Forum
Napisala bom svojo prvo zgodbico, zato bom hvaležna vseh komentarjev. In upam, da vam bo všeč.

"Scarlett vstani," se je drla mami. Ne vem kako mi je uspelo ampak odprla sem oči. Poskušala sem sesti, a mi ni uspelo. Preveč alkohola. Mislim, da imam najhujšega mačka na svetu. Hm, bolje rečeno tigra. Včeraj smo imeli zaključek prvega letnika in med proslavljanje je posegel tudi stric alkohol. Pomela sem si oči in vstala. "Prvi dan počitnic," sem tiho rekla. "Scarlett si že?" sem zopet zaslišala glas svoje mame. "Da, mami," sem zaklicala. Vedno je tako. Vsaj prvi dan počitnic. Danes grem za cel mesec k babici v Grčijo. Vedno sem se veselila počitnic, ampak tele mi niso prav nič pri srcu. Večino časa bom preživela z babico ter svojo sestrično Eleno. Stopila sem do kopalnice kjer sem se spravila v red. Razčesala sem si dolge svetle lase. Obraz sem si navlažila z vodo. Stopila sem do omare in iz nje potegnila kratke jeans hlače ter belo majico z naramnicami. Dodala sem še modro srajco. Odšla sem v kuhinjo. "Res moram k babici?" sem godrnjala. "Scarlett, vsako leto greš." mi je rekla mami. "Vem, ampak letos, ne bi šla." sem rekla. "Šla boš in pika." je vstrajala. "Če bi bil tukaj očka...." nisem mogla končati saj me je prekinila. "Očeta ni več in ne mešaj ga v to." je jezno rekla. Oče je odšel. zapustil naju je. Občasno imava stike. "Prav, pa grem v Grčijo" sem rekla in odšla nazaj v svojo sobo.
JAZ:

OBLAČILA:

NADALJUJEM??

Kašen se vam zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2011
u46345
u46345
Všeč mi je! Zanimiv začetek. ;D
Obveščaj prosim!
Hvala ;*
28. december 2011