Forum
Živijo,to je mojo 2 zgodba(ki jo bom napisala v celoti)zato upama dda vam bo všeč.
*************************************************************************************************************************
OPIS OSEB
Candy ima glavno vlogo.Je prijazna,edinka,nima fanta ,stara 15 let,nima niti bff.V šoli je odlična se rada zabava,...

Ginger je njena naj sestrična.Ima fanta,nima bff in stara je tudi 15.

Ostale osebe bodo sproti.
*************************************************************************************************************************
Ali začnem pisati?
01. februar 2013
u111209
u111209
Ja!
01. februar 2013
Hvala
*************************************************************************************************************
1.DEL
Prišla sem iz šole vsa vesela kajti spet sem dobila 5. Ko sem prišla domov sem odložila torbo v sobo in odšla na kosilo. Bile so mesne kroglice in solata,za sladico pa sladoled. Zazvonilo je na vratih »bom jaz« sem rekla mami. Ko sem odprla sem zagledala Ginger,objela sem jo in jo vprašala kaj dela tukaj z potovalko .

Rekla je da je prišla na počitnice za med vikendom. Odpeljala sem jo v sobo za goste. Prižgale sva vsaka svoj računalnik in si dopisovale prek facebooka. Ko so njeni starši odšli je bila nared večerja. Oče je prinesel 4 krožnike pomfrita in dunajskih zrezkov. Po končanem obroku sva se šle urediti za spanje. Umili sva si zobe in počesali lase ter se oblekli v pižamo. Ker nama je bilo dolgčas sva se začeli igrati Activity.

Ker se sme nisva mogli so se nama starši pridružili. Bila je ura 22:00 sva morale oditi spati. Ko je Ginger odšla v njeno sobo, sem si prižgala telefon in začela pisati sporočila Suzani. Nato sem zaspala. Zjutraj me je zbudila naša muca Micy. Vstala sem se in pogledala na uro, bila je devet zjutraj. Šla sem zbuditi Ginger in skupaj odšle na zajterk. Bili so kosmiči in jagode. Nato sva se oblekli in odšli sva v bar z petimi zvezdicami. Vsedle sva se na najbližji stol. Prišla je natakarica in naju vprašala kaj bova pili. Jaz sem si naročila vročo čokolado,prav tako Ginger. Ko sva popili sva šli malo po trgovinah. Tam sem srečala Suzano,njej sem predstavila sestrično. Rokovali sta se. Nato sva šle domov. Ginger je dobila sporočilo od Mihaela(njen fant).
DRAGA GINGER!
Res mi je žal a morava iti stran drug od drugega.
Z sožaljem
Michael

Ginger se je začela jokati.

Močno sem jo stisnila k sebi da bi ji bilo bolje. Rekla sem ji naj se grema slikati da bo jo spravilo v dobro voljo in naredile sva par fotografij. Ko je bil čas za kosilo sva tekmovali katera prej poje. Zmagala je Ginger.
*************************************************************************************************************
Next?
Bom vesela komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
01. februar 2013
u104815
u104815
http://www.igre123.com/forum/tema/life-can-be-hard./49849/ sori k smetim,bi kera brala? <3
01. februar 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeext!
01. februar 2013
Hvala
2.DEL
Mama in očka sta odšla in začel se je žur naredila sem kokice in nalila kokakolo.

Začeli sva gledati Hobita. Skoraj sem bruhala ko sem pojedla kokico in pogledala trnutek ko so se pobijali. Ko ga je bilo konec sva si naredili večerjo. Čaj in med ter maslo. Ko sva pojedli sva odšli spet malo na računalnik. Igrali sva Ice Temple. Jaz sem bila ogenj,Ginger pa voda. Ko sva končali 10 level sem obupala. Ginger je še bila na računalniku jaz pa sem brala revijo.

V njej je pisalo da bo ta teden stavko,to sem pokazala Ging(njen vzdevek)zakričali sva od veselja da se je Micy kar ustrašila.
https://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01250/cats-meow_1250010i.jpg
Ko sta prišla starša nazaj sta prinesla kup drobnarij in sladkarij. Lotile sva se prebiranja in nažiranja bonbonov. Ko sta bila trebuha polna sva šli spati. Zbudilo me je kričanje nore sosede. Odšla sem dol in pogledala sem kaj se dogaja. »Pa kaj se greste,a ne bi smela imeti malo miru. Me briga če je to v vaše dobro!!!« je nakladala. Zbudila sem Ging in se oblekla. Kot vsako jutro sva odšli na zajtrk. Tokrat je bil mlečni riž. Spet je zazvonilo...
Next?
01. februar 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
01. februar 2013
Hvala
3.DEL
Spet je zazvonilo. Bila je Urška. Prišla je po zvezke od petka ker je ni bilo. Dala sem ji zvezek za zgodovino,matematiko,angleščino,biologijo in tehniko. Zdaj je najbolj pomembno da sem odlična ker maturiram,in če sem odlična dobim na koncu šolskega leta presenečenje. Spet je prišla tečna soseda,in nas nadrla čemu je bil včeraj takšen hrup,… Mama je zaprla vrata zelo močno da je prišel oče dol in naredil zajtrk. Naredil je palačinke. Po zajtrku so prišli Gingerjivi starši po njo. Poslovile sva se in odšle vsaka na svojo stran. Jaz v sobo ona domov. Začela sem delati nalogo dokler mi ni zazvonil mobi.Bila je Urška sporočila mi je da jutri gremo v šolo,samo da je to zadnjič. Vse zvezke sem vrgla v zrak(saj bi zakričala samo soseda bi prišla tečnarit). »Je vse vredu v tvoji sobi Candy« je rekla mami. »Seveda« sem pritrdila. Začela sem iskati kombinacije za jutrišni pouk,kajti je zadnji šolski dan.Jupi. Prišla sem dol na kosilo, ko mi je mama dala kuverto.

Odprla sem jo:

Draga Candise!
Sporočam vam da vaša prošnja za gimnazijo je bila sprejeta. Pouk se začne čez 5 mesecev do takrat pa trdno delaj in se veseli počitnic. Sprejeta si v 1.a letnik.
Hvala.
Ministrstvo za šolanje

Še en velik jupi. Pismo sem pokazala mami in ona mi je čestitala in dala še eno kuverto v njej pa so bili...

Next?
01. februar 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeeeext!
+brez zamere,ful doobro pišeš,ampak mam samo eno vprašanje;najprej si napisala,da sta jedli mlečni riž,potem pa si napisala,da jesta palačinke?
Upam,da ne zameriš...
02. februar 2013
One sta si naredile same,pol pa še oče palačinke
02. februar 2013
u84435
u84435
Aja...
02. februar 2013
Hvala
*************************************************************************************************************4.DEL
kuverto v njej pa sta bili dve letalski karti. Zame in za Gniger,to sem ji morala takoj sporočiti. Poklicala sem jo a ona ni bila dosegljiva. Kakorkoli,šla sem si pripraviti stvari za Havaje. Ko sem pripravila sem še enkrat probala poklicati Ging.

Oglasila se je.
J-jaz.G-Ginger
G: Prosim
J: Hej,Ging Candy tukaj!
G: O hej,kaj želiš?
J: Se spomniš tistega presenečenja ki so nama obljubili?
G: Ja,in
J: To sta dve letalski karti za na Havaje!!!!!!
G: Res?
J: Ja!!Js že mam spakirane stvari,greva pa jutri ob 19.00.
G: Super grem tej jaz pakirati,oky.By
J: By
Nato je prišla mama v sobo. »Ne pozabi me poklicati vsak dan in ne zapravljaj preveč. A si že spakirala. Greva v trgovino po prigrizke!« je rekla mama. Oblekla sem se za v šoping in mamo počakala v trgovini. Najprej sva šli v Interspar, Planet tuš, City center,…V New Yorkerju sva srečali Ging. Mami sta se začeli pogovarjati midve sva pa se vsedli na klop in se še midve začele pogovarjati. Ko sta končale klepet je Gingerjova mama naju z mamo povabila k njim domov. Ko smo prišli sva z Ging stekle v njeno sobo prižgale sva si računalnike in si pisale preko fb-ja. V sobo je prišel Chris(njen oče)in začel naju je zafrkavati. Šel je iz sobe in se vrnil z čipsom in bonboni.
02. februar 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
The best story ever!

02. februar 2013
Aja
02. februar 2013
u84435
u84435
???
02. februar 2013
Pač v tej zgodbi sem se nekaj zmotila zato je nadeljevanje + začetek v novi zgodbi
http://www.igre123.com/forum/tema/pocitnice-na-havajih/50067/
04. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg