Forum
u116962
u116962
živijo no to bo moja prva zgodba tok da mislm da bo mal nextov
osebe:
Ttjana(jest)
Urška(moja naj prjatlca)
Sanja(mami) pipi(zajec)
Boštjan(ati)
bom kar začela:
drin drin drin drin...."a lahko nehaš ura zabita....ojoj koliko je že."hitro sem šla v kopalnico se stuširala,naličila,umila zobe in napravila.pogledala sem na koledar.."oh počitnice imamo..ta koledar zmeraj use zameša." k meni je pritekel pipi.to je moj udomačeni zajec.Sedaj pa sem začutila, da moram na svež zrak.tako ali tako vsi trdno spijo.napravila sem se in oddrvela vn.Nisem hodila dolgo mi je začel telefon zvioniti.bila je moja mami Sonja."Ljubica kje si?kaj se ti je zgodilo? si ranjena?Ali greš že dom......?"je z živčnim glasom rekla."Nehaj mami!Na svež zrak sem morala iti.Šla sem v park zej pa grem k prjatlci."odložila sem slišalko.spet mi je zazvonil telefon."nehaj" sem v telefon zavpila.todsa na drugi strani me ni čakal mamin glas temveč:"Tukaj gospod x čez par minut pridem pote."odložil je slušalko.Ni bilo dolgo ko je za mano že peljal avto. tekla sem in tekla dokler nisem prišla do Urškine hiše. zvonila sem in zvonila pa mi nihče ni odprl....na moji rami sem začutila roko...opogumila sem se in pogledala nazaj.videla sem...

bi bral/a in nextal/a???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. december 2012
u116916
u116916
fulllje dobra
27. december 2012
netx next
27. december 2012
u116962
u116962
tnx še enga
27. december 2012
u72157
u72157
next
27. december 2012
u88555
u88555
next
27. december 2012
u116962
u116962
jutri pisem naprej
27. december 2012
u116962
u116962
zagledala sem zamaskiran obraz. V roki je imel palico in me mahnil po glavi. Pred mano se je pojavila tema. Zbudila sem se v neki kleti, zvezana in z zalimanimi usti. Pred sabo sem spet zagledala tega moškega z isto masko. Odlimal mi je usta in me poljubil. Bilo mi je nelagodno saj je bil poljub preveč izzivalen. Objemal me je in gotvo mislil, da sem samo njegova. Drin, drin, drin..... moški mi je nazaj zalimal usta in šel po njegov telefon. Začela sem se premikati in zvijati. ni bilo dolgo, ko me je po glavi spet udarila palica. Sedaj se nisem zbudila v kleti, temveč v tujem stanovanju na postelji. Pred mano ja bil spet tisti moški in mislila sem, da me zalezuje... Bil sem
oblečana za umret. Saj veste, kot kmetica. FUUJ!!!! Name je ulil vedro vode verjtno zato, da bi se zbudila. Sedaj sem se počutila še bolj neugodno. Gotovo je hotel, da trpim. Drin, drin, drin...... sedaj ni zazvonil njegov telefon, temveč moj. Rekel je"si mislila, da se boš rešila z navadnim mobilcem??? " malo se je obotavljal, nato pa se oglasil."pozdravljeni, tukaj zavarovalnica triglav............ ja, verjetno je napačna številka,nasvidenje..." odložil je slušalko. Moj telefon je zabrisal v tla in se skotalil zraven mene v posteljo. Približno tako sem zgledala:

*************************************************************************************************************
ne se čudt ka je full napak ka sm ful htela... plis nextite!!
27. december 2012
u88555
u88555
nekšt
27. december 2012
u116962
u116962
še en nexšt
27. december 2012
next
27. december 2012
u116962
u116962
nekaj mi je šepetal na uho, vendar ga nisem čisto razumela. Slišala sem le:" Os... tu in ne pob..gni!!" Odhiel je v nek prostor, z hladilnikom. Iz njega je potegnil smetano. Potem mi je smetano nasul okoli ust in še po celem telesu. To je bil moj najogabnejši dan v življenju. Nato si jo je usul še nase in se skotalil name. Potm mi je odlepil usta in mi polizal vso smetano iz ust...BLJAK!!! ZA UMRET! Drin, drin!!! Je pozvonil zvonec na vratih. Gotovo je bila njegova mama, saj sem slišala ženski glas. Aja, pozabila sem vam še povedati, da je gospod x, najstnik. Hitro je odšel ven in me zaklenil v sobo. "Notri imam sobo za umret, počakaj, da pospravim..." je rekel. Jaz pa sem ta čas močno upila" mmm.............mmmmmmm......" Njegova mama bi skoraj že posumila zato sem raje nehala.Gospod x, je vstopil v sobo, in povedal svoje ime:" Da ne bo pomote sem Aleš in ne gospod x. kdo si pa ti?" "Mmmmm!!!!" sem momlaje rekla nazaj."Aja, pozabil sem ti odlimati usta." in mi jih odlepil..."Sem tatjana... hvala za lep sprejem!!!" sem mu zakričala nazaj."zakaj si me tako povezal!! In tisto s smetano!! to je bil višek!! pa daj me že odveži!!!!"se še nisem pomirila. "Ne bo šlo srči... tukaj boš še kar nekaj časa!Tko da kar lepo ostani kjer si. mama je tuki in ne morš vn. Če te bom pa odvezu, boš pa počela neumnosti." "A morm mest čez usta lim ponoč?! Prehlajena sm !!! po tvoje: prehlajena sm srči!" "Tukaj imam operil! Lahko si spucaš nos in ne boš več prehlajena, miška!" "Oh, nej ti bo... Ampak jutri, da me odvežeš!!" "Sem ti reku, da ne gre!! Pa tuki boš lahka še cel let, ajga!!! dokler mi mtka ne umre!!!!Mi je očitljivo rekel. "Kaj si ti zmešan!! Mojo mamo bo skrbelo!! Idiot!!!" Na vratih je zpet pozvonilo..........
aja, še slike:

jst(tatjana):

urška(naj prjatlca):
https://www.tocnoto.si/modules/aktualno/uploads/nika_kljun_fotka_01.jpg

mama(sonja) in ati(boštjan):

aleš(moški z masko):

ud aleša mama:

27. december 2012
next
28. december 2012
u116962
u116962
pozvonila je policija.Mamo so prijeli saj je na banki ukradla denar.Midva pa sva popihala na podstreho.jas sem bila ujeta v kovčku on me je pa nosil.prebudila sem se v šebolj tujem stanovanju kot kdaj kooli.Smrdelo je po Franciji.POgledala sem skozi okno in res zagledala.......eifflov stolp.Saj res!Bila sem svobodna, ampak so me bolele kosti."Greva ven.?!"me je vprašal aleš "Oh, ja."Sedaj sem začutila ljubezan. Stopil je k meni in me polubil.Sedaj pojlub ni bil izzivalen vendar tako nežen.Pogled na Eifflov stolp:

Najprej sem pohitela klicat mamo in noret na telefon potem še očka pa urško......"A greva zej vn??"se je iz ozadja zaslišalo."O ja!Hočm u živo vidt Eifflov stolp!"Bla sm tko vesela, da bi kar skakala od sreče."A greva na potovanje v Portorož,pa poj še u New york, pa u pascale, u rio de janjero....takrat se mu je zataknilo.
29. december 2012
next ful dobro res
29. december 2012
Next (nova bralka ful dober)
29. december 2012
u116962
u116962
še 3 nexšte
30. december 2012
u116962
u116962
plis nexštke
30. december 2012
u117696
u117696
neext plis
30. december 2012
u88555
u88555
nekštt!!!!!!!!!!!!!!!
30. december 2012
next plis
30. december 2012
u116498
u116498
next
30. december 2012
u88555
u88555
hitr no!!!
30. december 2012
u88555
u88555
rekla mi je, da bo jutr pisala (pogovarjala seveda po zasebcu)
30. december 2012
u116962
u116962
oki že drvim pisat
31. december 2012
u116962
u116962
"ja sam res to bi bilo kulll Car si bres kratic." nekaj časa sv še hodila potem pa sva vstopila v park.Hodila sva pa se zagledala drug drugmu u uči. mislila sem da me je hotel poljubit zato se naredila htrostni poljubček."A poj res greva v poznana slevna mesta po svetu??" me je uprašu nelogičn "Ja, no kokrat ti bom mogla še povedat!!" "Prid greva dam igrt pokr."In sva tekmovala kdo je prej v bloku. on je imel veliko prednost zato nisem vedala kam je šel. izgubila sem se. čez čas pa sem videla puščice.zdelo se mi je kot skriti zaklad. nakoncu le zagledam da mi aleš pomaha iz okna.Ko vstopim je bilo že use pripravljeno

31. december 2012
u116962
u116962
P.S:Zmagala sem jes!! viiiiiiiiiiiiiii
31. december 2012
u117696
u117696
nextt plosim
31. december 2012
next
31. december 2012
next!