Forum
napisala bom še eno zgodbo.prvo bom dala slike oseb da si bote lažje predstavljali.
JS (STELLA)

13. julij 2010
MOJA BFF IZY

13. julij 2010
MOJA MLAJŠA SESTRA MANDY

13. julij 2010
MOJA STAREJŠA SESTRA LEA

13. julij 2010
ATI IN MAMI

13. julij 2010
ZACK

13. julij 2010
JUSTIN

13. julij 2010
MOJA NAJVEČJA SOVRAŽNICA MAJA

13. julij 2010
sami grozni ljudi na fotkah
13. julij 2010
no to so osebe. če pa se bo kdo drug pojavil vmes pa bom še dala sliko.
zgodba se dogaja o stelli (o meni) in o stellinem doživetju v glasbenem campu. tam spozna veliko prijateljev in najde tudi ljubezen svojega življenja. stella bo po karakterju preprosta najstnica in ljubiteljica glasbe.

napišem zgodbo?
13. julij 2010
lolly_popi vsak ma svoj okus. če ti pa kaj ne paše pa ne glej
13. julij 2010
u19799
u19799
no napiš bomo vidl
13. julij 2010
ok zalika že pišem.
13. julij 2010
ob desetih zjutraj sem se zbudila in je blo res vroče. ker sem po karakterju včasih zelo nervozna in trmasta sem mami gnjavla da mi naj oči naredi klimo v sobi ker je poletje in morem zdržat v taki vročini. mami pa mi vedno reče: stella ne tečnari s to klimo ker te zdaj 1 mesec ne bo , tako da brezveze da ti delamo klimo. odgovorila sem ji: ampak mami a mandy in lea pa jo bota dobile?, mama mi reče: stella nehaj mi tečnarit,klime ne dobiš in konec.
jezna sem šla v svojo sobo. šla sem na msn. kliknila sem svojo bff Izy in sma se pogovarjale o music campu. rekla mi je da bo sigurno super da grema obe v camp in boma 1 mesec skupaj.
jaz ji odgovorim: to že, ampak ne bom mela računalnika zraven in nič.
izy mi reče da mora it in da vidima jutri zjutraj na avtousu ko gremo v music camp. meni res ni blo za it in zato sem nekaj ušpičila da mi ne bi blo treba it: mami sem ukradla avto. ampak mami je namesto da bi rekla da ne grem v camp , rekla da grem. bila sem res besna. šla sem v svojo sobo in jezno pakirala stvari. moja starejša sestra je prišla v sobo in mi rekla da naj se ne jezim da je ona tudi mogla it v camp.
besna sem spakirala še ostale stvari.zvečer sem šla v posteljo in nikakor nisem mogla zaspat. ob polnoči pa mi je uspelo zaspat. ob osmih zjutraj me je prišla zbudit moja mlajša sestra mandy. z njo se super razumema, bolje že kot pa z leo.lea misli samo na modo.
mandy je bila žalostna ker odhajam za 1 mesec. jaz pa sem jo le objela in šla sem se preoblečt, ter si počesat svoje dolge rjave lase.
poslovila sem se od družine in že sem bila na vlaku music camp.
na postaji sem se dobila tudi z izy. z njo sem klepetala celo pot do music campa. zamotile sma se z najinim pogovorom tako da smo že prišli na music camp.
ko sma z izy nesle najino prtljago je mimo prišel neki fant. ni gledal pod noge in se je zaletel v mene. res sem ga besno pogledala in sem mu rekla če ne pazi kje hodi. on pa se je samo smejal. izy pa tudi. no in v moji in izyni sobi sma si razpakirale stvari. potem pa sma se sprehodle po campu. blo je super čeprav tega nisem priznala. potem smo meli neko dolgo predavanje ki je trajalo do večera.
zvečer pa so bili koncerti vsepovsod. izy je bilo slabo zato je počakala v sobi in sem jaz sama hodla po campu. srečala sem tistega fanta ki se je zaletel v mene. rekel je da mu je ime zack, bil je res srčkan.čeprav tega nisem hotela priznat.

nadaljujem??
13. julij 2010
js bom napisala še eno nadaljevanje mi je tak doug čas.
zack se mi je kar naprej smejal ker sem bila besna. nisem hotela priznat da mi je všeč in da umiram od želje za tem da bi šla z njim na zmenek. delala sem se da mi ni zanimiv. on pa me je kar naprej zajebaval.
pogovor:
j-js
z-zack

z: hej, a nisi ti tista ko sem se prej v njo zaletu?
j: ja sem. zaka?
z: ja nič. mislim da se ti morem oddolžit za to
j: glej ti si en taki norc, da se ti ni treba oddolževat in me vabit na noben zmenek al ka pač maš za bregom
z: pa daj no, pol pa vsaj na en sprehod grema
j: okej grema. ampak če me maš namen posilit to zdej povej
z: kdo je reku da te hočem posilit
j: ma dej grema na ta trapast sprehod po tem trapastem campu. pa bod tiho
z: vredu no stellyka
j: js nisem nobena stellyka , klič me stella kot vsi ostali.
z: vredu no grema.

in tako sem pač šla na sprehod z njim
ko sem prišla v sobo me je izy čakala in si prepevala neko pesem od avril lavigne.
a si za to da naredima skupino in mamo pol tu kak koncert kot to delajo ostali? me je vprašala. odgovorila sem ji: glej izy glih mene briga za neko trapasto skupino in neke bedarije.
ker me je izy že dobro poznala ni bla kaj dost jezna.
naslednji dan smo se mogli zbudit ob osmih zjutraj. bila sem spet zelo besna. šli smo v skupine in vsak je dobil svojega učitelja. v moji skupini so bili izy,zack,maja,lara in lilly. lara in izy sta mi ble najbol normalne v skupini. maja pa se je kar naprej obešala na zacka ker je on res lušten. zacka pa ni zanimala maja. zanimala sem ga jaz. kar naprej me je gledal in je hotel flirtat z menoj,jaz pa sem ga včasih samo grdo pogledala. bila sem pa tako jezna samo zato, da mami in oči ne bi misla da se zabavam. tako smo cel dan meli predavanja o glasbi. zvečer sma z izy prišle v sobo zelo utrujene. izy je še šla ven malo pogledat. jaz pa sem poklicala mamo ker sem ji obljubila da jo morem poklicat. pogovor pa se je začel zelo dobro. dokler pa mi ni povedala slabe novice.
to pa izveste v pogovoru:
j-js
m-mami

m: zdravo stella
j: oila mami
m: kako se imaš v campu?
j: slabo mami, rekla sem ti da me ne pošiljaj sem!
m: glej stella prosim te,uživaj v campu. tu se je zgodlo nekaj strašnega in nevem ali naj ti povem ali ne.
j: povej mami prosim,povej!
m: tvoja sestra lea je...........
j: mami!! povej mi kaj je z mojo sestro
m: tvoja sestra lea je ...umrla
j: kaj? nene to ni res mami ne
m: nažalost je res stella
j: ne!!!!!!!!!moja sestra
m: ampak prosim te ne hodi domov. tudi lea bi želela da uresničiš svoje sanje da začneš igrati in peti prosim te naredi to za sestro
j: če je za sestro bom to naredila.. ampak kako se je to zgodilo mami? (padla sem v jok)
m: lea je šla iz shoppping centra in je prečkala cesto. neki avto je pridivjal in jo povozil.
j: moja sestra! (rečem v joku)
m: vem da ti je težko, vsem nam je težko ampak ostani v campu. lejine zadnje besede so bile da ostani v campu in uživaj
j: ampak mami
m: glej tu bomo mi ostali blizu lee. ti pa naredi to za kaj si šla tja.
j: prav mami,naredila bom to za njo.ampak samo zato ker so to ble njene zadnje besede.
m: vredu ljubica,idi zdaj spat in me jutri zvečer spet pokliči.
j: vredu mami pozdravi mi mandy in atija.
m: bom.adijo
j: adijo mami

jaz sem padla v jok. izy je prišla v sobo. povedala sem ji kaj se je zgodilo. objela me je in se jokala z mano. celo noč sem jokala. zjutraj pa sem se vstala ob šestih. ker sem bila še hitra sem šla ven iz hotela in sem se malo sprehajala po parku ter mislila na leo. mislila sem si kdo mi bo zdaj dajal nasvete za modo in kdo mi bo prišel povedat v mojo sobo da imam preglasno muziko. vsedla sem se na klopco in mimo mene je prišel zack.ustavil se je in videl da je nekaj narobe. vsedel se je zraven mene in me uprašal kaj je narobe. povedala sem mu da sem izgubila svojo sestro. tudi on je postal žalosten. rekel mi je da naj ne ostanem več taka divjakinja kot sem bila ko sem ga prvič srečala. potem pa me je poljubil. razjezila sem se in ga odrinila, rekla sem mu da se mu bom še pošteno maščevala za to. potem sem jaz njega poljubila nazaj. on mi je vrgel neko blato v glavo. jaz pa njemu nazaj. začela sma se obmetavati z blatom dokler pa ni prišla mimo učiteljica.

nadaljujem?
13. julij 2010
u17883
u17883
ja
13. julij 2010
ok bom nadaljevala čez 1 uro al pa jutri ker morem mal razmislit še ka bom napisala
13. julij 2010
nadaljujem:
učiteljica se je začela dret če sma nora da se naj hitro grema stuširat ker ne morema taka bit v tem campu. z zackom sma se spogledala in hitro tekla v svoje sobe. v moji sobi se je izy zbudila in ker sem bila cela blatna se me je tako ustrašla da je zakričala da se jo je slišalo čez cel camp. komaj sem jo pomirla da sem to js. ko se je končno umirla sem hitro stekla v kopalnico in se umila. potem pa smo mogli povedat kako bomo vadli po skupinah ker smo imeli zadnji potem prireditev da smo se vsi predstavili kaj smo pripravili. jaz prvo to nisem hotla a sem si potem zaradi leje premislila. z izy sma hotele bit skupaj. učitelj pa nama je dal pa zraven še dva fanta, to pa sta bila justin in......zack! bilo mi je všeč da je zack prišel zraven mene v skupino a mu še vedno nisem oprostila da je on začel bitko z blatom. med vajami smo se meli res lepo. vse je blo super. zack mi je postajal vedno bol všeč. tudi med izy in justinom sem vidla da se je nekaj dogajalo. ves čas sta se smejala drug drugemu. jaz pa sem se smejala zacku. on pa seveda tudi meni. zvečer so spet bili koncerti. z izy sma hodle po campu , srečale sma majo. najraje bi jo zažgala po tisti njeni grozni faci sem si mislila. izy je bil justin zelo všeč. rekla mi je da ga gre poiskat. in šla ga je iskat, jaz pa sem ostala sama. ampak ne zadolgo. približal se mi je zack. skupaj sma šla na sprehod. seveda me je hotel poljubit a mu nisem pustila. začela sem se smejat, potem pa sem jaz poljubila njega. postala sma par.

nexttttt???
14. julij 2010
u21616
u21616
JAP
23. julij 2010
u25021
u25021
brez zamere, sam preveeč ponaulaaš beseede.
23. julij 2010
eh ni zamere
nadaljevala bom jutri
25. julij 2010
hh za sovražnico si zbrala Anahi.Zakon ne..Hehe sej je res grozna
25. julij 2010
ja res je grozna hehe
25. julij 2010
daj sebe poglejta no.

pizda to pa mi res gre na jetra ko ene obrekujete.

Vsak je po svoje lep.
25. julij 2010
geNo ne delaj se v pametnega
maš prav toda je vsak po svoje lep
sam vseeno ne bodi pameten na moji zgodbi
25. julij 2010
pa ne bodi budalo pa ne govori da je grda.

Sebe poglej.

Ti bi pasalo da ti rečem "špeh bomba" ?
25. julij 2010
nehaj jasno????'
men je pa res useeno ka mi rečeš
te rajš piši na moj profil ne pa na mojo zgodbo
25. julij 2010
aja pa še to
ne mešaj se v ženske stvari
25. julij 2010
omg a ti se zavedaš sploh kaj pišeš al ???

koliko si stara 12,11,10?

Jas sem ti samo lepo rekel,da nehaj pisati tako o nekaterih ljudeh.
25. julij 2010
u8763
u8763
naprej
25. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg