Forum
Živijo,to je moja 2 zgodba če bo kaj narobe mi sporočite
*************************************************************************************************************************
OPIS OSEB
Candy ima glavno vlogo.Je prijazna,edinka,nima fanta ,stara 15 let,nima niti bff.V šoli je odlična se rada zabava,...

Ginger je njena naj sestrična.Ima fanta,nima bff in stara je tudi 15.

Ostale osebe bodo sproti.
*************************************************************************************************************************
1.DEL
Prišla sem iz šole vsa vesela kajti spet sem dobila 5. Ko sem prišla domov sem odložila torbo v sobo in odšla na kosilo. Bile so mesne kroglice in solata,za sladico pa sladoled. Zazvonilo je na vratih »bom jaz« sem rekla mami. Ko sem odprla sem zagledala Ginger,objela sem jo in jo vprašala kaj dela tukaj z potovalko .

Rekla je da je prišla na počitnice za med vikendom. Odpeljala sem jo v sobo za goste. Prižgale sva vsaka svoj računalnik in si dopisovale prek facebooka. Ko so njeni starši odšli je bila nared večerja. Oče je prinesel 4 krožnike pomfrita in dunajskih zrezkov. Po končanem obroku sva se šle urediti za spanje. Umili sva si zobe in počesali lase ter se oblekli v pižamo. Ker nama je bilo dolgčas sva se začeli igrati Activity.

Ker se sme nisva mogli so se nama starši pridružili. Bila je ura 22:00 sva morale oditi spati. Ko je Ginger odšla v njeno sobo, sem si prižgala telefon in začela pisati sporočila Suzani. Nato sem zaspala. Zjutraj me je zbudila naša muca Micy. Vstala sem se in pogledala na uro, bila je devet zjutraj. Šla sem zbuditi Ginger in skupaj odšle na zajterk. Bili so kosmiči in jagode. Nato sva se oblekli in odšli sva v bar z petimi zvezdicami. Vsedle sva se na najbližji stol. Prišla je natakarica in naju vprašala kaj bova pili. Jaz sem si naročila vročo čokolado,prav tako Ginger. Ko sva popili sva šli malo po trgovinah. Tam sem srečala Suzano,njej sem predstavila sestrično. Rokovali sta se. Nato sva šle domov. Ginger je dobila sporočilo od Mihaela(njen fant).
DRAGA GINGER!
Res mi je žal a morava iti stran drug od drugega.
Z sožaljem
Michael

Ginger se je začela jokati.

Močno sem jo stisnila k sebi da bi ji bilo bolje. Rekla sem ji naj se grema slikati da bo jo spravilo v dobro voljo in naredile sva par fotografij. Ko je bil čas za kosilo sva tekmovali katera prej poje. Zmagala je Ginger. Mama in očka sta odšla in začel se je žur naredila sem kokice in nalila kokakolo.

Začeli sva gledati Hobita. Skoraj sem bruhala ko sem pojedla kokico in pogledala trenutek ko so se pobijali. Ko ga je bilo konec sva si naredili večerjo. Čaj in med ter maslo. Ko sva pojedli sva odšli spet malo na računalnik. Igrali sva Ice Temple. Jaz sem bila ogenj,Ginger pa voda. Ko sva končali 10 level sem obupala. Ginger je še bila na računalniku jaz pa sem brala revijo.

V njej je pisalo da bo ta teden stavko,to sem pokazala Ging(njen vzdevek)zakričali sva od veselja da se je Micy kar ustrašila.

Ko sta prišla starša nazaj sta prinesla kup drobnarij in sladkarij. Lotile sva se prebiranja in nažiranja bonbonov. Ko sta bila trebuha polna sva šli spati. Zbudilo me je kričanje nore sosede. Odšla sem dol in pogledala sem kaj se dogaja. »Pa kaj se greste,a ne bi smela imeti malo miru. Me briga če je to v vaše dobro!!!« je nakladala. Zbudila sem Ging in se oblekla. Kot vsako jutro sva odšli na zajtrk. Tokrat je bil mlečni riž. Spet je zazvonilo. Bila je Urška. Prišla je po zvezke od petka ker je ni bilo. Dala sem ji zvezek za zgodovino,matematiko,angleščino,biologijo in tehniko. Zdaj je najbolj pomembno da sem odlična ker maturiram,in če sem odlična dobim na koncu šolskega leta presenečenje. Spet je prišla tečna soseda,in nas nadrla čemu je bil včeraj takšen hrup,… Mama je zaprla vrata zelo močno da je prišel oče dol in naredil sebi zajtrk. Naredil je palačinke. Potem so prišli Gingerjivi starši po njo. Poslovile sva se in odšle vsaka na svojo stran. Jaz v sobo ona domov. Začela sem delati nalogo dokler mi ni zazvonil mobi. Bila je Urška sporočila mi je da jutri gremo v šolo,samo da je to zadnjič. Vse zvezke sem vrgla v zrak(saj bi zakričala samo soseda bi prišla tečnarit). »Je vse vredu v tvoji sobi Candy« je rekla mami. »Seveda« sem pritrdila. Začela sem iskati kombinacije za jutrišni pouk,kajti je zadnji šolski dan.Jupi. Prišla sem dol na kosilo, ko mi je mama dala kuverto.

Odprla sem jo:
Draga Candise!
Sporočam vam da vaša prošnja za gimnazijo je bila sprejeta. Pouk se začne čez 5 mesecev do takrat pa trdno delaj in se veseli počitnic. Sprejeta si v 1.a letnik.
Hvala.
Ministrstvo za šolanje

Še en velik jupi. Pismo sem pokazala mami in ona mi je čestitala in dala še eno kuverto v njej pa sta bili dve letalski karti. Zame in za Gniger,to sem ji morala takoj sporočiti. Poklicala sem jo a ona ni bila dosegljiva. Kakorkoli,šla sem si pripraviti stvari za Havaje. Ko sem pripravila sem še enkrat probala poklicati Ging.

Oglasila se je.
J-jaz.G-Ginger
G: Prosim
J: Hej,Ging Candy tukaj!
G: O hej,kaj želiš?
J: Se spomniš tistega presenečenja ki so nama obljubili?
G: Ja,in
J: To sta dve letalski karti za na Havaje!!!!!!
G: Res?
J: Ja!!Js že mam spakirane stvari,greva pa jutri ob 19.00.
G: Super grem tej jaz pakirati,oky.By
J: By
Nato je prišla mama v sobo. »Ne pozabi me poklicati vsak dan in ne zapravljaj preveč. A si že spakirala. Greva v trgovino po prigrizke!« je rekla mama. Oblekla sem se za v šoping in mamo počakala v trgovini. Najprej sva šli v Interspar, Planet tuš, City center,…V New Yorkerju sva srečali Ging. Mami sta se začeli pogovarjati midve sva pa se vsedli na klop in se še midve začele pogovarjati. Ko sta končale klepet je Gingerjova mama naju z mamo povabila k njim domov. Ko smo prišli sva z Ging stekle v njeno sobo prižgale sva si računalnike in si pisale preko fb-ja.
Next?
Bom vesela komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
04. februar 2013
next
04. februar 2013
Hvala še vsaj 1 next!
04. februar 2013
u111209
u111209
Next
04. februar 2013
Hvala
*************************************************************************************************************
V sobo je prišel Chris(njen oče)in začel naju je zafrkavati.

Šel je iz sobe in se vrnil z čipsom in bonboni. Kmalu zatem me je mama poklicala da greva domov. Ko sem prišla domov sem si še tisto spakirala kar sem kupila in šla sem na večerjo. Oče je imel glavno besedo »Kot veš Candy greš jutri na havaje za mesec ali več,zato se pazi,ne jemli drog,ne pogovarjaj se z tujci in tako dalje. Z mamo ti bova na vsake 3 dni pošiljala denar,zapravi ga za dobre razloge. Dober tek!« in lotili smo se večerje. Ko sem pojedla sem se šla skopati in pripraviti na spanje. Zjutraj me zbudila budilka. V sobo je prišel oče,in mi obesil listek na oglasno desko. Z vsem zanimanjem sem se vstala in pogledala na listek. Pisalo je:
Draga Candy!
Kot veš da naju že dolgo ni bilo pri tebi,prideva k tebi za 1 teden na Havaje.
Z ljubeznijo
Teta Mia in Jack
Teta Mia je moja naj teta,komaj čakam da pride. Oblekla sem si obleklo in šla na zajtrk kot ponavadi. Vsedla sem se na motor(kajti vozim motor)in odšla v šolo. V razredu nas je čakala razredničarka in ravnateljica. Povedali sta čemu bo danes konec za 9.razrede. Ni mi bilo do poslušanja,gledala sem na uro in upala da bo že nakladanja konec in da se bo začela žurka!!!Ura se ni premaknila,ko je učiteljica rekla da lahko gremo se je čudežno premaknila. Odšla sem iz učilnice in šla na zabavo. Po zabavi sem poiskala Ging,pred tem sem se še poslovila od sošolcev,kajti to je slovo. Ko sem odpeljala Ging domov,sem se poslovila od nje staršev in odšla domov. Ura je hitro minevala in Ging je prišla k meni. Čez 15 minut sva odšle na letališče. Še zadnjikrat sva objele starše in odšle na počitnice. Peljale sva se približno 5-6 ur.

Nato je sledila vožnja z pokvarjenim avtobusom. V njem so bili starci ,ki so prepevali pesmi,in to zelo otroške:
»Hej hoj,na pomol, po cesti drvimo in se veselimo,…«
To je bila najbolj pokvarjena pesem. Ko sva prispele sva pred seboj zagledale čudovito vilo. Pred njo je stal bazen,bila je vsa prečudovita.

Vstopile sva v hišo. Notranjost je bila prekrasna.
HODNIK:

KOPALNICA:

DNEVNA:

MOJA SOBA:

GINGIJINA SOBA:

KUHINJA:

JEDILNICA:

Vsaka je šla pogledati svojo sobo. Moja je bila zelo lepa. Ker sva postali lačni sva si naredili kosilo. Jedli sva pomfri in pili jagodni sok. Nato sva si malo spočili. Jaz sem šla malo na fb. Dobila sem en dreglaj od neznane osebe. Zaprla sem prenosnika in šla pogledati okolico. Po ogledu sem si oblekla kopalke in šla sama na plažo(ker sem jo našla),Ging še pa je spala. Hodila sem po strmi potki z kupom stvari. Spodrsnilo mi je. Na srečo sem padla na mehko. Pobrala sem se in odšla naprej. Za enim grmom sem videla dva ki se poljubljata(fant in punca da ne bo pomote),skrila sem se za grm da me nebi opazila. Ko sta odšla me je nekdo prijel za ramo.
*************************************************************************************************************
Kdo je bil?
a)Ging
b)Ona punca
c)On fant
Next?
Bom vesela komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
05. februar 2013
ona punca
nexxxxxxxxxxxxxxt
05. februar 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
c) on fant
07. februar 2013
next
nevem
07. februar 2013
u27814
u27814
Kdo je bil?
c)On fant
neeeeeext+nova bralkaa
08. februar 2013
Hvala
vaši odgovori so...............................................................................NAPAČNI
Bila je Ging. »Kaj delaš tukaj?« sem jo vprašala. »Tebe iščem,Mia je prišla« je pritrdila. Končno je prišla k nam Mia. Stekli sva v hišo. Odprla sem vrata in tam sta je čakala teta Mia in stric Jack. Morale sva jima vse povedati (Jack in Mia sta teta in stric tudi od Ging) Usedli smo se na kavč in se pogovarjali. Jaz in teta Mia sva šli na plažo, Jack in Ging pa kuhati. Ko sva prišli na plažo me je vprašala tista punca kako mi je ime. Odgovorila sem da mi je ime Candy,njej pa je ime Tinkara. Vse tri smo se šle kopati. Špricale smo se tunkale,plavale,…Potem sta klicala Jack in Ging na kosilo. Bili so špageti. Poslovile sva se od Tinkare in odšle v hišo,tako rečeno vilo. Najedli smo se,nato smo odšli si ogledati glavno mesto(Hanolulu). Oblekla sem obleko z rožami,

Ging pa kavbojke in kratko majico,z zelenimi alstarkami. Potem smo odšli v mesto. Ogledali smo si znamenitosti in poskusili tradicionalno hrano. Ni bila prav dobra zato smo šli v najblžjo picerijo. Jaz sem si naročila margerito,Ging 4 letni časi, Jack in Mia pa Kmečko. Po obroku smo šli z polnimi želodci na sladoled. In odšli smo domov. Vrnili smo se ob devetih. Stuširala sem se in odšla spat. Naslednji dan je pozvonilo na vratih,bil je poštar. Dobila sem pismo v katerem je bilo 500 evrov. Z Ging sva si jih razdelile,vsaka je dobila 250 evrov. Odšla sem na zajtrk in bila so pečena jajca. Z Ging sva si oblekli kopalke in odšli na plažo. Tam sem spet srečala Tinkaro,

predstavila sem jo Ging. Skupaj smo se šle kopati in sončiti na brisači. Pogledala sem na uro in rekla Ging ,da se morava posloviti od Tinkare. Poslovili sva se in odšle v vilo,kjer naju je čakalo kosilo. Po kosilu sem pobrskala po predalih in našla 50 let star dnevnik. Odprla sem ga in prebrala besedilo.
1.11.1937,19:21
Dragi dnevnik!
Danes sem v šoli dobila petico. Ko sem se snov naučila sem malo pobrskala po predalih. Našla sem neko luknjo in v njej našla 50 let star dnevnik. Ni me zanimal zato sem si ga spravila v torbo da bi ga jutri pokazala Mariji. Mislim da ga bom odprla. Odprla sem ga in prebrala prav na tisti strani ko je končala pisati. Še malo sem prelistala nazaj in prebrala da ji je neka prerokba napovedala smrt pri 18 letih. Spet sem šla malo naprej in izvedela da ji je vedeževalka prav napovedala. Hitro sem ga zaprla in odšla povedati to mami. Mama me je objela in mi rekla da se nimam nič bati. Šla sem spati.
Se vidimo!
Odprla sem naslednjo stran. Na tisti strani ni bilo nič. Le majhna packa krvi. Dnevnik sem zaprla in ga dala pod vzglavnik(pojšter). In potem...
next
09. februar 2013
u100342
u100342
next
09. februar 2013
u27814
u27814
neext
09. februar 2013
nexxxxxxxxxxxt
10. februar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/~in-love-with-one-direction~/50352/1
bi kera brala, pa sorry ker oglašujem?
10. februar 2013
next
10. februar 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeext!
11. februar 2013
Hvala,ta next je posebej za čopko 3
In potem me je poklicala Ging naj pridem dol,nahitro sem se naredila kot da se nič ni zgodilo. A še vedno sem razmišljala o prerokbi. Ko sem prišla dol me je na mizi čakalo presenečenje. Nisem vedela zakaj je in kdo mi ga je poslal. Odprla sem ga. Notri je bila obleka in nakit ter make-up. Vprašala sem jih od koga je in zakaj sem ga dobila. Na to vprašanje mi niso znali odgovoriti. Spet sem šla v sobo da bi naprej prebrala dnevnik,a ga ni bilo več. Vsepovsod sem pogledala a ga ni bilo nikjer. Ustrašila sem e da je tista ki ga je pisala umrla in stanuje v tej hiši. Ampak temu ni za verjeti. Oblekla sem si kopalke in odšla na plažo,Ging ni hotela iti z mano. Na plaži je bilo ob tem času več ljudi. A samo enega sem gledala. Zdel se mi je zelo lep,upala sem da je samski. A zagotovo ni. Šla sem v vodo in se mu približala. Ko sem bila čisto zraven njega sem se spotaknila in padla na srečo me je ujel. Zahvalila sem se mu in ga vprašala kako mu je ime. Ime mu je Alex. Ko sem prišla iz vode sem se malo usedla na brisačo,mimo mene je prišel Alex z sladoledoma. Zahvalila sem se mu in mu rekla naj prisede. Nekaj časa sva se pogovarjala:
J-jaz,A-Alex
J: In kako dolgo si že tukaj?
A: 3 dni,ti?
J: Eh,1 dan.
A: Aha. A bi šla danes zvečer z mano na plažo?
J: Če vprašaš,seveda!!
A: Se dobiva ob devetih?
J: Lahko ja. Ej jaz moram it,čav
A: Adijo.
Na poti domov sem bila zelo vesela,kajti se dobim z mojo simpatijo. Kmalu se je zmračilo. Pogledala sem na uro,bila je 17:09. Jack nas je poklical na večerjo. Pri mizi smo se pogovarjali o šoli in o teh stvareh. Po večerji sem si šla pripraviti stvari:kavbojke,kopalke,majico in torbico.

https://3.bp.blogspot.com/-8bh7nRZadjc/TZqDZEiKKyI/AAAAAAAAA_8/gom3c1MMsBA/s1600/we+heart+it+chanel+bag.jpg

Spet sem pogledala na uro,imela sem še samo 1 uro časa. Šla sem v kopalnico, na sebe dala malo make-upa in se počasi odpravila. Poslovila sem se od njih in odšla iz hiše. Vzela sem ključe in odšla na plažo. Tam me je čakal Alex. Sprehajala sva se ob obali,čez nekaj časa se prijela za roko.

Potem me je...
Kaj jo je:
a)poljubil
b)potisnil v vodo
c)objel
13. februar 2013
u84435
u84435
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
b) ali a)
13. februar 2013
u100342
u100342
next mislim da a ali c
13. februar 2013
u27814
u27814
neeeeext
mislim da bo A ali pa C
13. februar 2013
Alex

13. februar 2013
u120570
u120570
nextttt
14. februar 2013
u111209
u111209
next a)
16. februar 2013
next
16. februar 2013
Hvala
Potem me je poljubil,bila sem kot v 100 nebesih. Nato me je vprašal če bi bila njegova punca. Odgovorila sem jaaa,in sem ga objela. Nepričakovano me je potisnil v vodo. »Ej zakaj se moram jaz okopati in ne ti?« sem mu rekla in odšla iz vode da bi se slekla in ga potisnila v vodo. Pod vodo me je poljubil.

Ko je bila ura deset sem odšla poljubila sem ga za lahko noč. Ko sem prišla so še vsi bedeli in zaigrali smo eno rundo Activity. Potem sem šla spati. Zjutraj me je zbudilo piskanje budilke. Vstala sem se in se pogledala v ogledalo,v sobo je pridišal vonj vaflov. Šla sem v jedilnico kjer so vsi čakali samo mene. Začeli smo jesti. Potem smo se odločili da gremo na križarjenje. Vzela sem si torbo notri dala kopalke,brisačo,sončno kremo,… Ko smo bili vsi spravljeni smo se z avtom odpravili proti pomolu. Šli smo na barko in pluli do otoka. Plaža je bila prekrasna,peščena,sanjska in božanska.

Šla sem v oblačilnico in se preoblekla v kopalke,in počakala Ging. Skupaj sva odšli v vodo,ko sva preplavali kakšen kilometer sva zagledali otok. Na njem ni bilo ničesar. Šle sva raziskovati,ko sva hodili po peščeni plaži sem zagledala prehod. Sprva nisva vedeli da je to vhod v labirint. Zavijali sva levo in desno in potem se mi je posvetilo da je to labirint. Usedla sem se na klopco ki je bila tam in se začela jokati. Nasrečo me je pomirila Ging. Šle sva naprej do neke hiške na drevesu. Stopile sva notri in našle kup starih cunj iz njih sva si izdelali obleke.
Next?
16. februar 2013
u27814
u27814
Neeext
16. februar 2013
u84435
u84435
Next
16. februar 2013
u120570
u120570