Forum
u68276
u68276
Sem Mija Kras iz Ljubljane. Z mamo živiva v centru mesta. Tam se veliko krat dobivam z frendico Niko. Nika z sestro Karin in očetom Mihaelom živi blizu nas. Te poletne počitnice sva se z niko želeli družiti tako, da bi en teden spala ena pri drugi, drugi teden pa ravno obratno.

Jaz:

Moja mama:

Nika:

Karin:

Nikin in Karinin oče Mihael:

Mama pa se seveda ni strinjala z mojim in Nikinim načrtom. Zato je predlagala, da vse tri(jaz, Nika in Karin) obiščemo mojo teto Emo na podeželju. Mihael se je strinjal in tako smo morale iti, na žalost. Karin se je pritožila, češ kaj bo dva dolga meseca brez nakupovanja oblačil in računalnika.
Z Niko pa sva odšli v kino misleč, enako kot Karin. Kaj bova dva dolga meseca brez kina??
Videli sva tudi Karin, ki se je odpravila kupovat veliko zalogo oblačil, dodatkov, šmink...
Po filmu Jack and Jill sva s z Niko odpravili spakirat, vsaka po svoje. Ob 17-tih odidemo z mojo mamo in našim Landoverjem, žalost ni več časa za pobeg...
20. februar 2012
u18804
u18804
next. ful dobra zgodba
21. februar 2012
u68276
u68276
HVALA! evo nextam zate!

Naš Lndover je imel spet avtomatične težave. Zato smo morale naprej z NAGNUSNIM podeželjskim avtobusom.
Podeželjski avtobus:

Na zunaj izgleda normalen avtobus. Sedežne uzmetnice so štrlrle iz sedežev, sedežni naslonjači so bili scufani in razrezani.Z stropa je padala rja. "Živa groza!! Sem notr pa že ne!" Je tulila Karin in krilila z rokami.
Karin v trenutnem stanju:

Voznik je rekel, da bo speljal brez nje če se ne spravi v red.
Podivjan voznik:

Karin se je spravila v red in čez 2 uri smo bili pred hišo tete Eme.
Hiša tete Eme:

21. februar 2012
u18804
u18804
hudo
next
21. februar 2012
u68276
u68276
"O, ljubica!" Je rekla teta Ema in pritekla iz hiše. Začela me je ljupčkati po obrazu. Karin se je smejala na vse grlo, Nika pa mi je le pokimala. "Ne skrbi to se tudi meni dogaja..." Je rekla.
Teta Ema:

"Z Niko lahko pojdeta v sobo." Se je nasmehnila teta Ema in Karin namenila v hlev, kjer bo spala. Z Niko sva ji pomežiknili. "Pa pazi, da tvojega parfuma ne uniči kakšen konj!" Sva ji enoglasno rekli.
Hlev, kjer bo spala Karin:

Moja soba:

"O, maričaka teta Ema, prenovila si mojo sobo!" Sem veselo rekla. "Takoj, ko sem izvedela da boš prišla. Objela sem jo in stekla v svojo(novo)sobo.
Moja(nova)soba:

"Kdo bi si mislil, da imaš v kmečki hiši tako sobo!" Se je nasmehnila Nika.
21. februar 2012
u18804
u18804
neeeeeeext
23. februar 2012
u73551
u73551
neexttttttttttiiiiiiii
23. februar 2012
u18804
u18804
nexti
08. april 2012
u68276
u68276
Malo sem bla odsotna! Oprostita!!
Takoj sva z Niko začeli pospravljati prtljago. Nika je hotela omaro na levi. "Seveda jo lahko imaš Nika!" Se je v najin prepir vmešala teta Ema. Zadavila bi jo! Kako more! Mojo najljubšo omaro je `oddala´Niki! Puffffff! "Saj je samo za nekaj dni no!" Se je razjezila teta Ema, ko sem se kujala. Nato je sobo strica Henrija preuredila v nekakšno smetišče. Ugani zakaj. Preuredila bo spalnico mojega bratranca Dana,ki je trenutno na počitnicah!!! Teta ema se zares čudno vede. Sobo je preuredila za Karin.
Njena soba je zdaj taka: Ufffffffff!

Jaz pa sem spala z stricem Henrijem in teto Emo. Ne sprašujte zakaj. Nika je spala v moji sobi.
Spalnica tete Eme in strica Henrija:

16. april 2012
u18804
u18804
neeeeeeeeeeeextttttttttttttti
01. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg