Forum
u176560
u176560
ummmm če odpre klujčavnico bi jo našli tk da B pa next
16. september 2014
next a bo
19. september 2014
Shadow je odprla s svojimi dolgimi nohti ključavnico malo je zaškripalo in se odprlo. Potiho s blazinicami sta hodili po hodnikih in prišli do glavnih vrat. Bila so zaklenjena. Nato je star opazila odprto okno bilo je veliko ravno prav za njiju Shadow je šla pod njega in nanjo stopila vokulja ki ni bila čisto nič težka lahka kot pero. Ko je prišla volkulja do okna je skočila na pločnik Shadow je z enim visokim skokom prišla na okno in skočila na pločnik. Odhiteli sta daleč od zavetišča in našli smetišče tam pa malo ostankov hrane. Nato je prišel delavec in opazil živali.

Kaj je delavec naredil?
a) nagnal ju je
b)začel loviti
c)ju odpeljal domov in ju nahranil
19. september 2014
Tam ko sem napisala star tako je ime volkulji. Sam bi mogla napisati z veliko začetnico s.
19. september 2014
aja pa namesto nohti so kremplji kar dosti napak bo v posameznih delih upam da vas ne moti.
19. september 2014
haha nexxxxxxxxxxt pa C
20. september 2014
next :3
Zvezdy fullll dobr pišeš, rišeš kaj še?
kok si talentiranaaa <33
20. september 2014
aja pozabila sem omeniti zgodba bom zelo fantaziska,čarobna in žalostna.
21. september 2014
Just Joke prav imaš odgovor je c.
21. september 2014
haha sm vedla
21. september 2014
Aja čez noč se električni psi polnejo (tk kot telefon).
21. september 2014
next
21. september 2014
Delavec ju je odpeljal domov. Vzel je dve košari eno veliko in eno malo manjšo(za spanje).
Dal je tudi dva lončka z hrano in dva lončka z mlekom. Nato je dal ime Shadow= Bliki
Star=Snowy. Odšli so spat. Zjutraj je odšel po dve rutici modro in zeleno. Modro je zavezal okoli vratu Shadow zeleno pa Star. Delavec je bil reven zato si ni mogel privoščiti pravih ovratnic. Ker sta Star in Shadow to izvedeli sta ga skoraj na vsak ukaz ubogali. Tako sta mu lahko pomagali(malo) da ne bi imel še za šolanje živali dosti za plačati. Stari sta bili 5 let. In pri njemu sta bili 8 let.

Koliko sta potem bili stari čez 8 let?
Vem lahko vprašanje nič drugega mi ni prišlo na misel
21. september 2014
Joj spet sem pozabila Star je dal prevezo ker ni imela ene oči.
21. september 2014
del brez nextov
Cela zgodba Shadow je prikazana v tem posnetku(by me)
02. oktober 2014
Next <3
preveč si talentiranaaa in upam da se tega zavedašš <3333
03. oktober 2014
next
03. oktober 2014
omg ženska kok ti lepo rišeš *o* (tazadnja na sketch toyu je mi je the best )

next
23. november 2014
ne pretiravej
23. november 2014
ona nč ne pretirava čist prov ma hah <33
23. november 2014
next
27. november 2014
wtf zakaj ne pišeš naprej
04. december 2014
čakam da odgovorite na vprašanje
04. december 2014
13 sta bli stari.
05. december 2014
next kdaj bo???
05. december 2014
Ko sta bili stari 13 je umrl delavec ki je skrbel za njiju. Nista imeli doma zato sta odšli v gozd živet. V njem sta našli nenaseljen brlog. Vanj sta prinesli mah,listje za lezišče. Našli sta kamen ki je bil vdobljen in napol(iz njega bosta pili). Odkotalili sta ta dva kamna v brlog. Iz listja sta naredile košariče s katerimi bosta prinašale vodo. Ko sta si uredile brlog sta šli raziskovati po jami. Hodile sta po hodnikih obsvetljenih z modrimi kristali. Nato sta prišli do svetlobe. Stekli sta proti njej. Ko sta prišle do nje sta bili zeloooooo začudeni.

Kaj sta videli?
a) skrito dolino
b) ogenj
06. december 2014
next in a
06. december 2014
ja prav je a
06. december 2014
3 nexte rabim
06. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike