Forum
sem nina in stara sem 13 let. to je moja prva zgodba, ki jo bom napisala. zgodba je izmišljena a je delno tudi resnična.
next?
22. december 2012
Ime mi je Kaja. Začele so se počitnice. Končno sem končala 9 razred! Prišla sem domov iz šole in mama me je poklicala k sebi. Rekla je , da smo letos dobili prikolico na morju in si jo bomo delili z prijatleji. Da bomo skupaj plačali in vsak bival nekaj dni. Nisem bila vesela, saj na morju nisem poznala nobenega prijatelja. Takoj za tem sem odšla na FB in videla da imam 3 sporočila. Odprla sem jih in napisal mi je moj sošolec matic in tim iz 6 razreda ter sošolka teja. Vsi so mi napisali kam grem letos na morje in povedala sem , da v pakoštane v kamp Kozarice v prikolico. Vsem sem isto napisala in čez pb. 1 minuto so mi vsi odpisali. Teja mi je napisala da škoda, da ne gremo v isti kraj, saj gre ona na pag. Matic je napisal da grejo oni v kamp zraven kampa kozarice. Tim mi je napisal, da grejo oni pa v pakoštane v kamp Kozarice z avtodomom. Kar skakala sem od veselja. In oba sta šla isti termin. Tudi jaz sem mamico prosila če gremo še mi takrat. Sicer ona 2 sta bila cele počitnice sama 2 na morju. Včasih so prišli starši. Oba sta imela tudi starejšo sestro in jaz starejšega brata toma. Končno je prišel 28. 6. Spakirala sem vse stvari in z nasmeškom na obrazu zaspala.
NEXT???
22. december 2012
slike:
jaz:

brat Tom:

sošolec Matic:

Tim:

22. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg