Forum
Sedela sem na postelji in počela.....nič
Nato pa sem dobila sms
-----------------------------
po sms-au bi te
----------------------------
Bilo je od neznane številke,nazai sem napisasla
---------------------
omg, kdo te ti si. am.. po sms-au ?
--------------------
kmalu zatem sem dobila odgovor
------------------
eh, nevem frend mi je dau številko jas pa se dugočasim
---------------------
tako sem se začela pogovarjati z tem,, fantom rekel je da je Miha, in da me pozna,, ampak vedno je pisal pod skrivno številko,seveda ni vedel da moj telefon zazna številko.hahaha..
no torej sem bla na bolšem

ampak ko dobiš sms
----------------------
Moram te videti, všeč si mi
----------------------------------
si ves iz seeb in tako se zai odpravljam do dogovorjeniga mesta z tem Mihejom.
25. september 2011
Next ?'
25. september 2011
' ?
26. september 2011
tak slabo pišem ?
27. september 2011
next!! Sam nexti ti...po enem delu se težko dobi velik nextov razen če si že prej kakšno zgodbico napisala pa reklamo narediš...jez najprej sploh nism mela bralcem sm si bl sama s sabo dopisvala tko da ti zdele ne obupi pa sam nexti...bojo že nextal k najdejo zgodbico
27. september 2011
ne pa ne kr nexti
27. september 2011
hehe.. prau
27. september 2011
res boš vidla da
27. september 2011
no dej sej gledam
27. september 2011
Tam je stal .. prvič ga vijim. pograbila me je panika.
obrnila sem se, in se odpravljala domov...

Zasabo sem zaslišala; '' hej kam greš.. am. tu sem.'' bil je Miha..

'' he he he.. kaj meni to praviš'' sem rekla nazaj

'' ja, d kam te greš.'' je rekle.. priji no. zgrabil me je..'' omg ka delaš ti'' sem rekla. '' nič zaka'' je odgovoro,, nekam me je vlekel..'' vedno hitreje in močneje, nisem se mogla odriniti od njega ker je hodil prehitro.

Naslednjega se nespomnim.
Danes zjutraj sem se zbudila na postleji, nevem kje.. bila sem omamljena, in vse me je bolelo. Soba v kateri sem bila ni imela vrat, ali pa jih samo jas nisem videla. nekdo je stopil v sobo in rekle'' jas sem tvoj rešitelj'' nato me je spet pograbila nezavest.

Zbudila sem se v drugi sobi, bila je tema,... Nisem se zavedala kdo sem..

zravem mene je bilo truplo mrtve punce, zakričala sem.
Vse kar sem slišala je bil smeh...

'' si budna mala'' bil je nek fant, okoli 20 let.. torej 5 let starejši... za njem je stal MIha, i+bil je zvezal , oči je imel zatečene in ureznine po telesu..
Ta fant je stopil do mene in rekle '' kliče me šark'' nato je odšel...
Tako se je začela moja zgodba;. šark, ali kdor koli že me je prislilv na skupno kopanje z njim.. bilo je grozno.
27. september 2011
no a boš napisala kej
27. september 2011
aha
27. september 2011
next
27. september 2011
ojoj ti si prava pisateljca sam jst kej preveč nemaram grozljivk
27. september 2011
no next next next next
27. september 2011
no no no no no no no
27. september 2011
u58568
u58568
nexty..konč mal net uspobla ;D
27. september 2011
hehe, pol pa tak
-------------------------------------------------------------------------------------------------
No to sem razmišljala kar se mi bi lahko zgodilo ko sem zagledala Miheja..Panika pač

Ko sem prišla do njega me je pogledav in rekle'' zdravo'' nato se je tako smešno zasmejal, mislim da je hrknil. omg ne
haha
'' hei sem odgovorila''

Ummm.. torej si dobla moje sms..'' je rekel
'' ja sem'', pogovor je potekal čudno, dokler ni mimo prišla Katja..' Katiii'' sem se zadrla
'' oo hej, kaj pa ti tukaj'' je odgovorila

No Katja je moja bff.. in res je bila začudena ko me je vidla z neznanim tipom, no izakazalo da ji je znan, bil je njejn bratranec !! omg.. mene je skor pobralo.

jas tu neke flirtam z njinim bratrancom.
'' se mata lepo ha'' je rekla... '' He he he he'' recimo '' sem ji odgovrila

Nato smo šli na sladolet, no mene je še enkrat zdevalo prek ograje, ker sem se pač morala osramotiti..
27. september 2011
u58568
u58568
pa slike
27. september 2011
next
27. september 2011
k udihneš prtisn črko x in jo drži kolikor imaš sape ko izdihneš pa jo izpusti
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
27. september 2011

jas
27. september 2011

katja
27. september 2011
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx evo tkole...zakaj to sploh...ah sej je vseen ti sam nexti
27. september 2011
Amm...kam so pa vsi x izginl?
27. september 2011
Pristala sem v blatu, vse je kapljalo z mene.. adijo, sem že mislila da huje nemore biti, ko mi iz kape pade polž. Zakričala sem in vse slekla z sebe, nakoncu sem stala tam v hlačah in spodnji majci !!

vsi so me gledali jas pa sem se hotela obesiti!

Katja se je smejala kot nora, tako kot tudi
28. september 2011
u59711
u59711
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx uff... kr doug mi je ratal.... aja pa next
21. februar 2012
u59711
u59711
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
21. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg