Forum
u54102
u54102
Ola. Jst sm Penny sm ena izmed članic tolpe APDNV. Ki se imenuje po naših imenih.
Moje prijateljice ter sočlanice so: Ashley,Daniella,Natalia in Vanessa. Jst in Ashley sve stari 13.
Daniella 10 lt, Natalia 11 lt, Vanessa 12 lt. No mi smo se spoznale v šoli. Skupi hodmo v šolo. Odločle smo se da bomo mele skupino čeprau nismo skupi v razredu . Naprej se je vsaka zavezala da bo zvesta tej tolpi. Vsaka ima pogodbo v keri so napisani podatki o nje. Tista ki se bo izklučla ji damo nzj mapo. Te mape smo delale same skupi z Mary a Mary se je preselila zto ns je zdej pet in ne potrbujem novga člana. No to je nakratko o naši tolpi v nadaljevanih boste zvedli še marsi kero skrvnost. No mi se zdej peljemo z busom k Daniellini babci. Kr je Daniella stara komi 10 lt sta jo starša ki sta mogla na nujno potovanje za dva mesca dala k babci. Ko je to Daniella povedla smo sprejele predlg da bomo use šle tja. Hitr smo preprčl Daniellina starša tr babco. Z nami gre tudi Daniellina sestra Dana ona ni članica tolpe. No pa smo prispl . Babca ns je sprejela povedala nm je da bomo spale na podstrešju najpr smo misle sej se sam heca a to ni blo rs. Upam da tam ni kakšnih živali je izjavla Dana. nextite če hočte izvest vč!.

slike članic:

- jst

- Ashley

- Daniella

- Natalia

- Vanessa

- Danna
Mene od jutr do 15. avgusta ne bo . Vi pa kr lohk napište kakšn komentar.
08. avgust 2011
next
08. avgust 2011
next
16. avgust 2011
u57498
u57498
next plis sm daniellina slika je slika ene punce iz einstein šole pa,pa dannina slika je slika emme watson ampak nč hudga sj ste lepe
16. avgust 2011
u54102
u54102
rs je Daniellina slika je iz šole einstein Pauline pasulke. Danna pa je Emma watson.
A ti tud gledš šolo eistein?
16. avgust 2011
next
17. avgust 2011
u54102
u54102
Nto smo šle na podstrešje tm smo naprj na tla odložle usaka svojo spalno vrečo. Daniello je bilo malo strah bl se je namrč da jo bodo potlej prijatlce zapustle zardt tega. Jst sm odložila spalno vrečo polg v Danielline. Babica pa je šla dl v kuhno. Mi smo se ta čas razgledala po podštrešju blo je mesta še za 50 ljudi. V šali sem reklas da bi lohk mele tabor pod streho tko sm jih mal razvedrla. Potovalko smo kr pustle pr spalnh vrečah kr tuki ni omar . Takrt je pa Vanessa vpraša kako bomo pa si svetile saj nimamo svetilk.
itak da jih mamo sej smo detektivi prešnji tedn sm z našm skupni dnarjem kupla te svetilke lih za use ns je eno sm dobla gratis tko da Danna ne bo brz svetilke. Pa rs mormo še imt nujni sestank. Ok potm smo se usedle in sm povedla rabli bi tajnico in blagajničarko. Zakej pa to me je vprašla Ashley ki je drgač tiha. Poslušte prosm
blagajničarka mora spremljt in si zapisovt zaka smo porable skupni denar,mora zna tud računt in vse drugo bi se kera javlja al sami izberemo. Nobena se ni javla zto sm predlagala da na listke napišmo ime tiste kera bi bla po našm mnenju bla dobra blagajničarka. Potm smo odprle listke. Jst glasovala za Ashley in vse so glasovale za njo ona pa je glasovala zame. Tko imamo novo blagajničarko. Izvol našo blagajno polg dobš tud kemičnik in zvezk , u zvezk bš pisala kje smo porable oz. doble zravn dnar. Napisala bš datum,čas, kolk dnarja smo dale zato in ime stvari. A prj kt kej kupmo se posvetujemo skupi in se usi mormo strinjt kupovt bo šla ena izmd ns. Drugo tajnica pa mora zapisati vsebino sestankov in primerov kdo bi bl to?. Javla se je Vanessa use smo se strinjale sej ona najlepše piše. Konc sestanka. Pol smo šle na kosilo popoldne smo se odločle it mal po vasi in se razgledt vidle smo.....
Nextite!
slika naše ročne svetilke:

17. avgust 2011
u35860
u35860
next
17. avgust 2011
u16766
u16766
neext...
17. avgust 2011
u57498
u57498
next
18. avgust 2011
u54102
u54102
našo največjo sovražnco Katy in njeni dve koki Gijo in Nijo . No tko je blo k smo mi ustanovle našo tolpo APDNV. Smo postale popularne na šoli kr smo razkrile velko Katyno skrivnost. Pol pa je mogla Katy tud ustanovt svoj klub ki se imjenuje zvezdnice.
In mi smo prleple use pousod plakat Zvezdnice so avše in take stvari. In glej zdej ns mora še tuki morit. Pa sej jo bomo spt premagale je tkoj povedla Natalia. To itak je imela zdej še povedt Daniella. Šle smo mimo niju in glej splh ns niso opazle al pa ns niso upale dražt kr Danna trenira boks in bi jih namlatla tko da še za sebe ne bi vedle.
Po sprehodu po vasi je sledila prva nč na podstrešju. Vrjete mi nobena izmd ns še ni spala na podštrešju. Ko smo pojedle večerjo smo šle se tuširt nto pa use na podštrešje imele smo svoje prenosnike zto smo se mal na njih poigrala. Ura je bla polnoč sej smo se odločle da bomo imele Party na podštrešju. Na prenoskih smo narihtale musko in se noro zabavale tja do 4 . zjutri nto smo use utrujene zaspale. Nekdo nm je pa čez nč....
nextite!
19. avgust 2011
u37271
u37271
nexti
19. avgust 2011
Next
12. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg