Forum
neko punco zač ne preganjati mamin duh potem jo pa ukradejo
06. september 2010
js hočm napisat zgodbo
06. september 2010
no živela je neka punca ki ji je bilo ime lina imela je mlajšega bratca ki mu je bilo ime tim. zgodba se začenja
Lina!! se je zaslišalo skozi vrata kopalnice kaj je vprašalalina z očijem greva na koncert pazi na tima. ja bom. je dodala lina
06. september 2010
no upam da boš dobro poskrbela za njega. je rekla mami.mami in oči sta odšlana koncert.. čez 2 uri je lina prejela klic.lina lina pridi hitro sem. kam je vprašala lina k ta prvi avtocesti. kaj se je zgodilo? prometna nesreča se je zgodila to se je zgodilo je lini dejal oči. lina je s kolesom pridirjala k avtocesti. lina je videla mami ležati čez streho avta
06. september 2010
pedrska
06. september 2010
hitro sta poklicala rešilca.izvedela sta da je mami umrla. lina je skočila očiju v objem in se sredi čakalnice zjokala.čez nekaj časa je lina zaslišala kričanje iz ordinacije kjer je mami umrla.slišala je mamin glas.očija je vprašala če je tudi on slišal vendar je odvrnil da ni slišal nič.lini se je čudno zdelo da on ni slišal ničesar.čez nekaj časa je linina mami prišla iz ordinacije.lina je zavpila mami!atipa ni videl mami kajti mami je bila od zdaj DUH!
06. september 2010
fulkul
06. september 2010
ne sej ne ful grda
06. september 2010
grozna
06. september 2010
drugi dan so imeli pogreb. lina je ves čas mislila samo na tisto stvar,ki se je zgodila včeraj mamin duh. ko je bila lina že malo starejša ji je potem umrl še oči(doživel je zastoj srca).lina je bila zelo žalostna.
06. september 2010
u26679
u26679
ammm... čudn je...
06. september 2010
neuem.sory sam ni mi rauno ušeč!!
06. september 2010
lina je ostala sama z timom.skrbelo jo je kaj naj zdaj naredi.nekega dne je lina ravno zaspala na kavču.tim je bil prestrašen ker je lina spala. tim ni vedel kaj naj naredi,ko so v hišo prišli neki možje v črnem .tim je rekel da njegova sestra spi in da jim ne more nič pomagati. črni možje so vprašali kje njegova sestra spi.rekel je da spi na kavču v dnevni sobi.tim je hitro zbudil lino ni vedel kaj se dogaja.lina je poskočila ,ko ji je tim povedal ,da so neki črni možje prišli na obisk in ,da hočejo govoriti z njo. lina se je prestrašila
07. september 2010
a nadaljujem
07. september 2010
ne sej se hecam ful kul je
07. september 2010
u26679
u26679
ponavlaš za mano! fejkarca!
07. september 2010
kaj ti budala zabita
07. september 2010
Jaaa dej kva si pa ti noo..kar drugim pišeš seb pišeš...
pa ponavlaš zanjo, ker maš čist enako zgodbico..če že pišeš vsaj z svojo domišljijo piš..ne pa da za drugim ponavlašš..!
07. september 2010
07. september 2010
ste že usi skp butast s tem zgodbicam ku jih noben ne bere kr jih je že najmanj 100 tlele
07. september 2010
ej jst sm lina moja sestra je pa kaja in obe sva na roxyinlara OBE.
07. september 2010
veš dani.se me mamo profil skp z mojo sestro dvojčico pa mi ona to piše d je dobr pa dni tko d ne pišem sama seb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. september 2010
u19580
u19580
sej je čist ok dej nexti
07. september 2010
tim je rekel lini naj pohiti drugače ju bodo ubili.mislila je,da je to samo prevara,ker je bil danes prvi april.pogledat je šla črne može.bili so grozni.imeli so masko.ko je prišla do vrat so ji črni možje povedali,da so ubili njenega očeta. a nadaljujem
09. september 2010
??
Sorry ni mi preueeč ušeeč
09. september 2010
zakaj pa ne
09. september 2010
kaj je tok slabga pr zgodbi moje sestre kaje.mimgrede jst sm lina in zelo rada berem zgodbo pobeg
09. september 2010
lina se je zdrznila.na hitro je pomislila,da so ubili tudi njeno mamo.začela je premišljevati kako bi jo lahko ubili,če pa je imela prometno nesrečo.tim jo je zbudil iz premišljevanja.črni možje so rekli lini naj gre z njimi.lina se je močno upirala toda ni se dovolj.črni možje so jo pripeljali na samotni otok kjer so jo dali v kletko.lina je hotela ven vendar ni imela ključa.črni možje so odšli in jo pustili na samotnem otoku. a nadaljujem
10. september 2010
u25830
u25830
roxyinlara,10. sep. 2010 15:59:
lina se je zdrznila.na hitro je pomislila,da so ubili tudi njeno mamo.začela je premišljevati kako bi jo lahko ubili,če pa je imela prometno nesrečo.tim jo je zbudil iz premišljevanja.črni možje so rekli lini naj gre z njimi.lina se je močno upirala toda ni se dovolj.črni možje so jo pripeljali na samotni otok kjer so jo dali v kletko.lina je hotela ven vendar ni imela ključa.črni možje so odšli in jo pustili na samotnem otoku. a nadaljujem
10. september 2010
u25830
u25830
kej tko bednga pa še ne!
10. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg