Forum
bilo je jutro in izvedela sem d mame da bom pocitnice prezivljala u soli ker ona nima cajte in ker leti u avstralijo sluzbeno me nemore uzeti s sabo oce pa mi je umrel.bila sem zalostna poklicala sem svoje dve najbolsi frendici k sebi evo in dijano povedala sem ji kaj se mi dogaja in neboste vrjeli tudi one dve prezivljajo svoje pocitnice v soli povedale so mi naj spakiram,ker bomo sle spakirala sam use stvari v tri kovcke in sla od mame sam se poslovila evaa ima svoj avto in notri je bila od niju prtljaga zato smo rabili nekaj casa da smo dali se moje tri kufre notri . koncno nam je uspelo in opeljemo se usolo odlocile smo se da bomo me tri u sobi ker so sobe samo za tri osebe ko smo se namestile smo srecale nase sovroznice nataso sandro in mio nisem mogla vrjeti da bom cele pocitnice prezivljala z njimi hitro sem stekla nazaj u sobo in povedala frendicam mislile so da se heceam amak ko je bila malica so se prepricale ravnateljica nam je povedala da gremo alhko en kamor hocemo in da se vrnemo ob 10:00 bilo je se precej casa in s frendicami smo se odlocili da bomo sle u shoping kupili smo si zelo modne obleke in nove kolpalke kajti bilo je precej vroce in odlocile smo se da gremo na bazene. joj kasna smola ravno tja so prisle nase sovraznice zacelo so nas spricant in me smo naredile zlobni nacrt takole je bilo povabile smo jih na sladoled in potem sem natasi kopalke umazala z sladoledom in eva je sandro in dijana je mio zelo smo se smejale ko so otsle . bil je cas za nazaj in zapale smo zaklenile smo za usak slucaj kaj ves kaj bi nam zdaj nase sovraznice naredili. bilo je jutro in budilka od eve me je prebudila res je oblekele smo se v huda oacila in bile so najbolj predrzne ucenke ko je bil cas za malico sem zagledala res lepega tipa povedla sem frendicam in takoj so me zajebavale da sem se zaljubila rekla sem jima naj nehata in ravno on je prisel delala sem se vazno in kod da ga ne slisim ko me je pozdravil dijana je rekla da gre ker me negdo rfabi ja spa sem ji hitro na mob napisala naj me ne zapusca ona pa je povabila se evo da ji poga piospraviti sobo ostala sem sama s tipom pozdravil me je senkrat in takrat sem tudi jaz njega zdel se mi je luskan ko je prisla nataasa joj takoj sem jo hotela narediti ljubosumn on uprasala sem ga ce gre danes z nami ven in z mojimi frendicami na piajaco prikimal je in povedala sem mu naj pride cez 15 minut v sobo 123
08. maj 2011
next
08. maj 2011
prisel je in otsli smo rendice so predlagale da gremo v disko jas pa sam samo prikimala bila je seveda sobota in lahko smo prisli kadar hocemo zato smo si uzeli cas ko smo prisli smo se usedli za mizu tam je sedel tip ki je zelo srckan in zraven njega sosolec iz sole ki sm ga povabila povedal nam je da je pripeljal svojega brata eva se je takoj zatreskala v njega in se hitro usedla h njemo predstavil se je in povedal je da mu je ime denis eva se je predstavila in tudi ona je bila njemu usec ona dva sta sla po svoje jaz dijana in erik smo ostali bilo nam je dovkcas in dijano sem uprasala gdaj si bo nasla tudi ona fanta povedala mi je da ze ima fanta ker se ni hotela osromotitiin povedala sem ji zakaj ga ne povabi dijana je sla plesat in ostala sem sama z erikom 20 minut je ze mimo in midva se ze poljubvava postala sva fant in punca eva in od erika brt tudi dijana pa je iskala za se fanta in glej ga ti videla je svojega prijatla ki mu je usec in on je njej uprasala ga je kaj dela tukaj povedal ji je da isce ljubezen dijana se je zasmejela in ga uprasala ce jo se ljubi da je lahko z nim on ji je prikimal in usi so postali par ravno smo se zbrali pri mizi in imeli smo super novico usi prvo sem povedala jaz in erik da sva postala par potem je povedala eva in denis da sta par potem pa se ona in njen bivsi prijatelj miha da sta par .visi so proslavili in se zabavali dovgo v noc cas je bil da gremo v solo bila je povnoc prisli smo in otsle smo v sobo nasje fantje pa v svoje.
09. maj 2011
u19496
u19496
nexty
09. maj 2011
a glej ze drugo jutro ko sem prisla v jedilnico je eva videla da se njen fant polublja z sandro tako je pobesnela da je otsla iz jedilnice naranost v stranisce z dijano sva hitro prihiteli in tudi denis je prisel takoj k je vidl hotel ji je pojastniti a ga eva ni hotela poslusati rekla mu je da ga nikoli vec nebo videla in da je ze dosti videla z dijano sva rekle denisu naj gre h sandri in naj se z njo zabava nas pa naj pusti pri miru in otsle smo u sobo cas je bil za ucenje evo sem obleka kakor sem lahko ker se ji ni dalo cisto nic bila je mat in to je njen najbolsi predmet no glej to smolo ravno denis je u tem klasu in tudi to je njegov najluspsi predmet in eva se je odlocila do bo tekmovala z njim.in res se je oba dva sta se muzila in eva je zmagala tako sem ponosna na njo poteb pa glej sok povedal nam je naj se dobimo ob 8:00 na igriscu in naj se pripravimo
09. maj 2011
u19496
u19496
nexty
10. maj 2011
cel dan smo razmisljal prisel je cas in sli smo sli smo ze izive in te taksne jaz sem bila z evo in moj fant ter dijana in njen fant z nami a on si je nasel svojo ikipo sli smo se flasa resnice kaksa beda potem sem jaz dobila iziv neboste vrjeli kaj sem morala narediti omg spat morem pa bom jutr napisala sory cao
14. maj 2011
neboste verjeli kaj sem dobila iziv da poljubim svojega fanta to ni nic a eva je zelo krut iziv dobila da poljubi njenega fanta to je bilo napeto kar odenkrat ko sta se poljubila pride ravnateljica in ans da v sobe
19. junij 2011
EVA JE VES CAS RAZMISLAJALA V POLJUPA AMPAK POTEM SI JE REKLA HOTEL ME JE PRESLEPITI TODA NI MU USPELO.NASLIDNI DAN SMO SLE Z EVO H UCILNICI IN TAM JE BIOL DENIS EVI JE METAL PAPIRCKE NARISAN JE BIL SRCEK NAPISAN PA I LOVE YOU SO MUCH.

EVA PA JE LIST STRGALA. DENIS JE GLEDAL KAKO IMA EVA MRZEL ODNOS Z NJIM NOCE SE VEC POGOVARJAT NICC.KO JE BILO KONEC POUKA JE DENIS SEL NA FB IN VIDEL EVO GOR POGOVARJU SE JE Z NJO EVA NI VEDELA DA JE ON CEBELA PONOSNA IN POTEM SE JE DOPISOVALA Z NJIM DENIS JI JE SKOS GOVORU DA JO MA RD IN JI DAU
11. december 2011
SLIEK RAD TE IMAM

EVA JE SAMO GLEDALA IN SE DOPISOVALA DOKLEER JI DENIS NI REKU CE SE LAHKO ZDEJ DOBITA EVA JE REKLA DA SE LAHKO DOBITA V PARKU KO JE SLA VEN IZ SOLE JE VIDELA DENISA DA TUDI GRE DENIS JO JE VPRASAL KAM GRE ONA PA MU JE REKLA DA GRE DO SVOJEGA NOVEGA FANTA DENISE JE SMEJAL KAJTI V SAKEM PRIMERU JE TA FANT ON
TODA DENIS JE MORAL ZAMUJATI ZARADI EVE .EVA JE SEDELA NA KLOPCI K JE NEGDO PRSU PA NI BIL DENIS AMPAK NEKI TIP UBADVA STA SEDELA NA KLOPCI IN SE POGOVARJALA EVA GA JE UPRASALA CE JE ZMENJEN TLE ON JI JE ODGOVORIL DA JA POL JE ONA REKLA DA ON ATUDI UBADVA STA MISNLA DA STA SE ONADVA MORALA DOBITI TODA RESNICA JE DRUGACNA KO JE PRISEL DENIS JE VIDEL EVO SE POLJUBLATI Z DRUGIM ODSEL JE DO NIJU IN ZACEL TEPSTI TEGA TIPA EVA JE ODMAKNILA DENISA SE JE OPRAVICILA TIPU IN MU RTEKLA DA SE JUTR DOBITA TLE DENIS JE VO VLEKEL ZA ROKO IN JO PELJAL V SOLO POGOVARJALA STA SE EVA JE BLA TIH KO STA PRSLA V SOLO JE EVA SL AV SOBO IN NA FB VIDLA JE TIPA DA JE GOR OPRAVICILAS E MU JE POTEM PA JE DENIS NAPISAL DA NEBO MOGU PRIDET KER LETI V AVSTRALIJO K SVOJI ZENI IN OTROKOM EVASI JE MISLILA DA SE BO TO ZGODILA PA JE VIDELA SLIKO OD DENISA GOR POTEM JE POGRUNTALA DA JE TO DENIS IN DA JE POLJUBILA NEKEGA TUJCA.
11. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg