Forum
živjo no to smo se šli enkrat v soli jst začnem pist zgodbico kot naprimer: tekla sem tekla sem stran stran od tega prekletega kraja saj sem tam videla...in potem v i to zgodbico nadaljujete lahko jo tut opremljate slikami mi je vsejn.
pa mam 2 pravila:
*ne prepiramo se
*naj ne bo grozljivko
11. september 2013
ok bom začela: šla sem iz šole ko sem prišla do stopnic sem se spomnila saj nimam marele!!!odšla sem nazaj a marela je izginila.Joj danes mi gre vse narobe in to vse zaradi...
11. september 2013
...kodarlajsastega sladoleda z roza pikami, ki sem ga pojedla včeraj za kosilo. Ker nisem vedela kaj bi lahko naredila ob tako velikem zločinu,izginotju moje marele, sem se odločila da bom primer raziskala na igrišču, ko bom z glavo navzdol visela z gugalnice, pela pesem žuželčji žur in jedla palačinke z nutelo. Kar na enkrat, po pol ure visenja obrnjena na glavo, pa sem se kar naenkrat spomnila kdo bi lahko bil tat...
03. oktober 2013
...moj prastic jerry.ampak sem po dolgem premisleku sredi peskovnika zavrgal to misel saj je bil moj ptastric ze 20 let mrtev in za namecek zivel v drugi galaxsiji.ker se nisem spomnila nicesar sem....
03. oktober 2013
se odločila, da bom vseskupaj prijavila uradu proti barabam. Ampak je izginotje marele dovolj grozno za to? Itak da je, sam oni tega nevejo! Ne bi me jemali resno, zato sem se odločila da tega ne bom naredila. Jedla sem palačinke, se brigala zase, razmišljala o kriminalu, ki se je zgodil in prepevala žuželčji žur, dokler niso vsi pobegnili stran zaradi njega! To mi je bilo še bolj všeč, saj sem lažje razmišljala. Vse je bilo vredu, dokler mi ni začel kodrlajsasti sladoled z roza pikami po trebuhu plesati striptisa in...
13. oktober 2013
spati na balkonu. ker mi je pesem žuželčji žur že rahlo šla na živce, sem se odločila, da bom raje pela pesem let her go. ko sem zvečer prišla domov sem bila že čisto hripava zaradi petja, ter sem komaj še govorila, kar naenkrat pa sem se spomnila nekaj novih usumljencev, ki so.... ice cream in sit down komik, gospa z 10 možmi, ela-modna oblikovalka, ter morilka v rožnatem, to sem nenadoma sporočila...
14. oktober 2013
Mojemu ljubljenču okapiju z imenom pika nogavička.Zaradi pretresljive novice o izginotju moje marele si je ustvaril facebook profil na katerem je ta kriminal tudi objavil.Zaradi grozne žalosti nad izgubo svoje marele sem...
15. oktober 2013
...poklicala moje najhujše orožje...minijone, ki so hitro pridrveli v mojo hišo, ter zraven tako prestrašili mojo mačko lexi, da še celo leto ni hotela splezati iz drevesa. lotili so se raziskovanja, ter si zraven prepevali banana song...
15. oktober 2013
PS:Alex a ti si skos gor k jst tko en dan ne pogledam gor pa vidm da si ti spet komentirala... bdw pozdrav se ker mi je dc
15. oktober 2013
zato sem jih ene par umorila, saj sovražim banana song. Ampak to sem naredila le v mislih, zato da ne bi pokvarila veselja moji plastični papigi po imenu Špinača, ki to pesem obožuje!
(Špinača)

Minioni so nenadoma odkrili prvo vročo sled! Facebook profil nekega zmešanega tipa z imenom Friderik Evgen, ki si je za profilno sliko dal miniona Kevina!!! Kako si drzne! Zagotovo je ta Friderik v resnici...
15. oktober 2013
Krištof Kolumb ki je pravkar odkril Whats app.Zato sem odšla v živalski vst kjer sem se pogovorila z mojo ekipo za ostranjevanje madežev : pingvinov z madagaskarja.Odpeljala sem jih domov ter jim povedala glede zločina,ki se mi je pripetil oni pa so rrazmislili in na koncu je Kowalski rekel...
16. oktober 2013
Ex nism skuz gor samo kadar grem pogledat če je že gor kdo nextu svojo zgodbico(ponavad on 11 zvečer na telefonu)učer sm bla pa tko al pa tko bolana.
16. oktober 2013
..."zaslišimo špinačo" ker je nisem videla sem jo odšla iskat, vendar je nisem našla, zato sem bila prepričana, da je špinača zagrešila ta strašni zločin...
18. oktober 2013
alex a nekdo L pa E meša?
18. oktober 2013
Ne sej veš prek telefona pišm pa mi TIPKE nedelajo
18. oktober 2013
Morda pa je Krištof Kolumb ki je pravkar odkril whats app NEDOLŽEN!!!!!Zato sem sprejela težko odločitev.Odprla sem knjigo in odšla v čarobni svet centopije kjer se ponavadi zadržuje preoblečena v fadla ampak ko sem končno prispela tja....
18. oktober 2013
Sem se spomnila, da bom raje odsla v gradisce ter se tam srecala z mojo prijateljico jeno, ki mi je ubljubila da bom lahko dobila zelo veliko cokolade, pravzaprav je sele po tej obljubi postala moja prijateljica...
22. oktober 2013
Takrat pa je prišel mimo sptimus jenin brat in povedal da je nekaj grozno prebutalo ognjebruha da se je ta sktalil po hribu navzdol in pomendral domdaniela.takrat se mi je posvetilo kdo je pomendral domdaniela in prebutal krivca prejšnega zločina.res to je bil....
23. oktober 2013
-a špinača!!!!!!!!!!!!!!...(soryta alex pa gaga sam se mi ne da pisat...)
23. oktober 2013
"Kakšna Špinača!" se je vjezil Kowalski! " Vsak lahko -razen slepih,se razume- vid,da je to zlato jabolko iz ene tistih otroških zgodbic!!!" Šele tedaj sem pogruntala, da ima prav. Enemu izmed minionov sem ukazala, da ga pobere in proda na bolhi. V tistem trenutku je prišel še en minion, ki je našel novo peklensko vročo sled!!! Pesem WHAT DOES THE FOX SAY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
24. oktober 2013
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
24. oktober 2013
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. oktober 2013

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. oktober 2013
....ki jo je napisala ŠPINAČA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! okrivila sem špinačo vendar mi ni nihče drug veerjel zato so obtožili lisico. ker sem bila tako jezna sem se odločila da bom izpeljala načrt a ki ga imam pripravljenega za takrat ko sem zelo jezna in to je... pojesti 10 palačink z nutelo, vendar sem ta načrt opustila, ker nismo imeli nutele. zato sem se odločla zanačrt b, ki je da pripravim halloween paty...
26. oktober 2013
...seveda pa tudi ta načrt ni uspel gladko saj se je pika nogavička izgubila in smo ga z ekipo za čiščenje in mojo BFF-punčko ki rada mumificira ljudi iskale kar 3 ure a ko smo jo končno našle je bil tam fant409 .....
28. oktober 2013
Joj bo kera nextala kr drgac bom jst
02. november 2013
... A čez nekaj trenutkov sem ugotovila da je fant409 v resnici samo narisan na papirček od bonbona. Na žalost pa Pika Nogavička ni želela na halloween parti, zato ga tudi nismo imele. Zaprla sem se v svojo sobo in začela raziskovati tisti profil friderika evgana. Ugotovila sem, da je ta tip v bistvu minion, da je njegov brat minion Kevin, da je hodil na monster high in ima narejeno Grujevo akademijo za minione! Dih mi je zastal. Ali je mogoče, da mi je marelo ukradel ta friderik evgen, ki naj bi bil minion?!?!?! Po hitrem postopku sem sklicala vse svoje minione in jih zaslišala...
17. november 2013
Eden od njih je rekel da je miniona podobnega kevinu(sklepala sem da je friderik) videl kako je plaval po blejskem jezeru ustrelil nekega tipa ki hoce kupit slovenijo im se nato odpravil v CŠD kjer je bil nazadnje viden v trgovini kjer je kupil cutaro,2 zapestnici in kapo. Takoj sem se odpravila tja in zagledala......
18. november 2013
...zelo leno lexie, ki se ji ne da nextat...
10. december 2013
In ji rekla da ce ne nexta jo caka nepricakovan smrt ob 3 popoldne.zato....
10. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg