Forum
u84754
u84754
Hojlaa!!! Jaz sem Holly!

Na šoli sicer nisem preveč priljubljena... Ker imam same petice in nekaj štiric, pravijo, da sem piflarka... To sploh ni res! Nimam učnih navad, niti se ne učim... Morda za kakšen izpit, da se učim in to čisto, čisto malo... Ah, vedno si rečem, da naj govorijo in trdijo, pa vztrajajo pri svojem...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Briiiiiiiiiiiiing! Budilka je kot vsako jutro zvonila... aaaaaaah! Pretegnila sem se. Oblekla sem se in umila... Oblekla sem se takole:

Potem pa mi je mami pripravila palačinke... Čudno!? Mami mi nikoli ne naredi palačink za zajtrk... Mami, zakaj pa to?! Sem vprašala. Konec šole... zadnji dan je, saj veš!!!
Aja! Kaj??? Saj res!!! Zadnji dan!!! Joj, kako sem lahko pozabila na kaj takega!!! Ura je bila sedem imela sem čas, da se bolje uredim... Ko sem se vrnila na zajtrk, so bile palačinke že mrzle, jaz pa sem se sama sebi zdela kar topla...

Šla sem v šolo...
čE tE ZaNiMa, DeJ SvOj nExt!!!
18. junij 2012
nexr
zanimiv full
18. junij 2012
nexty rada berm
18. junij 2012
nexxxxx
18. junij 2012
u84754
u84754
Thx!!!

V šoli so me fantje lovili z pogledi, Ris in njene punce pa so me gledale kokr češ, da piflarka misli, da je nwm kaj!!!

Ker je bil zadnji dan, smo lahko počeli skoraj vse kar smo hoteli... Aja, pri sliki je Ris ta srednja... Iz desne proti levi:
LoLa, BonBon, Ris, Katy, Milley.
To so bile kr ene važičke, vse budale... Ja... A to poletje sem trdno odločena, da bom zvezda! Kwa je ti! Reče Ris. Kva misliš, da nam boš ukradla prestol?! Saj veš, kje je na svetu tvoje mesto!
Kje? Res nism vedla, kaj s tem misli!!!
V hlevu v gnoju! Reče BonBon in vsi so se začeli neznansko grdo režati! Mahnila sem z lasmi in se nism ozerala, ker mi je ponavadi to storila ona sama. Pouka je bilo konec. Pred vrati šole (zunaj) sem se ustavila, kot ponavadi na koncu pouka. Emm... hej! Na svojem desnem ramenu sem začutila toploto roke. Res ni bilo lepo kar so ti storile tiste mrhe... Ozrla sem se in pred sabo zagledala N.A.J.V.E.Č.J.E.G.A. .F.R.A.J.E.R.J.A
N.A. Š.O.L.I!!! Mislim, kar kap bi me zadela!!! Niti Ris ni bila dovolj dobra zanj... potem pa sem se zresnila. Emm... če govoriš z mano, ker izgledam lepo, poetm se raje nebi družila... Hej! počakaj! Ne! Nisem te ogovoril zato... Malo tudi noo... ampak, bistvo je, da sm zaštekan vate!!!
18. junij 2012
u84754
u84754
AJA... ON:

18. junij 2012
u84754
u84754
Tm pr prvem poglauju... tista kul obleka pa make up štejeta... laski ne!!!
18. junij 2012
u84754
u84754
Prijel me je za lica ter me strastno poljubil... mislim trajalo je celo večnost...
18. junij 2012
u84754
u84754
Mislila sem, da sanjam... Potem pa me je neka roka grobo odrinila stran...
Če mu boš osvojila srce, te bom na fula zmrcvarila!!! Kajne, punce? Vse so prikimale.
Čez poletje se me pazi!!! In odšla je. Joj... Res bi rada... Saj veš... Bila s tabo med počitnicami in skos... Pa me bo uničila... sm žalostno rekla. Kaj? Ris in njene barabe?! Ne govori tako! Nikoli ne bom dopustil, da ti storijo kaj žalega... Spremenil te bom in zavladala boš svetu... Prijel me je za boke in me spet napol poljubil, a sem ga malce odrinila. Saj si želim to... Vendar vedno bom to, kar sem... piflarka... Zate sm že ''the star''... Vendar v telesu nekoga drugega... sem rekla, kljub temu, da mi je NoRo VšEč!!!
Hej, jaz nisem tak... in obljubim ti... nikoli ne boš, to, za kar se imaš in si bila... Skočila sem mu v naročje z nasmehom Angeline Jolie.
19. junij 2012
u84754
u84754
Se vidiva!!! Sem mu pomahala ter odšla...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hočem vsaj 2 nexta!!!
19. junij 2012
neeeeext!!...
19. junij 2012
u84754
u84754
še enga!!!
19. junij 2012
neeext! na pa maš dvaa!.. nadaljuj plisss!...
19. junij 2012
u84754
u84754
Joj... mislila sm od različnih profilou, sam no, dopustim... Samo zate laurica!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doma me je mami videla, kako sem se nežno smejala... Resno! Potem me je ogovorila. Halo!!! Zemlja kliče Holly!!! Ne, resno... Kaj pa je s tabo? Ja. Nikoli se še nisem smejala, ko sem prišla iz šole! Jah... Nič. Pred mano je dala juho... V juhi sem videla kapljice olja, ki so oblikovani v srčke, pa sem to mami tudi povedala. Hmmm... Ja, pa so res srčki... Menda... Potem sem mami povedala, da imam v trebuhu čuden občutek... Mami. Kaj... Nekaj prijetnega čutim v trebuhu... Aha! je vskliknila. Sedaj pa mi povej, kdo je tvoja simpatija! Ha? Mami, poljubil me je največji in najlepši frajer na celotni veliiiiiiki šoli! Rekel mi je, da bova celo poletje skupaj, in da se bova ljubila... da bova par!!! sem začela drdrati. Oddirjala sem v sobo. Moja soba in moj računalnik ... aja, pa mami in oči:

laptop:

mami in oči:

Potem sem se ulegla na posteljo... potem pa sem spet prišla ven in šla na plažo. Ko sem prišla domov sta me mami in ati objela ter mi rekla:
ŽELIVA TI LEP IN POSEBEN KONEC ŠOLE! Ha? Sem si mislila in šla v sobo. Odprla sem sobo in videla tole:

in novi lap top

UaU! Takoj sem šla na novi laptop ter šla na facebook.

Kul! Erik me je kliknu! (moj novi fant)

Erik: e Jaz: j
E: Živijo! Kako si kej?
J: dobr... ti?
E: sm te vidu prej na plaži...
J res? in? kakšna sem brez majice in le v kopalkah?
E: hot... love you
J: jst tudi... kdaj se pa kej vidiva...?
E: ja nevem... moj friend na morju prireja zabavo za celo šolo... kak mesec bomo tam... greš?
J: absolutno... če bom s tabo in z Lucy v sobi!
E: emm... kdo je pa Lucy?
J: moja edina bff... no tudi edina prijateljica:

pa saj je tvoja sestra!
E: aja... mislš tamala?
J: jo tko kličeš?
E: ona me je pripeljala do tega, da te spoznam...
J: o... super prijateljico mam... BTW... lase in vse... spremenila se bom!!!
E: oki, čakam 2 uri!

ČEZ 2 URI...

J: a si še tam?
E: ja si?
J: aha... slikala sm se... glej me:

E: ...
J: kaj pa je? joj... kaj sem storila narobe?
E: nič... zastal... mi... je... dih... čudovita si!
J: hvala...
E: aja... ju3 gremo... Spakiraj! skupi bova na busu, nasproti moje sestrce in njenga brata ok?
J: super!
E: bye
J: čaw!

Mami sem povedala za koliko časa me ne bo in zakaj... Obema se nama zdi, da je zelo dobro, da greš... saj veš... dobila boš veliiiiiko prijateljev! Reče očka im mama mi izreče, da je ponosna! Objameta me... Kmalu zjutraj je Erik prišel pome in šli smo na bus! Ja... več busov... jasno, da je šla celaaa šolla!!! A...joj... s tem tudi Ris in njene punce...
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
NEXT?
19. junij 2012
u84754
u84754
dost dougo??
19. junij 2012
u89003
u89003
ja next!!!!
26. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike