Forum
Heey* to zgodbico boma pisale 2 osebi upama da vam bo najina prva zgodbica všeč
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Začele so se poletne počitnice. Js Ana in moja sestra Sara sva te počitnice pričakovale z največjim razburjenjem saj gremo letos v Anglijoo. Ker so v Angliji 1D sva bile še posebej neučakane saj sva vedele,da bova šle na njihov koncert. Ko sma pakirali sma morale še posebej gledati če imama dovolj oblačil za 1 mesec. Z seboj sma uzele najlepša oblačila kar sma jih imele.Js sem stara 16 let Sara pa 17.
Js Ana:

Sara:

16. oktober 2012
Nextt
16. oktober 2012
Nextt
18. oktober 2012
Ker očitno nebo več nextoov nextama aja pa če vam kaj ni všeč proosim komentirajte da lahko to popravima
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kot ste že izvedeli v Anglijo gremo za 1 mesec. Koncert 1D bo v Veliki Britaniji. 1 dan pred odhodom sem komaj zaspala. Ko sem zaspala sem imela najlepše sanje v mojem življenju. Sanjala sem: Prišli smo v Veliko Britanijo na koncert 1D. Od mene je kar žarela navdušenost. Po koncertu sma z Saro šle tja kjer so delili avtograme. Ko sma končno prišle na vrsto me je skoraj kap. Zagledala sem Harrya in njegove popolne kodre. Sara je kot vihar izginila do Liama. Ko sem šla do Harrya me je gledal kot da bi padla iz vesolja in potem je vstal iz stola in...potem sem se zbudila....
Nextama?
18. oktober 2012
Neext
18. oktober 2012
Next
18. oktober 2012
u103529
u103529
neeexxttt + nova bralka
27. oktober 2012
next!+nova bralka
27. oktober 2012
next+nova bralka
27. oktober 2012
hvala za use nexte evo nextama za vas
--------------------------------------------------------
In ja zbudila sem se iz najlepših sanj vendar pa niso bile resnične in zarat tega sem bila bila kar malo potrta ker sem si želela da se mi sanje uresničijo. Zbudila sem še sestro Saro in ji veselo zakričala da danes gremo v Anglijo. Ana je skočila pokonci in skupaj z mano zakričala ter se se oblekla. Vedeli sma da boma v Angliji videli 1D zato sma se hitro oblekli. Js sem imela oblečeno modro poletno oblekco Sara pa rjave kavboljke in ozko rdečo majico na kratke rokave. Ko sma se oblekle sma s skupnimi močmi odnesle prtljago v avto. Ter skupaj smo se odpelljali do letalnišča. Pred letališčom pa kar naenkrat zagledava....
nextama?!
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!
27. oktober 2012
moja oblekca:

27. oktober 2012
Neeeext
27. oktober 2012
neext
27. oktober 2012
hvala za use nexte nextama
----------------------------------------------
Pred letališčom naenkrat zagledava polno kričečih se najstnic. Malo čudno se nama je zdelo zato sva šle na hitro pogledat kaj se tam dogaja. Ko sva prišle do tja in se vrinle med najstnice so tam pred najsnicami stali neki fantje. Prvo jih nisma prepozanli ko pa so dali dol svoje kape in šale nama je skoraj zastal dih. Nisma mogle verjeti da pred nama stojijo one direction. Vendar pa ni minilo dougo ko so fantje morali odditi drugam vse najstnice so se poslovile od fantov. Počasi se je use pomerilo. Mi pa smo odšli na letalo za v Anglijo.Z letalom smo se v Anglijo peljali približno 5 ur. Po 5 urah ko smo končno iztopilli iz letala smo odšli v naš hotel. Imel je 5 zvezdic. Ker pa sem bila utrujena sem počasi legla v posteljo in z mislijo na 1D zaspala. Tudi Sara je bila utrujena zato je malo po tem ko sem jaz legla tudi ona. Zjutaj sem se zbudila in pogledla skozi okno in zagledam....
nexstama?
27. oktober 2012
Jaaaaaa iiiiittttaaakkk nnnneeexxxxyyyy!
ciiimmm hhhiiitttrrreeejj
27. oktober 2012
Sori nnneeeeexxxxxxttttt
27. oktober 2012
u104102
u104102
nov bralec
28. oktober 2012
u104102
u104102
NEXT
28. oktober 2012
NEXT
28. oktober 2012
u30718
u30718
neext! :** <33
+nova bralka!
28. oktober 2012
1 next še pa nadaljujem...
28. oktober 2012
Neeext
28. oktober 2012
u104102
u104102
no a bo kej
28. oktober 2012
Next nova bralka
28. oktober 2012
u104102
u104102
next
28. oktober 2012
hvala za nexte nexama
-----------------------------------------
Ko sem ustala sem pogledala skozi okno in videla gručo punc ki so letele proti trgu. Ker nisem vedela kaj je na trgu sem zbudial tudi sestro Saro. Ko se je zbuila me je nahrulila češ da jo tk hitro budim. Nato pa sem ji vse razložila in tudi njo je zanimalo kaj je na trgu. Tiho sva odšle iz hotela na trg. Ko pa sma priše do trga sma se vrinle med punce in pred sabo spet zagledale 1D. Prišle sva v prvo vrsto in vidle da na trgo pojejo one thing. Nato pa je Harry stopil do mene me prijel za roko in ....
nexstama
28. oktober 2012
Next čim prej
28. oktober 2012
Neeeext
29. oktober 2012
u104102
u104102
next
29. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike