Forum
u26453
u26453
»Hej kaj je narobe« je Sandro začudeno in s strahom vprašala Manca in na skrivaj poškilila k Ingrid. »Imam pomisleke, glejta nisem članica kluba in ne vem, če je bila to pametna odločitev, da grem z vami za cel teden na morje« je nejevoljno odgovorila Sandra in še vedno držala svojo torbo v roki. »Seveda je pametna odločitev. Saj ne gredo na priprave in več kot pol nas ni članov smo le njihova družina, partnerji ali prijatelji« je takoj ugovarjala Ingrid in ji izpulila torbo iz rok ter jo zbasala v avto. »Gremo« je še ostro rekla in spodbudno pogledala Manco. Obema je bilo jasno, da Sandra ne ve. Ker je bila zgodnja jutranja ura sta obe prijateljici ubogali in se usedli v avto. Sandra se je namestila zadaj in se je še vedno predajala dvomom zato ni opazila pomenljivega pogleda prijateljic. Le kako naj ji povesta, da se je v zelo poznem trenutku tudi on prijavil in gre z njimi.

Nextam?

Next???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. avgust 2010
u26453
u26453
Sandra

15. avgust 2010
u26453
u26453
Manca

15. avgust 2010
a bi lohk že enkrat nadaljevala
15. avgust 2010
u26453
u26453
Če ne bi vedele, da ima on vplačane počitnice v tujini v istem terminu kot je njihov nikdar ne bi Sandre prepričali, da se jim pridruži na oddihu v kampu ob morju. Kljub vsemu je bila Manca previdna pri prijavi in je s podatki o imenih čakala do zadnjega, celo nekaj dni po roku je sporočila Alešu vse potrebno, pa je le temu uspelo še pravočasno obvestiti Roka, da si je lahko premislil in odpovedal svoj dopust, da gre z njimi. Le kaj se mu je pletlo po glavi in kakšne namene je imel s Sandro. Na zadnje, ko sta se videla pred slabim letom sta se razšla v jezi in sovraštvu s kopico obtožb. Sinoči je samo po sreči in naključju ujela pogovor mladcev na čelu z njenim bratom in tako zvedela, da gre Rok z njimi. Uh kako je bila jezna. Takoj je poklicala svojega Janija in ga obtožila prevare in zahrbtnosti.

Nextam??
15. avgust 2010
u26453
u26453
Rok

16. avgust 2010
u26453
u26453
Jani

16. avgust 2010
u26453
u26453
Ingrid
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn7W35PJ3Aw5AKM:http://evilbeetgossip.film.com/wp-content/uploads/2007/11/ingrid_marie.jpg&t=1[/img]
16. avgust 2010
u26453
u26453
Ingrid

16. avgust 2010
u26453
u26453
Aleš

16. avgust 2010
u26455
u26455
Next
16. avgust 2010
u26453
u26453
Ta ji je samo odgovoril naj ne pozabi, da je sicer njegov dober prijatelj Rok igralec v klubu ter, da ima vso pravico iti na klubske počitnice. Vsekakor je vedela, da ji je namerno zamolčal Rokovo prisotnost na morju z namenom, da ne posvari Sandre kar mu je tudi zabrusila v obraz in prekinila linijo. Vsekakor Sandri je treba povedati še preden prispejo na dogovorjeno mesto in zagleda Roka. A kako?
16. avgust 2010
u26453
u26453
Nextam?
16. avgust 2010
u26453
u26453
Nadaljevala bom ,ko dobim vsaj 3 komentarje
16. avgust 2010
u25553
u25553
okej lepa zgodbica in vse sam ni mi pa všeč da si dala slikce od iana pa paula. ti veš da je ian star 30 let? tko da drgač je dobra zgodba samni mi pa všeč da si dala slikce od njiju
16. avgust 2010
u25391
u25391
next
16. avgust 2010
u26455
u26455
Next
16. avgust 2010
u26453
u26453
V avtu je nastala mučna tišina. Manca je ponovno samo tiho rekla »oprosti res nisem vedela.« »Zdaj je kar je« je nemočno vzdihnila Sandra »žal mi je, da si se skregala z Janijem zaradi mene. Bom že preživela, nikjer ne piše, da morava z Rokom čas preživeti skupaj in dvomim, da gre zaradi mene v končni fazi me sovraži« je še dodala in se vdala v usodo. Ne glede na vse grde besede, ki mu jih je vrgla v obraz ji ni bilo vseeno zanj istočasno pa se je opomnila, da je Rok navaden egoist. Ingrid in Manca sta se ponovno spogledali in ne ena ne druga ni imela poguma oporekati. Za razliko od Sandre sta oni dve srečevali Roka in obema se je zdelo, da se je v zadnjem času spremenil in malo dozorel ter vsekakor ob vsaki priliki povprašal o Sandri. Na srečo so hitro prispele na dogovorjeno mesto. Ingrid je ustavila ob avtobusu, da so lahko zložile torbe iz avta nato pa odpeljala na parkirišče kjer bo pustila svojega jeklenega konjička. Sandra in Manca sta poskrbeli, da so njihovo prtljago naložili na avtobus nato pa se pridružili skupinici dobro razpoloženih mladcev. Sandra se ni hotela obrniti čeprav je čutila, da jo nekdo opazuje. Odločila se je, da mu ne bo dovolila, da vpliva na njeno razpoloženje. Veselo se je pomenkovala z mlajšimi člani ekipe in se trudila skriti bolečino ob jeznem Mancinem pogledu namenjenem Janiju. »Daj oprosti mu in pobotajta se« je tiho šepnila prijateljici. »Za zdaj še ne« je besno zasikala Manca in se kislo nasmehnila Ingrid, ki je pristopila in poljubila svojega Tilna. »Hej Sandra ne vem, če poznaš naše starejše člane« se je zasmejal Tomaž in pogledal Roka in Janija, ki sta se jim približevala. »Poznam« je samo odločno rekla ne da bi odmaknila pogleda s Tomaževih oči »im mislim, da smo zdaj vsi in se lahko usedemo v avtobus« je še dodala in stopila mimo vseh ter vstopila. Rok se je samo namuznil in dregnil Janija s komolcem naj ji sledi.
16. avgust 2010
kull je next
16. avgust 2010
u21760
u21760
cool je next plis!
16. avgust 2010
u26453
u26453
Čeprav se je Sandra trudila nikakor se ni mogla izmuzniti Janiju, ki je uspel zasesti sedeža tik pred njo in Manco. Čeprav ju Jani in Rok nista direktno motila sta ves čas zbujala njuno pozornost in niti za hip nista mogli odmisliti njuno bližino. Ustavili so se na prvi kavi in dekletom je nekako uspelo pobegniti in kavo spiti brez Roka in Janija. Že sta si oddahnili, da bosta imeli malo mir pred njima, ko sta ju zagledali pred avtobusom. Brez besed sta vedeli, da nekaj pripravljata. Sandra je v hipu čutila suha usta in droben nemir po telesu, ko si je Roka prvič po tolikem času ogledala. Bil je še malenkost bolj izklesan in mišičast, deloval je bolj zrelo in njegovi lasje so bili malenkost daljši, točno tako kot je imela pri njem najraje. Opazoval jo je s svojim prodornim pogledom, kot bi jo slačil in tisti drobnih nasmeh v kotičkih njegovih polnih ustnic je pričal o tem, da je zadovoljen s tem kar vidi. Brez da bi jima namenili pogled ali kakšno drugo pozornost, vdani v usodo sta vstopili in se napotili na svoja sedeža. Sandra je vstopila prva in skozi okno opazila Roka, ki se je z vso eleganco tigra pognal proti drugim vratom, Manca je stopala za njo in Jani za Manco. Ko je prišla do svojega mesta je opazila Roka, ki se je sproščeno naslanjal na sedež tik za njunima in jo z zanimanjem opazoval. Sandra, ki je sedela ob oknu ga je samo ošvrknila s pogledom in se začela premikati proti svojemu sedežu, ko je slišala tiho ugovarjanje za svojim hrbtom. Obstala je in se obrnila a videla ni ničesar razen širokih ramen. Čutila je njegove roke na svojih in zavohala njegov vonj, ki bi ga prepoznala, da jo zbudijo sredi noči in ji ponudijo tisoč različnih vonjav. Nežno a odločno jo je spustil na njen sedež in se usedel poleg nje. S svojim telesom ji je preprečil, da bi odšla. Čez rob sedeža je lahko videla, da se je isto godilo z Manco, ki jo je Jani posadil na mesto ob oknu kjer je prej sedel sam. Torej to sta prej naklepala si je mislila Sandra in se namenoma obrnila proti oknu ter zazrla ven. Tudi Manco je opazila narediti isto. V trenutku je začutilo vročino na svojem kolenu in vedela je, da je Rok tja položil svojo roko. Brez oklevanja mu je umaknila roko in zasikala, da nima pravice dotikati se je. »Potem me pa poglej, rad bi te samo pozdravil« ji je nežno šepnil blizu ušesa, da je lahko zaznala njegovo toplo sapo na svojem vratu. Počasi je obrnila glavo in se mu zazrla v oči. »Zdravo Sandra« je rekel mazno »lepo te je spet videti in mislim, da morava biti prava prijatelja in dovoliti Janiju in Manci, da se pobotata« z glavo je nakazal na sedeža pred njima kjer je Jani nekaj šepetal Manci, ki je še vedno strmela skozi okno. »Zdravo Rok, res se morata pobotati« je rekla hladno in se ponovno obrnila k oknu. Čutila je, da jo še vedno opazuje in da je iz trenutka v trenutek bližje zato se je obrnila in ga vprašujoče pogledala. »Ali nisi morda nekaj pozabila« je nežno vprašal. Začudeno ga je pogledala, malo pomislila in nato odločno rekla »ne« in se ponovno posvetila pokrajini, ki je bežala mimo okna. »Jaz pa mislim, da si« je slišala šepet ob svojem ušesu. »O Rok, ti pa ne izgubljaš časa« se je glasno zarežal Tomaž na prehodu ob njunem sedežu. Oba sta dvignila pogled proti vsiljivcu in ga grdo pogledala, da je fant kar odskočil. Kaj hitro so ga starejši, ki so vedeli kako dobro se Rok in Sandra poznata odvlekli v zadnji del avtobusa in mu zabičali naj se nikdar več ne spotakne ob njiju. Sandra se je nejevoljno ponovno obrnila proti oknu in zaprla oči. Mogoče ji bo zdaj dal mir si je mislila. A se je grdo uštela. Ponovno je čutila njegovo toplo dlan na svoji koži, ko ji je roko ponovno položil na koleno in pri tem zašepetal »nekaj si pozabila.« Odločno se je zravnala v sedežu in mu roko odrinila s svoje noge »kaj naj bi jaz to pozabila?« »Opravičilo« je rekel tiho medtem, ko so se mu oči smejale. »Opravičilo! Jaz naj bi se opravičila tebi!!« je skoraj zavpila in v zadnjem trenutku zadržala roko, ki mu je hotela primazati klofuto.
16. avgust 2010
u26453
u26453
Nextam?
16. avgust 2010
u26453
u26453
Urno je vstala in rekla glasno in odločno »umakni se mi.« Rok jo je samo gledal in se zabaval, tudi na misel mu ni prišlo, da bi ji dovolil oditi drugam. Brcnila ga je z vso močjo in skoraj zajokala od bolečine, medtem, ko on ni niti trznil. Močneje je prijel njeno roko in jo povlekel nazaj na sedež. Sedaj jo je prijel z obema rokama in jo pritisnil ob naslonjalo. Počasi se je približal in tisti, ki so opazovali od daleč bi lahko prisegli, da se njuna nosova dotikata. »Ja Sandra opravičiti se mi moraš ker si me označila za nesposobno pokveko, to je v poplavi tvojih žaljivk, ki si mi jih zadnjič zabrusila edina, ki ni resnična in nato se ti bom jaz opravičil, ker sem te pripravil do tega, da me tako grdo zmerjaš in zato ker sem bil tak idiot, da sem dovolil, da me vodijo napačni vzgibi in ker sem te odgnal od sebe in še za marsikaj drugega. Prosim pohiti, zato, da se bom jaz lahko opravičil za vse ostalo in to do takrat ko prispemo, kajti ne bi rad še celo noč porabil na opravičila, ko pa je toliko drugih stvari, ki bi jih rad počel s teboj.« »Ne bom se ti opravičila in ne mislim poslušati tvojih opravičil« je jezno zabrusila nazaj. Rahlo se je nasmehnil, to je bila njegova Sandra odločna in trmasta. »Prav. Spustil te bom in nikdar več te ne bom nadlegoval če mi poveš po resnici zakaj zdaj trepetaš, zakaj globlje dihaš, zakaj imaš suha usta in rahel cmok v grlu, zakaj ti solze silijo v oči. In poglej me v oči in mi reci, da me ne ljubiš tako močno kot jaz ljubim tebe in da si me ne želiš.« Tudi sam je začutil solze v svojih očeh in nemir, da bi mu morda res rekla, da ga ne ljubi več. A rekla ni ničesar. Zaprla je oči in po licih so ji stekle solze. Njeno telo je pod njegovim prijemom postalo mehko in vdano. Naslonil se je nazaj v svoj sedež in jo z lahkoto povlekel v svoje naročje. Glavo ji je pritisnil ob svoje prsi in pustil, da njene solze močijo njegovo majico. Obraz je zakopal v njene lase in globoko vdihnil. O Bog, kako jo je pogrešal.

Konec
16. avgust 2010
u26453
u26453
Začela bom novo zgodbo !
16. avgust 2010
u26453
u26453
Ju3 začnem novo zgodbo če bom dobila 6 komentarjev pa že danes
16. avgust 2010
deii nextii z novo zgodbico...
16. avgust 2010
u26453
u26453
0k
16. avgust 2010
u26453
u26453
ZAMOTA
16. avgust 2010
u26453
u26453
NASLOV ZMOTA
16. avgust 2010
u26453
u26453
»Hvala ker ste me prepričali, da grem z vami za deset dni na morje« je hvaležno rekel Igor in se skozi okno avta zazrl v neskončno modrino morja na njihovi desni. »Potreboval si počitek« je rekel njegov mlajši brat Tilen. »Ej Luka res hvala tvojim staršem, da so nam odstopili svoj vikend za ta teden« je dodal še Miha. »Ni problema, saj starša veliko raje kot na morje hodita k teti v Bohinj« se je zasmejal voznik in zavil desno na prvem križišču. Nato se je malo zresnil in dodal »moja sestra Simona večino časa preživi tu. Tudi zdaj bo z nami, toda nič bat ne bomo je opazili. Veste od tiste prometne nesreče pred nekaj leti je postala dokaj nedružabna.« »Simone pa res nisem videl že nekaj let, lepo jo bo ponovno videti« je zdaj vzkliknil Miha. »Ne pričakuj preveč« mu je žalostno odgovoril Luka in počasi zapeljal skozi odprto ograjo na parkirišče ob hiši. Fantje so izstopili in začeli zlagati stvari iz prtljažnika. Čeprav Igor ni ravno spadal v bratovo družbo se je hitro ujel z njegovima najboljšima prijateljema. Nekaj je pritegnilo Igorjevo pozornost in obrnil se je proti pokriti terasi za hišo. S pogledom je ujel eleganten gib, ko je odložila knjigo na mizico poleg gugalnika in počasi lahkotno vstala. Poletna oblekica je zaplavala okoli njenega vitkega telesa v lahnem pišu, ki ga je ustvarila z gibanjem. Očarano jo je opazoval, ko je počasi stopala proti njim. Dolge svetle lase je imela spete v figo.
16. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg