Forum
živijo! sm Lea in sem edinka. če mislite da mi je dougčas ker sem edinka ste se zmotli ker se zabavam bol kot kdor koli drug. imam BFF in imam fanta. kaj pa mi še manka? nič.
no skratka, stara sem 14 let in sem deveti razred. rojstni dan imam 15.10.1996. moji BFF je ime Kelly in je stara 14 let (tako kot jaz). rojstni dan ima 1.9.1996. mojemu fantu je ime Jack in je star 15 let. Rojstni dan ima 28.12.1995.
no dosti je! ZDAJ PA ŠE FOTKE!

jaz - Lea:

Kelly:

in to je Jack:

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. oktober 2011
NEXT
02. oktober 2011
u60408
u60408
next... da vidimo kaj bo
02. oktober 2011
okkk rabim vsaj dva nexta da nadaljujem
02. oktober 2011
No, skratka...Ko je bilo pouka konec sem se zagnala iz razreda proti sosednjemu - 9.a oz. sem se zakadila proti Kellyjenem razredu. Na vsak način ji hočem povedat, da mi je mama dovolila, da se skupaj, z letalom odpeljeva k mojemu stricu Johnu, ki živi na Havajih. Prej sem pozabila omenit, da se obe s Kelly no, in tudi Jack zelo radi potapljamo in, ker moj stric živi čisto blizu morja (ime še bazen) sem se odločila, da bom s sabo na počinice vzela tudi Kelly in Jacka. Ko sem Kelly povedala to super novico je kar poskočila od veselja in odšle sva poiskat tudi Jacka. Tudi on je kar poskočil, da bo dva meseca preživel z mano, Kelly, stricem Johnom in potapljanjem. Od sreče me je kar objel...

Verjetno sem pozabila omenit, da se je šola končala in da so končno počitnice, letne počitnice. Danes odidemo...komaj čakam...

next?
03. oktober 2011
next
03. oktober 2011
u60408
u60408
next naredi nam lušte z Havajami hehe
04. oktober 2011
next
04. oktober 2011
............no in tako smo prispeli... ko smo odšli v hotel smo dobili sobe...vsak svojo, dobili smo tudi kartice za bazen ter za zajtrk kosilo in večerjo...

to je moja soba:

to Kellyna:

in to je Jackova soba:

pozabila sem povedati (sem mala pozabljivka, no, ne več tako mala) da ne prepimo pri stricu johnu temveč v hotelu...juhuhu jutri se gremo potapljat!!!!!!!!!!!!!!!!!

next?
04. oktober 2011
aja tisto, morje nad mojo sobo je HAVAJSKO morje. tam se bomo potapljali in tako bom videla tudi svojo sobo
04. oktober 2011
BOM KR NADALJEVALA
08. oktober 2011
bilo je jutro in zgleda da sem vstala prva drugače bi mi Jack ali Kelly po telefonu posalala sporočilo: 'jutro zaspanka! hitro pridi na zajtrk potem pa se dobimo pre hotelom in gremo k Johnu tvojemu stricu' komaj čakam da odidemo k stricu Johnu...

avtobus je končno pripeljal pred stričevo prodajalno oz. hišo ki zgledca takole:

zadaj za hišo je še bazen in velik vrt ima tudi psička ki mu je ime Miki in je zlati prinašalec še fotka:

Miki ima mene, Kelly in Jacka zelo rad, a najraje ima mene - Leo.
Ko smo si pri stricu nadeli potaplajško opremo smo odšli na vrt k bazenu. počakali smo da ga je stric John napolnil potem pa smo odšli noter. Ko sem se potopila se začutila ta užitek, ki ga začutim zmeraj ko sem grem potapljat. Bilo je res zelo lepo potapljali smo se vse do kosilo. Za kosilo nam je Nely (stričeva gospodinja) pripravila špagete z mesnimi kroglicami in omako. vse sem z užitkom pojedla. prej še nisem omenila Nely ampak povem vam, da če se boste hoteli pogovarjati z njo ne bo nič rekla. Nekoč ko se je tudi sama potapljala je mimo prišel manjši morski pes, a tudi to je zadostovalo da si je preklala ustnico (še zdaj se ji pozna) in, da ji je morski pes odgriznil roko.

next?
08. oktober 2011
next
08. oktober 2011
next
nex
ne
n
ne
nex
next
08. oktober 2011
hitro nextaj
nemorm več čakat
08. oktober 2011
NEXT
08. oktober 2011
u60429
u60429
next
08. oktober 2011
ravno zato je Nely tako tiha in zadržana je velika čudakinja njena soba pa je še bolj čudaška.

to je Nelyina soba (no vsaj meni je njena soba čudaška):

to je Nely:

čeprav se tule ne vidi, da ji manka roka

to je stric John:

in to je njegova soba:

prej sem pozabila povedat, da je morski pes Nely odgriznil le del roke ne celo.
08. oktober 2011
u60429
u60429
Neext
08. oktober 2011
neeeeeeeext
08. oktober 2011
sorry ampak nadljujem ju3 ker danes ne morem
08. oktober 2011
next
08. oktober 2011
Ko smo se danes zbudili (v hotelu) smo se oblekli in odšli na zajtrk. danes se ne gremo potapljat ampak gremo z stricem Johnom na morje lovit morske pse. komaj čakam ampak upam, da ne bom tudi jaz ob roko. zraven nas gre tudi srčkan spremljevalec, ki pozna mojega strica Johna. spremljevalcu je ime Alex ampak ni bol luštkan od Jacka .

to je Alex:

no, gremo zdaj z zgodbo naprej. Ko smo ulovili prvega morskega psa sem vedela, zakaj Nely vedno bruha ko vidi morskega psa. Tako gnusni so.

evo še slikca (sam ne mi bruhat ):

no, skratka upam da niste bruhali. zdaj pa gremo naprej. ko smo ulovili prvega morskega psa sva z Kelly uprašali mojega strica, če naju lahko pelje nazaj do njegove hiške, in odšle bova v telovadnico ali pa kam drugam. stric se je strinjal in naju peljal domov Jack pa je ostal in bo z stricem in drugimi še naprej lovil morske pse.

Z Kelly sva nato odšli na bazen (ampak nisva se šli potapljat):

to zgoraj je hotelski bazen, ki so ga rezervirali samo za nas

next?
09. oktober 2011
next
29. oktober 2011
next ful dobr pišeš
29. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg