Forum
u71475
u71475
Zgodba je delno resnična.Upam da vam bo všeč.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nekega jutra se odpravim v park pred našo lepo Ljubljanico.Tam je en gospod delil nekakšne nagrade oziroma srečke.Tudi meni je dal.Če si podrgnil po srečki in si dobil tri kovčke,boš lahko odpotoval v London.Počasi odrgnem in dobim en kovček , drugi kovček in tretji kovček.˝Yes,v London grem˝sem zakričala.Tistega gospoda,ki je delil srečke sem vprašala kdaj se gre v London.˝Jutri zjutraj ob 8:00˝je rekel.Morala sem si oddahniti,zato sem se usedla na klopco zraven čednega fanta.Čestital mi je za zmago in rekel da je on tudi zadel tri kovčke.

Malo sva se še pogovarjala,pozneje sem pa mogla oditi na zajtrk.Ko sem prišla od zajtrka sem začela pakirati.˝Joj ,ni mi povedal kako mu je ime!˝sem si rekla.Upam da se bova še kje videla.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ali se bosta še kdaj videla?
zveste v naslednjem nextu.
Nadeljujem?nexte potrebujem! hehe
Hvala,če boste brali.

Ali boste brali mojo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. januar 2012
u63625
u63625
Neeext!
03. januar 2012
u54832
u54832
next!
ej k boš dala novo zgodbo, mi to plizz napiš na zs
03. januar 2012
u71475
u71475
oky
03. januar 2012
nextiii napreiii hiiitr
03. januar 2012
u59253
u59253
next!
03. januar 2012
u71475
u71475
nadeljevala bom ko dobim še nekakšen next
03. januar 2012
u60408
u60408
next
sedaj pa daljeee
03. januar 2012
u71564
u71564
next
03. januar 2012
u71475
u71475
Hvala za nexte,zdaj pa naprej!
--------------------------------------------------------------------------------
˝Še zdaj nemorem verjeti da grem v London in to sama˝sem si rekla.Pozneje sem se šla posloviti od staršev,sestre in brata.˝Ne moreš oditi sama v London!˝je rekel oče.
˝Zakaj ne? ˝sem vprašala.˝Ker še nisi dosti stara˝je odgovoril.˝˝Jaz sem stara 18 let in sem pripravljena živeti po svoje˝sem rekla in odšla.
.............................Naslednjo jutro!.............................
˝Aaaaaaaaaa.˝sem zazehala in se zbudila.Zelo sem bila hepi saj vem kam grem.
Z letalom smo se odpotovali v London.Ko sem se usedla je bil en sedež zraven mene prost.

Čez nekaj časa pride na letalo tisti fant iz parka in se usede zraven mene.Zdaj imam priložnost da ga bolje spolznam.Zjutraj je bilo in bila sem še zaspana in on tudi. Zaspala sva.

Čas je bil za zbujanje in zbudila sem se.Ko pa sem zbudila,sem ga pogledala in ugotovila da me že ves čas gleda.˝Kako ti je ime?˝me je kar na enkrat vprašal.˝Tara in tebi?˝
˝Gašper.˝je odgovoril.Lepo ime ima,postaja mi všeč. Čas je bil za izstop.Odšla sem v hotel v katerem bom prespala.Prišla sem v hotel v karega sem bila jaz in Gašper prijavena.Za menoj je hodil Gašper.Prišla sva do recepcije hotela in tam so nama povedali da sva prijavlena oba v isto sobo.˝Kajjj?˝sva rekla in se pogledala.
...............................................................
Nextam?
03. januar 2012
u60408
u60408
next i like it
03. januar 2012
u71564
u71564
next
03. januar 2012
u68400
u68400
next
03. januar 2012
u59253
u59253
nexti
03. januar 2012
u63625
u63625
next!!
03. januar 2012
neeext!
04. januar 2012
u71475
u71475
okej nextam!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
˝Bova pač skupaj v sobi.˝je rekel Gašper in se na smejal.
Sobe so bile vse lepe ampak,da je bila v sobi samo ena pojstelja in to zakonska.Kako bova kaj spala sem si mislila.Začela sva od pakirati stvari.Hotel je bil res lep,še posebej ker je imel lep razgled na London.

Zvičir sem pisala v Dnevnik in nato je tudi Gašper ugotovil da ga pišem.Notri piše vse mogoče stvari v mojem življenju, pa tudi kakšna stvar o njemu.Zato upam da nebo nikoli gledal vanj.

Pozno je bilo , zato sva odšla spat.
............Naslednjo jutro!...............
Danes sem se prva zbudila in tudi zelo zgodno,zato sem se odpravila na svež zrak oziroma na most.
Čez nekaj časa se mi pridruži Gašper in sva malo poklepetala.Imela sva se kar fino.
Odšla sva na zajtrk.Pozneje me je vprašal če bi šla zvečir zraven njega v kino.˝Seveda˝sem mu rekla.Zvečir sem se zelo lepo uredila saj vem da grem v kino in to z Gašperjem.˝Si pripravljena za odhod˝je vprašal.˝Seveda sem˝sem mu rekla.
Odšla sva gledat zanimiv film.Sredi filma me je pa vprašal˝bi bila moja punca Tara?˝
..................................................................................
nextam?
04. januar 2012
u71475
u71475
okej nextam!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
˝Bova pač skupaj v sobi.˝je rekel Gašper in se na smejal.
Sobe so bile vse lepe ampak,da je bila v sobi samo ena pojstelja in to zakonska.Kako bova kaj spala sem si mislila.Začela sva od pakirati stvari.Hotel je bil res lep,še posebej ker je imel lep razgled na London.

Zvičir sem pisala v Dnevnik in nato je tudi Gašper ugotovil da ga pišem.Notri piše vse mogoče stvari v mojem življenju, pa tudi kakšna stvar o njemu.Zato upam da nebo nikoli gledal vanj.

Pozno je bilo , zato sva odšla spat.
............Naslednjo jutro!...............
Danes sem se prva zbudila in tudi zelo zgodno,zato sem se odpravila na svež zrak oziroma na most.
Čez nekaj časa se mi pridruži Gašper in sva malo poklepetala.Imela sva se kar fino.
Odšla sva na zajtrk.Pozneje me je vprašal če bi šla zvečir zraven njega v kino.˝Seveda˝sem mu rekla.Zvečir sem se zelo lepo uredila saj vem da grem v kino in to z Gašperjem.˝Si pripravljena za odhod˝je vprašal.˝Seveda sem˝sem mu rekla.
Odšla sva gledat zanimiv film.Sredi filma me je pa vprašal˝bi bila moja punca Tara?˝
..................................................................................
nextam?
04. januar 2012
u54832
u54832
NEXT!
04. januar 2012
u71475
u71475
oprostite ker sem dala DVAKRAT
04. januar 2012
u60408
u60408
next =)
04. januar 2012
u59253
u59253
next
04. januar 2012
next !!!!
04. januar 2012
u71475
u71475
next!
---------------------------------------------------------------------------------------------
˝Jaaaaaaaaaaaa˝sem mu odgovorila in poljubila sva se.

Najin prvi poljub.Ko se je film končal sva odšla na večerjo,potem pa v hotel spat.
.............................Naslednjo jutro!..........................................
Čez dva dni po božič zato , sva z Gašperjem okrasila božično drevo in se umes zelo zabavala.

Spekla sva tudi piškote.Hotela sva si oddahniti,zato sva odšla ven.Bilo je super.Lepe so bile lučke v mestu.
Začelo je snežiti.˝Sneg greeee,končno bom lahko enega kepala.˝sem rekla in se nasmejala.Samo hecala sem se.˝V snegu se še pa nisva poljubljala˝je rekel in se smejal.
Dala sem mu poljub in utihnil je blebedanjem,kar je pač že hotel povedati.Takšnega lepega poljuba še od mene ni dobil. Pozno je pilo zato sva se odpravila v hotel.
P.s.malo naju je že zeblo.Ko sva prišla v hotel,sem se šla stuširati ,ker sem bila cela mokra od snega.Kar naenkrat pa pride nekdo v tuš.......
.......................................................................................
Nextam?
05. januar 2012
u59253
u59253
next
07. januar 2012
u63625
u63625
neeeeeeeeeeeeeeeext!
07. januar 2012
u72120
u72120
nexti
07. januar 2012
u60408
u60408
next =)
07. januar 2012
u70936
u70936
next!!!
10. januar 2012
u71475
u71475
okej nextam!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Umivala sem se kar na enkrat pa pride negdo v tuš......˝Gašper kaj pa ti tukaj?sem ga prestrašeno vprašala.Nič mi ni odgovoril samo poljubil me je.Kako lepo sem si mislila.

.......................Nasledno jutro....................................
Danes smo 24.12 zato sva pisala božičku.hehe za hec. Dolg čas nama je bilo.
Pozneje sva z Gašperjem odšla malo po trgovinah.Bilo je Super. ...............................................Ura je 00.00 to pomeni da je božični dan. Zaželela sva si vesel božič in si privoščila malo.....v pojstelji.Hehe ni bilo kaj posebnega.

.-................................................................................................-.
Nextam?
12. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg