Forum
torej, gre se o tem da 4 frendice odidejo u London in spoznajo one direction .. tko se njihou lajf odvija naprej
14. september 2012
1.DEL
''PRESENEČENJEEEEEEEEEEEE!!'' smo vsi zakričali, ko je Kaja ustopla v svoje stanovanje. Lahko povem da se je kr fejst prestrašla .. no ni glih normalno če ustopš u stanovanje in prvo sekundo ko prižgeš luč v dnevni sobi ti pred faco skoči okol 2o ljudi ki se ti dere 'presenečenje'.
Naj se vam na kratko predstavim. Sem Anna Blake, stara 17 let. Moja mami je Nataša, moja sestra Petra, moj oči pa je lani umrl zaradi raka. Zelo ga pogrešam, ampak vsa ta izguma me ni potlačila in z življenjem nadaljujem tako kot bi mogla vsaka normalna najstnica. Poslušamo tudi One direction in meni najljubši je Harry hihi. Naj vam še nekaj povem o mojih 3 najbolših prijateljicah. Leja je najstarejša, stara je 18 let in je zakon! Najljubši iz one direction ji je Louis. No za Kajo ste nekaj že slišali, stara je 18 let-ubistvu jih je glih dopolnila. Njej je najljubši Zayn. Hana je pa na začetku 17-ih let in je najmlajša. Njen najljubši je Niall. Morm rečt da sta ravno za skp- oba imata blond lase, oba imata modre oči, oba imata super-posebno potrebo po hrani, oba sta zlo kjut...
Ena izmed mojih 3 najbolših prjatlc je praznovala svoj 18 rojstni dan - Kaja. Jst-Anna, Leja in Hana smo cel mesec pripraulale njeno dobrodošlico v stanovanje z 18 leti. zravn so ble use naše družine saj se predobro poznajo ker smo sosedje in tudi njeni sorodniki iz Nemčije so prišli po NAŠI zaslugi in verjemite mi, ni jih bilo lahko dobiti iz Nem. v Slo. Ampak za njo vse! Kakor koli.. v ospredju te družbe smo ble seveda me 3.Usi smo se začeli histerično režat ko smo jo vidli kakšno faco je stisnla na naš krik 'presenečenje' in na prečudovito okrašeno stanovanje, ki smo ga seveda me 3 okrasile za njo. Stopila sem do nje in rekla ''Kaja evo, dočakala si svoj dan, stara si 18 let in nam se je zdelo prou če te nekak razveselimo in ti okrasimo stanovanje, skličemo use sorodnike in skupej odidemo v Lo-'' me je prekinla Leja ko mi je dala roko na usta ter rekla ''in skupej preživimo ta prečudovit dan! Ane Anna?'' je rekla Leja, mi odmaknla roko iz ust in me jezno pogledala v pogledu shut-the-fuck-up! Takoj sm razumela za kaj se gre, pokimala in se fejk nasmejala. Po torti smo se malo pogovarjale nato pa jo zvlekle na 'naš plac' kokr smo rekle prostoru kjer smo ga večino časa preživljale. Nad našimi hišami je potekala stara železniška proga ki nedeluje več, za njo pa travnik iz katerega se vidi prečudovit sončni zahod. Tja smo doskrat odhajale da se slikamo, pogovarjamo, smejimo, kričimo… Ko smo prišle gor smo se posedle na tračnice. ''no Kaja vemo kok si želiš iti stran od te države in vsega kar se tukaj dogaja.. zato ti odarjamo to'' je rekla Hana in stem je pokazala name ki sm izza hrbta potegnila letalsko karto za v London. In dodala sem še ''anpak neboš se nas še tok hitro rešla'' in takrat sem premaknila prvo karto da so se zdaj vidle štiri karte za v London. ''stabo gremo jap.'' Je rekla Leja in se nasmejala. Videle smo lahko Kajo v solznih očeh in z nasmehom na obrazu. ''kaj.. ve.. u London? O MOJ BOOOOG! Sem vam že kdaj rekla da ste the best? '' je rekla Kaja v solzah in med našim objemanjem. '' am mislm da ne, ampak vemo da smo.'' Sem pripomnila ko smo se spustile iz objema in se vse naglas zasmejale. ''še 1oo x vam hvala ampak kukr vidm na kartah piše da je let jutri ob enajstih iz Ri-iz Rima?'' nas je hotela opozoriti Kaja in se začudila da j iz Rima. ''ughh, ja vem da je deleč, ampak vse karte v Ljubljani so bile že razprodane, in če bi hotele iti iz Lj. bi morale čakati še vsaj dva dni, jaz pa nezdržim več en dam tukaj zato…'' sem ji vse razložila in takoj je razumela zakaj odhajamo iz Rima. ''no potem pa se podvizajte kr mormo še use spakirat in se seveda pogovort znašimi sta-'' ''starši? Ni potrebno! Vse je že zrihtano glede dovoljenja, tvoji 3-je veliki kovčki pa te že čakajo pri meni, ker danes tudi spimo pri meni zato.. HITRO! Jutri se moramo namreč zbuditi ob 6h če hočemo pravočasno priti na letalo.'' In takoj smo stekle v mojo sobo in zaspale med 1o kovčki. Še dobro da je moja soba tako velika, da lahko vso prtljago zbašemo v njo.. Torej jutri se nam nasmiha nov dan, z zabavo, veseljem in vsem kar je potrebno za popolno življenje s popolnimi prijateljicami.
rabla bi usaj 3 nexte za 2.DEL. uživejte
14. september 2012
u113639
u113639
next
17. december 2012
next
18. december 2012
u113639
u113639
next
18. december 2012