Forum
bile so počitnice in seveda vsi izmučeni smo odšli domov...
grem na fb tako kot vsak dan in ne vidim nič posebnega le novo sporočilo od prijateljice, eh sem si rekla po mojem se hoče dobit z mano in res je bilo tako...
dobile nej bi se pri trgovini. grem tja 5 minut do ure amoak nje še ni bilo, mislila sem si: eh bo že prišla...
mimo mene je hodilo veliko lepih fantov ampak nje od nikoder, začela sem se spraševati kje je. klicala sem jo na telefon ampak se ni oglasila...
čez čas je k meni prisedel fant...
povedal mi je da sta z patricijo zelo dobra prijatelja in da je gladal moje slike na facebooku in da mi je on poslal sporočilo za snidenje. končno sem se nehala delati kot da ga ni...
snela sem sončna očala in mu pogledala v oči. debelo me je pogldal in mi rekel: oprosti ti najbrž nisi tista ki je dobila sporočilo ampak vseeno greva lahko na sladoled ane? prikimala sem.
skupaj sva preživela lepe 3 ure in nato šla na sprehod. no ja sprva se mi res ni zdel kaj posebnega nato pa sem videla da je eden tistih redkih ljudi ki imajo smisel za humor ob njem sem pokala od smeha.
šla sva do patricije ki je skoraj znorela ko naju je videla skupaj in začela vsuvati kup vprašanj: kako sta se dobila? kje? kdaj? že hodita??
spraševala je prav poželjivo da bi koga od naju spravila v zadrego a ni ji uspelo. skoraj sva jo ignorirala in zvedela ni nič...
potem smo šli na pico in skupaj gledali sončni zahod na nebu sta se pojavila dva oblaka in jan reče: no punci moji tale dva oblaka sta vedve ker imata tako belo kožo haha obe sva se zasmejali in rekli: ti si pa sonce! zraven sem dodala: ker si rdeč kot sončni zahod!
vsi smo se smejali in objeti odpravili k patriciji domov tisti dan mi je mami končno dovolila da prespim pri njej ampak nisem načrtovala da bo pri njej tudi jan. vse je bilo čudovito dokler zjutraj ni zvonila patijina budilka dala jo je na 4 uro zjutraj in komaj sem vstala. predlagala je da skupaj narediva janu zajtrk...
za budnico pa dobi kapljice mrzle vode po obrazu.
obe sva se nasmejali in res je bilo tako jan je dobil zajtrk obe
pa sva ga pošteno poškropili z vodo...
kaplice so se začele združevati in so tekle po njegovem obrazu nisve pa računale da bo uporail proti nama vodo ki je bila prložena k palačinkam.
kler sem jaz stala pred pati sm dobila kozarec vode po obleki jaz...
smejoča sem odšla iz sobe in se preoblekla v patijini sobi ko pa so se vrata odprla ker sem bila obrnjena proti oknu sem mislila da je pati in sem rekla:
a lahko greš prosim ven?
ampak zaslišala sem janov glas: ne
hitro sem si nase potegnila obleko ki sem jo hotela oblečti nato pa ...
next?
11. julij 2010
u18082
u18082
ajde daljee
11. julij 2010
u18082
u18082
nexttttt
11. julij 2010
nato pa pristopi do mene in skuša ustaviti obleko da bi jo oblekla, in poskušala sem da bi jo potegnila čez pas nato pa me je objel. bila sem šokirana, počasi sem se obrnila in že se je prpravil na poljub a sem umaknila glavo vstran. bil je presenečen in sem mu rekla: tole je šele drugi dan pa še poznava se ne nemogoče je še tako zgodaj da ti zaupam, najprej bi se rada bolje spoznala s tabo.
ni se ravno strinjal in še nekaj časa me je držal v svojih rokah in sem se mu komaj izmaknila...
v tistem trenutku pa mi zazvoni telefon. bila je mami in mi povedala da bom naslednji teden bila sama doma ker gre ona z očijem v španijo. bila sem srečna in novico povedala pati, ki je bila presrečna! takoj je vzkliknila: končno mi ne bo dolgčas!!!
obe sva bili veseli in v tistem trenutku je vstopil jan. vprašal je zakaj se gre. povedali sva mu da bom na počitnicah ostala še 1 teden, ni hotel pokazati nasmeha in le malo je pokimal in komaj izjavil: mhm ...
zasmejali sva se in odšli na facebook.
pati je pisal en cute fant ki bi se rad dobil z njo, delala sem se kot da ga ne poznam. v resnici sem ji priskrbela svojega bratranca. bil ji je všeč in se je hotela dobiti z njim. prosila me je če grem z njo. takoj sem bila za in niku takoj razložila da naj se obnaša kot da me ne pozna ker drugače se ne bo dobro izteklo. tam sva bili ob uri in tudi nik je prišel. šli smo na pijačo. vse je bilo v redu.
preživeli smo lepo dopoldne in nik ter pati sta si izmenjala številki ko sem jaz pokliclaa mami. na poti domov mi je pati zaupala da ji je nik noro všeč in je zaljubljena vanj.
doma je ja mene in pati pričakal s kosilom, patijinih staršev pa ni bilo doma zaradi bolne patijine sestrice. pati in jaz sva bili zadovoljni s kosilom nato pa je tema nanesla kam smo odšle dopoldne...
povedale sva mu da smo se dobile iz prijatelji. jan je bil malo razočaran a je bilo vse v redu. nato ga je klical nek prijatelj ki mu je povedal da je naju videl s fantom v majhni restavraciji. jan je v trenutju vstal od mize in se šel pogovarjat v sobo. jaz in pati sva šli prisluškovat in jasno se je slišalo da mu je prijatelj povedal vse kar je videl in še malo laži zraven. ko sva zslišali da je jen prekinil sva se hitro spet vsedli za mizo. vprašali sva jana če je kaj narobe in žalostno je odvrnil da nič. še naprej sva vrtali v njega nato pa je povedal: moj prijatelj vaju je videl s fantom kako ste pili sladoled in se smejali povedal pa je tudi da sta se ti maja in on držala za roke in da sta si pati in n izmenjala številke. v tistem hipu sem se začela samo smejati in nato sem jana debelo pogledala. vprašal me je akj je tako smešno. povedala sem mu da je nik moj bratranec in da smo se dobili zato da si pati najde fanta.
jan se je ves pomirjen spravil pomivat posodo in zraven rekel: huh sem se že zbal da je kakšna ljubezen vmes...
natro smo se začeli smejati...
vse je bilo v redu dokler se nismo naslednji dan sprehajale z pati po gozdu in smo zagledale ...
next????
11. julij 2010
u19799
u19799
naprej
ful kul
11. julij 2010
jana s neko punco in fantom...
veliko so se smejali in mislim da so se šli flašo resnice.
nisem bila prepričana zato sva se jim jaz in pati približali in jih pozdravili. ko sva šli naprej sem slišala vprašanje: kdo sta tidve?
jan je odgovoril: 2 prjateljici.
to je bilo vse...
obrnila sem se nazaj in videla kako se jan poljublja s punco in njeni dolgi lasje so mu zakrivali obraz. ko je bilo poljua konec je punca srhljivo pogledala proti nama in meni je prebodlo srce. močno sem se zamislila in videla da mi jan postaja všeč. ni mi bilo prijetno gledati ga kako se poljublja z drugo. ko sva prišli domov pa je bilo vse v redu in lepo izogibala sem se ga, da ne bi opazil da mi je všeč.
in res veliko je spraševal zakaj se ga izogibam a odgovora ni nikoli dobil. kmalu je padla noč. bilo je lepo in s pati sva ležali na balkonu in gledali zvezde, čez nekaj časa pa je zraven prišel še jan. ulegel se je zraven mene in mi v roko porinil listek na njem je bilo napisano: pridi danes zvečer ob polnoči ven pred vhodna vrata. ko sem to prebrala sem mu odločno rekla NE a seveda potiho da pati ne bi slišala ...
tudi če bi govorila naglas najbrž ne ker je polsušala muziko in imela slušalke na največji glasnosti. ob pol 11 zvečer sva odšli spat in jan prav tako. zjutraj sem se počasi zbudila in ob sebi zagledala jana...
naglas sem zavpila: kaj ti delaš u moji pojstli?!!!!!
v trenutku se je zbudil in mi rekel: ammm malo me je luna nosila pol sem imel pa že mrzlo pojstlo sm se pa mal k teb ulegu pa zaspal.
to mi popolnoma nič ni blo všeč zato sem ga napodila iz sobe in mu rekla da nej se to ne ponovi. pokimal je in odšel...
poklicala sem pati in hitro je prišla k meni v sobo ...
povedala sem ji kako je to možno ker ko sem zaspala smo medve spale skupi pol pa se zbudim pa kr on pr men...
ona pa se je le smejala. skovala sem načrt...
next?
11. julij 2010
u18082
u18082
nextiii hitrrr
11. julij 2010
u8763
u8763
naprej !!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. julij 2010
niku bom dala naslov itak dabo starim reku da gre k meni no in bo lepo prišel prespat k meni pa bo lepo prišel pa ga bom spustila k peti pa bomo videli kako bo lepo fajn.
za dopolnjen načrt pa jima bom v sobo nastavila kamero da bomo vidli pati kako se bo jezila hh. popolno sem si mislila pri sebi. klicala sem nika in z njim govorila kot da je moj fant čeprav ni bil, hotela sem da nejc občuti kako to boli če slišiš ali vidiš kaj se dogaja...
no nik je takoj prepričal stara dva da ga pripeljeta. povedlaa sem mu celoten načrt in bil mu je neznansko všeč...
ko sva šla z nikom na sladoled sta naju skupaj videla pati in jan ki sta šla najbrž v trgovino. samo tokrat je imel nik veliko bolj drugačno frizuro pa še pobarval se je zato je bila pati kar zelo ljubosumna. niku sem naročila naj gre k meni domov in si vzame računalnik in pati napiše ljubezensko pismo, ker jih ona obožuje. niku so se oči tako zasvetile da sem mislila da so steklene. ko sem šla nazaj k pati mi je nik poslal osnutek na sms ...
pisalo je takole:
kaj bi dal da bi bila ti in jaz sama na sanjskem otoku nihče naju ne bi motil plavala bi v kristalno čisti vodi in ob sončnem zahodu bi se sprehajala po plaži po beli čisti mivki ali pa gledala sončni zahod in se poljubljala spala bi skupaj in se objemala ob jutrih pa bi skupaj iskala sadeže in si kuhala hrano, med živalmi ki se ne bojijo človeka.
odpisala sem mu: skoraj prepričana sem da bo vžgalo!
nik je hitro odpisal: upam
11. julij 2010
next?
11. julij 2010
u8763
u8763
naprej
11. julij 2010
nato je pati priskakljala do mene in me prosila da ji pokličem nika naj kmalu pride saj bi se ona rada dobila z njim. nik je bil takoj za ampak pati ga ni še pričakovala tako zgodaj že danes...
saj sploh ni vedela da pride. vesela je bila nikovega obiska jutri.
pati je skakala skoraj do stropa ko pa se je utrudila se je sesedla na kavč in zaspala jaz in jan pa sva se zmenila da se bova pogovorila o dogodkih, še preden sva se vsedla je v hišo vstopil ...
nextam?
11. julij 2010
u8763
u8763
naprej
11. julij 2010
je v hišo vstopil še en jan.
obstala sem in ju gledala, nato pa dobila pojasnilo od pravega jana:
tole je moj brat dvojček, on se je poljubljal v parku...
še vedno sem bila v šoku in pretresena zaradi dogodkov.
nato pa sem se začela smejati.
nato sem hitro vprašala "obiskovalca": kako ti je pa ime?
odgovoril mi je: ime mi je simon
vsi skupaj smo se smejali toliko da se je pati zbudila in hitro stekla k janu oz. vsaj mislila je tako...
rekla je: jan prosim stopi z mano!
toda simon se je le nasmejal in debelo pogledal pati, ki ni več vedela kaj se dogaja. spustila ga je nazaj in janu nekaj naročala...
s simonom sva se bolje spoznala in postala prijatelja.
čez čas pa sta jan in pati prišla s sladoledom in vsi smo ga pojedli kar precej oz. preveč.
začel je padati mrak in spet sem klicala nika in rekel je da je že na poti.
dobro uro sem ga čakala pred vrati ko je končno prišel.
takrat je bila ura 2 zjutraj. pozdravila sem ga in ga hitro porinila v hišo. potihom sva odšla po stopnicah navzgor kjer sem ko je bil nik v sobi prižgala kamero...
next?
11. julij 2010
u18082
u18082
nextttttttt
11. julij 2010
u8763
u8763
naprej
11. julij 2010
bo samo ne še takoj rabim malo premora.
11. julij 2010
u18462
u18462
Zakon!
Ti kr piš,si nadarjena za to! ;P
11. julij 2010
ja itq ...
nadarjena z dvema neuspešnima zgodbama XD
11. julij 2010
u536
u536
ne,zbrisat temo bo najbolš
11. julij 2010
ha ha neee
11. julij 2010
zjutraj sem zaslišala grozen krik iz patijine sobe...
slišala sem da se dere a nisem razločila kaj. ubogi nik sem si mislila. hitro sem gor odšla ugasnit kamero ko je že bilo vsega konec...
nato pa sem pogledala na uro ki je bila 5. 30 zjuraj...
vsi smo bili zaspani a vseeno sem predlagala da si ogledamo video s kamere. pati je bila besna vendar se je strinjala...
na začetku je bilo videti kako je bilo ko se je nik spravljal k pati pod odejo nato sta sao ležala. 15 minut se ni dogajalo nič pametnega nato pa je pati objela nika čez pas in v sanjah govorila: joj ej maja dej mi zrihti nika da se še kdaj dobimo sej sm ti že povedala da sm vanjga ane?
pati je ob tem prizoru postala čisto rdeča za piko na i pa jo je med ogledom filma objel še nik. bila je srečna. nato se je iz posnetka razbralo da jo je nik božal po laseh.
okoli 4 zjutraj je sledil poljub in smo se zasmejali jan je spet silil svojo glavo k meni da bi me poljubil ...
še lepo je zprl oči in našobil ustnice jaz pa sem mu nastavila prvega plišastega medvedka ki je bil na voljo...
ko se je dotaknil njegovega smrčka je hitro odprl oči in vrgel medvedka stran ubogi medvedek je letel čez celo sobo in nato pristal na steni. vsi smo se zasmejali le jan ne. potem pa jan reče: jz sm pa res mislu da si ti! še za rame si me prijela pa še medved je imeu tako dlako kokr da bi blo to lasje pa še za rame sm te držu pol pa medvedek jaoooo...
jan me je objel čez rame...
film se je bližal koncu in videli smo kako se je pati prebudila najprej se je pretegnila in nato pogledala v stran...
in potem zašepetala: maja a si že budna? nato pa je malo bolj pogledala in zavpila: pa kaj ti delaš u moji pojstli?!!!!
nik se je tako ustrašil da je padel iz postelje ob majinem vpitju...
nadrla ga je kot lopova ki bi ji ukradel denar in bi ga potem dobila. vsi smo se smejali...
začeli smo si pripravljati zajtrk nato pa je ...
next?
11. julij 2010
nato je nik poljubil pati...
bila je presenečena in presrečna, in po poljubu sta se 5 minut samo objemala...
odšla sem v gozd in se malo sprehajala ko naenkrat tam zagledam ....
next?
12. julij 2010
next
12. julij 2010
naenkrat tam zagledam mojo bivšo ljubezen jakoba, za njim je padalo pol punc iz šole. prijazno sem ga pozdravila in počasi šla naprej...
po 2 narejenih korakih je potiho rekel:
amm maja?
odgovorila sem: jaa?
spet je pričel: a imaš danes popoldne kakšne posebne načrte?
odgovorila sem: ne, zakaj?
jaaaa sm mislu da bi se lahko danes dobila ob 3 pri velikem hrastu na jasi?
odgovorila sem: ja lahko...
šla sem potiho naprej in slišala da je skočil in potiho rekel: yes!
poznala sem ga kakšen je ko je vesel ko je zaljubljen toda nikoli se ni kaj preveč zanimal za druge kakor za svojo hano. bila je energična razredna frajlica ki je skakljala fantom po naročjih in rada bila v njihovi družbi in nastavljala vse svoje telo vsakomur pred nos le da je bil kje kdo lep...
fantje je nikoli niso marali in ubogi je bil tisti ki je zadnji odšel iz družbe saj je ponavdi ko je bila sama z enim fantom razlagala o lahkih sprejih in make up-u niso je radi poslušali...
v obraz ni bila kaj posebnega samo tisim ki je niso poznali se jim je zdela sexy...
za njo so na začetku vsi letali kot lačni psički za hrano...
toda sčasoma se jim je zazdela preveč punčkasta in otročja. mene je sovražila ker sem ji bila prevelika konkurenca zavidala mi je skoraj vse...
naglas sem razmišljala in premišljevala o jakobu...
nikoli se ni zanimal zame zdaj pa kot strela z jasnega bi se rad dobil z mano. govorila sem si da je to najbrž zaradi stave. zaslišala sem šumenje v grmovju ob potki po kateri sem hodila... iz tam je skočil jan in ustrašila sem se da sem kar poskočila. opravičil se mi je nato pa mi poklonil marjetico... bila sem začudena. povedala sem mu za dogodek z jakobom. bil je nekako začuden in po eni strani žalosten to se je videlo po povešeni glavi in očeh. nato pa me je kot strela iz jasnega prosil: grem lahko zraven? nočem da ti kaj naredi. preden so se preselili sem sva si vedno bila v laseh... to je pri meni tekmec kot pri tebi hana. začudeno sem ga vprašala: ja kako pa ti to veš???
ja moral sem se pozanimati malo o vašem razredu...
"aha a ti je pati povedala?"
odgovoril je z rahlim: ja
počasi sva čez gozdprišla do kočice ki smo jo skupaj naredile s pati med prejšnimi počitnicami. razgledal se je in rekel: dobro sta izbrali toda lahko bi bilo bolje!
obnoviti bo treba je še pripomnil, nato pa sva odšla v park in se za 5 minut vsedla na klopco. nato sem opazila da je ura že 1 in da morava počasi domov. jan me je prijel za roko in me poljubil, nato pa si je prislužil klofuto. prijel se je za lice in vprašal: zakaj pa zdaj to? mislil sem da me imaš rada? pa me očitno nimaš!
nisem mu dajala pojasnil in odšla korak naprej nato pa se obrnila in ga poljubila nazaj ...
z začudenjem me je pogledal nato pa je poljub trajal še dobro minutko. nato sva se pba srečna odpravila domov.
tam ...
next?
12. julij 2010
next?????
12. julij 2010
next
next
next
pliis
12. julij 2010
u18082
u18082
next
next
next
next
next...
12. julij 2010
tam pa sva z janom vstopila. bilo je vse tiho... in temno ničesar nisem videla nato pa se prižge luč in vsi zakričijo: presenečenje!!!!
jaz samo obstrmim in postalo je glasno in muzika je nabijala do konca. na zabavi se je nepovabljen prikazal jakob ki je seveda poskrbel za škandal ker je takoj začel izzivati jana. jakob jih je skupil veliko več kot jan...
jan ga je moral na silo spraviti ven iz hiše. jakob je bil ves osupel da se je lahko to zgodilo in obljubil da se bo janu maščeval. zabava je potem potekala mirno in brez neprijetnosti. kasneje smo izvedeli da gremo med letošnjimi počitnicami skupaj na morje brez staršev. za vse je bila to najboljša novica tega poletja...
menda da so starši vse organizirali in da gremo v nek kamp.
po zabavi je sledilo le še spanje.
13. julij 2010
next?
18. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg