Forum
Okej pa začnimo:

Nekega lepega jutra po počitnicah seveda je zjutraj ob ene 10-11 prišla moja babica z novim avtom. Meni je bil avto tako zelo všeč da sem bleknil da bi lahko šli na počitnice v babičino vas. Ko se je babica strinjala in seveda mi je tudi povedala da si je to zamislila že pred meseci samo ni imela časa.
Babi naju je s sestro Ano odpeljala v trgovino,tam smo nakupili hrano in pijačo.Odpravili smo se v vas. Vse nakupljene stvari smo znesli v hišo jih pospravili in od vročine smo se zleknili na kavč kjer smo tudi zaspali. Babi naju je zbudila kajti na TV-ju je bila najina najljubša oddaja, po oddaji smo si naredili večerjo: pečeni jajček na toustu.Po večerji smo se pa odpravili spat. Naslednje jutro sem se zbudil.......

A boste braŁ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2012
next
30. junij 2012
a sm dobr začeu??? okj še dva nexta
30. junij 2012
no ja ni blo najbolš sam je blo ok
30. junij 2012
hvala
30. junij 2012
u94098
u94098
next
30. junij 2012
evo:

Naslednje jutro sm se zbudil, in v kuhinji je bila babica s super idejo. Babica me je vprašala da bi se lahko danes po kosilu odpravili na Rob (Rob je del vasi) v trgovino in na sladoled. Ko smo pojedli kosilo smo odšli na sladoled ko naenkrat zagledam Nino ki je soseda moje babice in poglej jaz jo gledam ko me naenkrat sestra Ana vpraša "a smo zagledani" jaz ji ne odgovorim in se brez babičinega dovoljenja odpravim tja. Nino sem res da poznal že neki časa ampak preprosto mi je bila všeč samo da ona tega ni vedela. pridem do nje in jo vprašam če bi lahko danes pri njej igrala nogomet (nogomet ji je eden najboljših športov tako kot meni). K njej sem šel ob ene 18h in ostal do takrat ko je po mene prišla babi, videl sem babi ki mi je rekla da greva domov jaz pa sem babici rekel da pridem babi je odšla jaz pa sem Nini rekel lahko noč in ji dal poljub na lice...
01. julij 2012
evo:

Naslednje jutro sm se zbudil, in v kuhinji je bila babica s super idejo. Babica me je vprašala da bi se lahko danes po kosilu odpravili na Rob (Rob je del vasi) v trgovino in na sladoled. Ko smo pojedli kosilo smo odšli na sladoled ko naenkrat zagledam Nino ki je soseda moje babice in poglej jaz jo gledam ko me naenkrat sestra Ana vpraša "a smo zagledani" jaz ji ne odgovorim in se brez babičinega dovoljenja odpravim tja. Nino sem res da poznal že neki časa ampak preprosto mi je bila všeč samo da ona tega ni vedela. pridem do nje in jo vprašam če bi lahko danes pri njej igrala nogomet (nogomet ji je eden najboljših športov tako kot meni). K njej sem šel ob ene 18h in ostal do takrat ko je po mene prišla babi, videl sem babi ki mi je rekla da greva domov jaz pa sem babici rekel da pridem babi je odšla jaz pa sem Nini rekel lahko noč in ji dal poljub na lice...
01. julij 2012
ne dvakrat sorči bralci
01. julij 2012
01. julij 2012
next
01. julij 2012
sej tisto z nino je resnično sam da ji nism dau lubčka se pa poznava pa tud ve d mi je ušeč kle sm reku da ona tega ne ve mau je resničnost mau pa izmišljen. Sam škoda da Nina nima profila na igrah123 NINA----> SAM MOJA LOVE YA
01. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg