Forum
„Pia, si vse spakirala?“ je zaklical oče iz spodnjega nadstropja. „Ja!“ sem zaklicala in si vlekla tesne jeans hlače na mojo rit. Bil je prelep dan in komaj sem že čakala, da ugledam morje. „Pia!“ sem zaslišala znan glas mojega prijatelja Matica. Nasmehnila sem se, ko sem ga zagledala stati med vrati. „Že greš?“ je vprašal. Prikimala sem in se usedla na posteljo, težko potovalko pa prekucnila na tla. Sovražila sem poslavljanje. Sploh nisem vedela kaj naj rečem. Bila je nerodna tišina. Pogrešala bom Matica, saj ga ne bom videla cel mesec. Bil je moj najboljši prijatelj že skoraj od vrtca. Živela sva samo nekaj minut narazen. Bil je eno leto starejši od mene in vedno me je prišel iskat z avtom za v šolo. Nikoli ga ni motilo, da sem mlajša od njega. Vedno sva si bila kot brat in sestra. „Pia, let boš zamudila!“ je zaklical oče, jaz pa sem tiho zavzdihnila. „Želim si, da bi šel lahko z mano.“ sem zastokala in se nasmehnila. Matic je stopil do mene in me trdno objel. „Pa drugo leto.“ je tiho rekel. Zastokala sem in se oklenila njegovega vratu, ki je bil komaj še v mojem dosegu. „Pa ne bodi preveč poredna.“ je rekel in mi skuštrala moje dolge, nebogljene svetle lase. Zavila sem z očmi. Stekla sem po stopnicah, Matic pa je za mano vlekel potovalko. „Kaj pa nosiš s sabo? Kamne?“ se je norčeval in stokal. Vedela sem, da zgolj zaradi principa, ker bi drugače lahko nosil 5 mojih potovalk pa se ne bi pritoževal. Bil je dokaj nabit. Ko sva končno prišla do avta mi je še enkrat skuštral lase in mi odprl vrata. Nasmehnila sem se in mu pomahala, ko smo izginjali za vogalom. Nadela sem si očala in prižgala ipod. Do letališča je bilo dobrih 15 minut. Komaj sem že čakala, da pridem k babici in dedku. Že sto let nisem bila pri njima. Pogrešala sem ju in morje. Živela sta na lepi plaži nekje blizu Sydney-ja. Ja, v Avstralijo grem. Na drugi konec sveta. Zajela sem sapo in opazovala okolico mimo katere sva se peljala. Kmalu sva prispela na Brnik.
09. december 2012
dodajam obnovo* pač Pia gre v Avstralijo na počitnce in tam spozna enga tipa hudga australca k ji gre najprej ful na žiuce k je tam badass pa samozavest pol ji pa ful rata ušeč in je tko poletna love story...*****************************
09. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg