Forum
Hej odločla sem se, da bom napisala zgodbico, pišem jo prvič zato nevem ali bo dobra.!
................................................................................................................................
Ime mi je Lara.Stara sem 15 let. Nimam fanta imam pa naj BFF s katero sva nerazdružljivi ime ji je Mateja in ima tudi to srečo da ima fanta ime mu je Matic. Imam brata Luko in starša Sašo in Branko.Torej prespala sem pri Mateji, zvečer je Mateja zaspala zato sem šla na računalnik na facebok saj muzike nisem mogla poslušat.Ko sem se prijavlasem pogledala kdo je na klepetu sem opazila da je on dosegljiv, on kdo vas zanima on je moja lubezen že od trenutka ko znam šteti do deset...Torej ker sem zvedla da je gori sem takoj zbudla Matejo in ji vse povedla da je na fb-ju Žiga ja Žiga mu je ime torej ona me je nagovarjala naj ga kliknem, sprva me je bilo strah ampak sm se opogumila in ga kliknila to je najin pogovor:
Jaz: hej
Žiga: hi
Jaz: kak si?
Žiga: vrede ti?
Jaz: no ja
Žiga: kaj je narobe?
Jaz: nic takega!
Žiga: aja OK
Misla sem da se je pogovor tako koncal ampak sem mogla nadaljevati...
Jaz: in kaj delas med pocitnicami?
Žiga: nic takega, s frendi, žurke (ja priljubljen je)
Jaz: aja
Žiga: ti?
Jaz: dc
Žiga: aja te pa lahko prides jutri na moj bd pa pripeli Matejo zraven Matic bo tudi tam!
Jaz: res?
Žiga: ja
Jaz: ok
Žiga: grem jaz zaj
Jaz: aja ok te
Žiga: čao
Jaz: fsm čaw
Torej povabljena sem na bd od Žigeta OMG..
............................................................................................................................

Bos bral/a_?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. julij 2012
aja slike jaz
tumblr_m5d4prgc8Z1qcr2yto1_500_thumb.jpg
26. julij 2012
next.!
26. julij 2012
nexttttttttttttt
10. avgust 2012
nexxxxxxxxxxxxz plisssssss
28. december 2012