Forum
OSEBE:
Glavne osebe:
JULIE -(loly-pop)
KAYA -(kajchyBajchy)
DANY Pišeta: Loly-pop & KajchyBajchy
POBEG

¨drrriiinn¨
Zvoni za najbolj bedno uro u zgodivini človeštva GEFO! (geografija).
Kayo vprašam: Kaj bi bilo če bi špricale?, seveda tega nisem mislila resno ,ker v resnici nisva še nikoli špricale in tudi nevem kako bi to izpeljale ker so bili vsi vhodi tako ali tako zastraženi.
Vendar se je Kaya (na moje veliko začudenje) takoj ogrela za idejo in obedve sva postali navdušeni.
Sošolcu, ki je bil najbljižje sem mimogrede navrgla: ¨Ej, kje mislš da je kakšn uhod ,ki ni zastražen?
Rekel je da so vsi zastraženi ampak je on šprical šel čez zbornico. (kjer niso tako pozorni). Torej sva s kayo skovali načrt : Ko zvoni hitro pograbive malico, stečeva do zbornice,učitelju pred zbornico rečeva, da morava nekaj sporočiti razredničarki.Takrat Kayi postane slabo ali pa dobi menstrualne krče in jaz jo peljem na zrak -------> jo ucvreva kolkr hitro morva.
In potem zvoni ¨DRINNN¨!
09. november 2010
next
12. november 2010
neext
12. november 2010
kaiia ti nexxti
14. november 2010
u31641
u31641
ne ker bom vse zasrala
20. november 2010
u31641
u31641
Prideva do neke razsute hiše kjer se nameravava ustavit.Kar naenkrat zslišiva šum in se prestrašiva.Zagledavanekega tipa iz 9 razreda.Vpraša naju kaj delava tukaj med šolo.Povema mu da špricave šolo in naj nobenmu ne pove.Pol ga Julie upraša kva on počne tle in pove nama da tudi on šprica.Vprašam ga kako mu je ime.Dany.(OK lepo ime za fanta).Pol se še neki pogovarjamo in se odločmo da bomo skupi šprical.On bo šprical še cel pouk in zato se tudi midve odločve da pove špricale tudi matematiko(ŠE EN BEDEN PREDMET).In se odpravmo do trgovine da si bomo kej nabavl........
26. november 2010
Ko pridemo v trgovino naberemo stvari in stopimo v vrsto... in ta zagledamo... o.ne.. fak & shit...
04. december 2010
Mojo MAMO !
04. december 2010
pogleda nas... stoji in nas z odpritimi usti gleda. Spoustim na tla vse stvari in stečem iz trgovine...
04. december 2010
Dany in Kaya stečeta z mano. Tečem vse do razvalin, ta se ustavim in začnem jokati od šoka. Pomislim v kakšnem šoku je morala biti šele moja mama, ko me je videla. Jaz ko sem bila vedno odličnjakinja... in začela sem neustavljivo jokati
04. december 2010
neeeeeeeeeext!!!! ful cool
04. december 2010
dolgo se nisem mogla ustaviti, Kaya in Dany sta me tolažila ampak ne! ..MOJE ŽIVLJENJE JE UNIČENO!.. oh kako se bom sploh še vrnila domov?
30. januar 2011
u7275
u7275
next
30. januar 2011
Ko se čez nekaj časa pomirim se z Danyjem zapleteva v pogovor, res je lep, ne,ne BOŽANSKI! Ima črne lase je mišičast in totalno Kul. Ima eno sestro s katero živita pri rejnikih, starši so mu umrli zaradi prevelike doze mamil (kako žalostno). Od takrat se menja pri različnih družinah, vendar se jima zdi da se nekako ne moreta vključiti, povsod imajo majhne otroke itd.
Tako za nekaj časa pozabim na tragedijo in tudina čas .. tako je bila ura že 21.00!!!
OMG le kako se bom zdaj vrnila domov.?
Spet sem začela neutolažljivo jokati, zavlekla v tisto razsuto hišo in nisem hotela nikoli več priti ven!...
30. januar 2011
aaah... odprla sem oči in se ozrla okoli sebe... Kje pa sem?
O,ne spomnila sem se.. špricanje,trgovina,mami,razsuta hiša... KAYA,DANY???
ojoj, kje sta, kaj če sta me pustila samo tu?
Stela sem ven in vedela Kayo in Daniya kako zajtrkujeta. Oooh, kamen se mi je odvalil od srca...
Pristopim k njima in vprašam kje sta dobila hrano. Kaya je rekla, da sta odšla v trgovino še preden sem se zbudila, saj me nista hotela buditi.
Dany se mi je nasmehnil s čokoladnimi učki in takoj sem se počutila bolje.
Nato pa...
22. marec 2011
Next
26. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg