use pa se je use pomešalo...
15. september 2011
u59028
u59028
Next?
15. september 2011
NEXT!!Zelo dobra je!
15. september 2011
u59028
u59028
Hvala, nextam jutri.
15. september 2011
u59028