Forum
u23493
u23493
yej!peljemo se na morje!obožujem poletje,ker tam najdem prijatelje.letos gremo na isti kraj kjer smo vedno:na korčulo!!!!komaj čakam da vidim almo in ostale prijateljice ki sem jih že videla in se z njimi družila.peljali smo se in peljali in peljali...zaspala sem!zbudila me je mama bili smo tam.nisem vedela koliko časa sem spala a najprej sem odšla v hišo ki jo imamo na korčuli.razpakirala sem se oblekla v kopalke in še nekkaj prigriznila ter z mamo,očetom in sestro odšli na PLAŽO!!!alma je bila že v vodi in me videla.s svetlobno hitrostjo je skočila iz vode in me še mokra objela.ker je lažja od mene sem jodvignila in rekla da bove skočile v vodo ona pa je samo kričala in se držala za nos.skočile sve.mama je že ležala in se sončila,oče pa se je skrival pod senčnikom.sestra je izginila.o, našla sem jo v vodi je našla luškanega fanta ki je imel brata.ojoj!!!pogledal me je in mi namignil da naj pridem v vodo!prišla sem do njega in on je...

uam je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2010
u8038
u8038
ja
17. julij 2010
u23493
u23493
...in on me je pozdravil.srce mi je začelo biti hitreje kot ponavadi.naj vam, ga vpišem:
malo debelušen kot jaz
skoraj črne oči
kodraste kratke lase in
velike ustnice ki so že na pogled zgledale mehke.

srečo sem imela ker je govoril slovensko!gledala sva se še nekaj časa dokler ni rekelem dino!takoj me je spomnila na DINOzavra.odgovorila sem mu:jaz sem nastja.malo jecljaje sem to povedala se obrnila proč in globoko vzdihniola in izdihnila.v vodi sva se potapljala ker pa znam gledati pod vodo mi je pokazal srčka z rokami!!skoraj sem se utopila inhitro šla na površje.hitro sem ga vprašala:koliko si star?in on me hecno pogleda in reče:12!hehehehe sem si dejala in mu rekla:jaz pa 10.pogledal je proč in...
31. julij 2010
u23493
u23493
nadaljujem?
31. julij 2010
u23493
u23493
rabm komentarje!
03. avgust 2010
u25391
u25391
NADALJUJ..
03. avgust 2010
u23493
u23493
...je še nekaj zamrmral kot:v kaj se spuščam!!??in se hitro obrnil nazaj. čas za kosilo je bilo zato smo pustili stvari na plaži in šli v hišo pojest.ko smo se vrnili je na nekem listku pisalo:za Nastjo!list je bil prepognjen in na skrivaj sem ga vzela in podledala.pisalo je..
06. avgust 2010
u23493
u23493
mal kasnej al pa jutr!!
06. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg