Forum
u87462
u87462
Evo spet moja nova zgodba, v malce drugačnem stilu pisanja... (:

Izkaznica glavne osebe:

Ime in priimek: Ann Rose Molly Gehkeir Dewin
Starost: 16 let
Kraj bivanja: Anglija, London
Skrbnik, oz. starši: Diana Violet Dewin, Josh Gehkeir
Najljubša barva: Svetlo zelena
Slika:

Izkaznica brata:

Ime in priimek: Ben Gehkeir Dewin
Starost: 18 let
Kraj bivanja: Anglija, London
Skrbnik, oz. starši: Diana Violet Dewin, Josh Gehkeir
Najljubša barva: Modro-siva
Slika:

ZGODBA:
Sončni žarki so mi greli lica, jaz pa sem ob poslušanju škržatov opazovala ljudi, na vročem pesku, ko so igrali odbojko. Malo prej so me povabili zraven, a mi pravila ne dopustijo, da se družim z nekimi tujci, ki so na nižjem nivoju kot jaz, čeprav me je še tako mikalo.
Pobrskala sem po torbici za mojo najljubšo revijo, dokler je le nisem našla. Odprla sem na rubriki Stars in si ogledovala vroče novice zvezdnika Johnny Deppa.
Spet. Spet laži o nedolžnem človeku. Tudi zvezdniki so le nedolžni ljudje, ki niso ničesar zakrivili, a paparaci jim ne dajo miru, tako kot meni ne. Globoko sem zavzdihnila in prelistala revijo. Čez dobro minuto sem jo zaprla in jo spravila nazaj v mojo roza torbico.
"Hej!" zaslišala sem glas, ki je prihajal iz majhnega gozdička, nekaj metrov stran. Glas je pripadal fantu, komu drugemu kot mojemu bratu. Z njim se sicer super razumem, a zdajle mi ni do njegovih šal, ki jih kar naprej klati.
Ves zadihan je pritekel do mene in se oprijel kolen. "To pa je rekreacija," je zadihano izdavil in si z osvežilnim robcem obrisal kapljice potu. "Moral boš iti pot tuš. Grozno zaudarjaš," sem rekla in se z desno roko pomahala pred nosom.
"Hej, mlada dama, pred tabo stoji vrhunski športnik!" se je zarežal in stresel z mokrimi lasmi. "Tukaj imaš brisačko," sem rekla, jo vzela in mu jo pomolila pod nos.
"Hvala," se je zahvalil in sedel zraven mene na ležalnik. "Hej! To je moj ležalnik! Pojdi si poiskati drugega!" sem rekla. Po telesu me je zmrazilo od Benovega mokrega hladnega telesa. "Pljučnico boš dobil," sem poznavalsko rekla. "Ha! Pljučnico, praviš? Na tem soncu? V tej vročini? Se sploh zavedaš da je triintrideset stopinj? Bučka moja, še veliko se moraš naučiti," se je nasmehnil in si obrisal noge.
Zavila sem z očmi, zaprla oči in pustila, da so me topli sončni žarki božali po obrazu.
"Menda ne boš zdaj spala po cel dan?" je žalostno rekel in mi z roko pomahal pred očmi. "Na vso tvojo žalost-bom," sem mu odvrnila in se udobno namestila...

ja.......... i ges
pejt na chat pa jo objav
05. maj 2012
u87462
u87462
Hvala za komentar.... bom pa probala (:
05. maj 2012
ooo.. Še ena sarina zgodbica.. I like it..
Neeexti.!
05. maj 2012
u87462
u87462
Nives, lepo da ti je ušeč!
05. maj 2012
Itak da mi je, če pa jo ti pišeš
05. maj 2012
u87462
u87462
-.-' moraš biti vedno tako ..... nwm kok povedat

nebi rajš kako kritiko puvedla kdaj?
05. maj 2012
Kritika? Okeej.. hmm.. Kdaj boš nadaljevala najino zgodbico? Pa lažnivko? Pa nwm kere že dolg nisi.. Ker ko začneš nove pisat, se mi zdi, da stare zanemarjaš..
05. maj 2012
u87462
u87462
okej, NAJINO bom kmal nextala... ampak kdo se prtožuje? sej je tut TI nisi kr neki cajta nextala(najine).... -.- za Lažnivko pa nimam idej...
05. maj 2012
Ja dober.. to vem.. sam jst res nisem mela cajta.. vsak teden dva testa, pa še spraševanja.. ni šlo..
Sej poli sem neki dolgiga spacala skupi.. x'D
Ohh.. škoda. al to mi je bla tvoja ena izmed najboljših zgodbic..
05. maj 2012
u87462
u87462
ja lej, mislš da mam jst kej cajta zej? NPZ-ji, sprašvanje, testi.... lej ne morm useh... zej sm nextala zgodbi:

-Tesnoba, bolezen in ljubezen
-Dead in car
za Lažnivko pa pač nimam še idej, ampak brez skrbi, take zgodbe ne bom več zanemarjala, ampak pol pa ku nimam idej bom pa bedne nexte pisala
05. maj 2012
u87462
u87462
aja pa Kamp ku pišemo me tri z TNG sm tut TAKOJ nextala... niti ena ura še ni minila od TNG-jnga nexta pa sm že jst nextala
05. maj 2012
u87462
u87462
aaam.... za Lažnivko sm že čiiist majčken delček napisala objavla ga bom pa ju3 ko ga dokončam ker moram zele it! Lepo se mejte do takrat
Nives-sorry, k sm tečna ne zamert prosm..... =)
05. maj 2012
Hahahhahahahah..! Seej kuul.. Nisem zamrljiva.. Mal stvari me razpizdi..
Ja sej tam pr kampu nectam ta vikend verjetn..
05. maj 2012
u87462
u87462
sej je vikend!
05. maj 2012
Sej vem.. nextam verjeten juter al pa dans..
05. maj 2012
u87462
u87462
heheh
05. maj 2012
u78786
u78786
Next
05. maj 2012
next!!
05. maj 2012
Ti si pa res strokovnakinja!Že velik zgodb si napisala in vse so enkratne!ResCOOOOOOOOOOOOL!
05. maj 2012
u87462
u87462
hvala Bubble!
06. maj 2012
Next
07. maj 2012
NEXT!!!
07. maj 2012
u87462
u87462
"BEN! ROSE!" je zaklical oče, parkiral avto na tlakovani cesti in izstopil iz njega. "Gremo," je rekel, ko je pritekel do naju. Vzel je vodo in z užitkom popil pol steklenice. "Oče," sem zarenčala in mu iz rok sunila steklenico. "To je še edino, kar imamo do doma," sem izstrelila in zaprla steklenico. "Ni res.... v prtljažniku imam še škatlo piva," je rekel in se nasmehnil. Zavila sem z očmi in se prestavila v sedeč položaj.
"Zakaj moraš biti tako neotesan? Sam si me kot majhno deklico učil, da ni lepo popivati in govoriti v narečju," sem rekla in roke prekrižala na prsih. "Očka se je spremenil," se je zarežal Ben. "Oh in da se ni lepo valjati od smeha pred drugimi," sem pripomnila. Ben me je žalostno pogledal in sklonil glavo.
"Dovolj govorjenja!" je rekel oče in me potegnil pokonci. "Gremo!" je jezno izdavil in me potisnil proti potovalki ob ležalniku. "Auč, si spet pil?" sem jezno rekla. Brez besed se je sprehodil mimo mene, nazaj v avto in ga prižgal.
"Slabe volje je," je šepnil Ben in počasi stopical proti prtljagi. "Ti pomagam?" se je ponudil. "No, pomoč ne bi bila odveč," sem se mu nasmehnila. Skupaj sva prtljago spravila v avto, se tudi sama vsedla vanj in se odpeljala...
12. maj 2012
NEXTTTT!!!!!
12. maj 2012
NEXT!CARSKO!
12. maj 2012
Za zaplet pa nwm kva bo
12. maj 2012
Svetovno kot vedno..
Neext.!
12. maj 2012
u87462
u87462