Forum
u25744
u25744
joooj kako sovražim matematiko....važno da nasproti mene sedi on.najlepši fanta na šoli tom.vso uro sem ga gledala in sem čisto pozabila na matematiko.potem me je učitlca poklicala.najprej je nisem slišala.potem je prišla o mene in jaz sem jo samo pogleala.no tako snjačka,si se zbudila.jaz pa samo : e?ja ja seveda.oprostite.potem je zazvoniu zvonec končnoooo.bila je zadnja ura.oo saj res danes grem k tadeji...komaj čakam.sedele smo pred šolo ko pricaplja tista važička klara.kaj je čakate na bolšo prihodnost ?je rekla in se zarežala.kaj je v tem stavku smešnega?tadeja se je zapodila vanjo a sem jo potegnila nazaj.kaj je maš probleme z ne nadzorovano jezo?in odcapljala.nič greva midve in se posloviva.hodili sva približno 10minut.mrali bi vidt hišo od tadeje.waaaw...prava grajščina.zaprlje sva se v njeno sobo in se pogovarjale predvsem o fantih,ličilih...potem pa je pogovor nekako stekel na duhove.rekla je da ima njena mama nekje na podstrešju knigo a mitih in legendah ter duhovih.stekla je skozi vrata in mi rekla naj počakam....čez nekaj minut je prinesla veliko zaprašeno knigo.....rekla je....pia res hočeš klicati duhove ?rekla sem je pa probiva.....

napišem(zgodba je grozlivka in tudi malo najstniška)?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. julij 2010
u25744
u25744
a bo kdo komenteru?
31. julij 2010
Neext!
31. julij 2010
SAM NAPIŠ ŽE
31. julij 2010
u25744
u25744
ok
31. julij 2010
Neext!
31. julij 2010
u25744
u25744
potem je odpihnila prah in dala knjigo na mizo .usedli sva se zrven.tako odprla je na strani 113.tam je pisalo:še enkrat premislite če to zares želite.tadeja me je pogledala jaz sm ji pokimala.brala je naprej.ko se enkrat začne nemorate uiti.joooj kaj je to kakšna knjiga za odvisneže?!potem je pisalo: najprej zatemnite prostor.prižgite sveče.potem izgovorite ta stavek:ameklius likap on ghostus(xD).hahaha kaj se tele hecajo!no nič.probamo izgovorila sem stavek in......nič...ok še enkrat...še vedno nič....jooj res supr.nič ura je že 9 zvečer domov moram.dijo tadeja.bila je tema.saj nisva bili daleč narazen doma a se mi je zdelo da je trajalo celo večnost.potem je za mano nekaj zaropotalo.pogledala sem nazaj ampak nič.najbrš je bila mačka.ko sem prišla domov sem šla pod tuš in se oblekla v pižamo.še eno uro sem gledala filme nato sem šla spat.zjutraj sem se zbudila na pokopališču ustala sem in se razgledala.kaj je zdaj to?potem sem šla na neko pot in hodila v gozd.bilo je temno hladno in vlažo.nato je nakaj skočilo za mano pogladala sem a ni bilo ničesar .obrnila sem se spet naprej.pred mano je stal kot nekakšen zombi s sekero ki jo je dvignil nad mano.zakričala sem in stekla.padla sem v neko lukno .bil je dolg hodnik s krvavimi stenami in z neko sluzasto stvarjo....hodila sem do konca hodnika .tam je bila skrinja odprla sem jo in......
naprej?
31. julij 2010
Njeeeeextaaj!
31. julij 2010
napreiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. julij 2010
u25354
u25354
naprei!
31. julij 2010
u25354
u25354
ei a daš lah še slikce?? no sei če se teb ne da jih dam loh jz xD
31. julij 2010
u25744
u25744
v njej je bilo srce.pravo krvavo srce.po celem hodniku se je slišalo kako bije.potem je nekaj za mano reklo.tega nebi smela narediti.ogrozila si sebe in tvoje bližne.hitro sem zaprla skrinjo in pogledala nazaj.nikogar.ob strani konca hodnika so bila vrata.prijela sem za kljuko in iz za vrat so začeli prihajati pajki.miljona pajkov.hotela sem spustiti kljuko a nisem mogla.probala sem se zaleteti v vrata da bi se odprla.ni šlo.po meni je lezlo na tisoče pajkov.potem sem omedlela.ko sem se zbudila sem bila še na hodniku a ni bilo več pojkov.pograbila sem eno palico in z njo probala odpreti vrata.ko sem odprla se je name zrušil okostnjak.zavreščala sem in se ga otresla.šla sem po tistem hodniku.tam so bile po stenah obešene slike mrtvih ljudi.en je imel dva kola zapičena v oči drugi v vrat.OMG!na koncu hodnika so bila spet vrata.odprla sem jih in tam je ležala moja sestra.imela je prerezan vrat ter kri ji je tekla iz oči.zavpila sem in se začela dreti.potem spet tisti glas: postalo bo še huje.le počakaj.omg kaj se bo zgodilo moji družini in prijateljem in MENI?!
nadaljujem?
01. avgust 2010
u25354
u25354
next!!!!!
01. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg