Forum
o tem k bom zdj pisala se je dejansko zgodl in pač upam da vm bo ušeč..nekak.X))
18. januar 2011
em ja na da se sploh predstavm...ime mi je Marija..ampak me kličejo Maša...pač smiz lublane pa mam 14 let..tole se mi je pa dogajal 2 leti nazaj...aja začetk bo mal bedn
aia helena je moja biuša sošolka tim pa njen brt.

Pač zjutrej sm se zbudila in mi tko mami reče : ej a bi šla ti nasledn tedn z heleno pa timom na pag na pučitnce..injz uno usa vesela..tko da sm takoj rekla ja..=)).ceu tedn sm se veselila pa razmišlala kko bo..tko fuŁ oblek sm uzela ..itak same minike pa oprijete majčke..(nism kurba)=D...in pol tko pride un dan..k nja bi šli...in jz sm bla sama duma ker sta mt pa fotr že šla..in kr naenkat zazvoni pr vratih..in jz u gatah pa majčki stečm odpret..in takoj padm heleni u objem...skor zadavla sm jo...inse pogovarjava p to..in pač uprašam kje ma starce pa reče da pridejo čez 1 urco po ns..jz pa uno :nas?!!?
in pol pride skos vrata............................................................

a nextam...??
18. januar 2011
u1374
u1374
ša nwm lahka če čes
18. januar 2011
no piride skosz vrata en tko res najlepši tip evr..meu je tko oprijeto majco lacoste pa hlače iz h&m..tko uno res je biu sexy..pol sm vidla še da ma six packe...ii..in jz sem samo uno gledala in pol reče..kaj je bejba a se me se spomnš več..in pol me ubjame.jz sm bla sam tih..k sm ga ubjela sm čutla usak mišico na njegovm trebuhu...hja to je biu tim..takoj sm stekla u kopalnco in se urejala medtem sta bla pa onadva u moji sobi..in tut k smo se tja pelal sm sedela zravn tima...uglavnm posou je mojj svet moja lubezn lajfa...in to samo u eni uri..itak da me je k smo rpšli tja že upu prjet za rit..jz mu pa tut nim ostala doužna...in tko smo se razpakirla in zvečer je biu lihk en party in smo se odločl it..helena je že šla bl zgodi jz sm bla pa tm z timom...itak sva bla ceu večer skp in sva nekej mutila..ustnce skor skp pa pol spet hitr narazn...k je blo partya konc sva šla pa na plažoo...sedlea sva drug zravn druzga pa se objemala..in pol..mi je reku..ej men si ti fuŁ ušeč...jz sm misnla da se je svet zamaju tko lepo mi je blo...in ja pol sva se tm na plaži zažvlalila res uno ornk...umes me je še vrgu u vodo..in itak sva bla pl cela mokra...mislm da sva domov pršla šele okol 5 zju3..

a nexxtaaaammm??
18. januar 2011
u34887
u34887
ja, itaaak!
19. januar 2011
hh.sj dvomm da je tle sploh k uredu sam pol postane bolš...
20. januar 2011
no uglavnm zju3 sm se zbudila z največjim mačkom..kar sm jih mela..-.-,,,ampak takoj k sm se spomnla..OMG s timom hodm sm bla že vesela...hitr sm šla donjegove sobe pa potrkala na vrata..ampak se nuben ni javu...heleno sm uprašala kje je..in je rekla da je že zgodi šou na konc otoka...no pa sm uzela kolo in se pač odpelala do tja..umes sm si zamišlala..dotike njegove roke..k me je božu ..pa k mi je govoru kok sm lepa...njegove ustnce so ble res takee..mehke pa čudovite...nism vedla kako me bo sprejel ampak zamišlala sm si kej u stil vrtnce pa lupčka ..p te fore...takt sm bla preveč naivna..in pol ko pridem tja...ga vidm...Z ENO DRUGO PUNCO...jaz sem samo gledala..začela sem jokat ins tekla do njega in ga močno brcnila u mednožje...začela sem se dreti na njega kako je mogu mi to nrdit...in kja je on naredu..OBADVA s punco sta se mi smejala v obraz...takrt mi je zadirčno reku
tim: tamala fuŁ si sexy
ona (pol sm zvedla da ji je ime jasmina): lj ena tamala kurbica si...pejt domov..igrt se
tim: s tabo sm biu sam zto k sm biu mau pijan...

jz: JEBI SE... nikol več se me ne dotiki nikol več...sovražm te in te vedno bom

stekla sem nazaj domovv....in se na poti zaletela................. a nextam???
20. januar 2011
Next
11. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg