Forum
Dobrodošli na temi!
Z คภ๔гєןčเкค sva se odločli da narediva fantazijsko zgodbo. Upam, da nama bo uspela in da boste z veseljem brali.
Tu je trailer-so enjoy

Hodim po hodnikih šole, polne učencev, ki divjajo v svoje razrede in se bojim srečati njo. Njo in še dve barbiki. Na moji desni strani, hodi moja edina in prava prijateljica, ter me tolaži z besedami:" če se te dotakne, sezujem čevelj in ji odsekam glavo." Obe se zasmejiva "Hja, Amy, ko bi vsaj." Sem ji odvrnila in še kar naprej iskala dve rjavolaski in blondinko, da se jim skrijem in se izognem sramoti, ki mi jo pogosto naredijo in zakopljejo v kup gnoja. Na srečo treh barbik ni bilo od nikoder, vsi smo mirno odšli v razrede in tako je minil še en dan mučenja za šolskih klopeh.
Odpravim se domov in pogledam na svoj mobilnik. Pisala je Amy, kdo pa drug: "Ob 21.00, pridi gledat zvezde!"
Ob 21-tih parkirava avto nekje na samem in se zazreva v nebo. Zašlišiva močen trušč.
Nekaj metrov od naju zagledava velik ognjen meteorid.
Jaz skočim iz avta in grem do tiste ognjene stvari. Tako je lep, moram se ga dotakniti. Stegnem roko in se ga dotaknem. Ampak ravno ta dotik mi je spremenil svet...imela sem nadnaravne moči...in izgubila pravo prijateljico.
۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
25. avgust 2014
neext sliši se zanimivo
25. avgust 2014
next
25. avgust 2014
neeeeeext
25. avgust 2014
u175332
u175332
neeeext zdi se zanimivo
25. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeexttttttt
25. avgust 2014
u177595
u177595
wooow sliši se zanimivo *o* komaj čakam next zato čimprej nextajta!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!<333
25. avgust 2014
nexxt
25. avgust 2014
next <33
26. avgust 2014
u167851
u167851
next
26. avgust 2014
Nexti že k je pref. !!! :**
26. avgust 2014
Mal sem se pozanimala pa je rekla Cupcake,da bo next dons,če se bo njeni sopisateljici zdel u redu
26. avgust 2014
jeeeeeej
26. avgust 2014
u155047
u155047
next?
26. avgust 2014
Hello, dragi bralci. Nisem si misla da se boste tak hitro nabrali, pri drugih temah nama to ne uspe velikokrat. Am, ja to je prvi next in upam da bo vredu čeptav bo 2. DEL คภ๔гєןčเкค stokrat boljše napisala. So enjoy! คภ๔гєןčเкค in Cupcake vaju imasta radi!
۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
1. DEL

Rebecca P.O.V
"Dobro jutro srčece! Malo si pozna? Ne bi raje malo pohitela?" je rekla mama, ki je dobesedno vdrla v mojo sobo, ampak bila sem prezaspana da bi ji odgovorila.
"Rebecca! Srček! Ali me slišiš?" je ponovila še enkrat "Ja mama, nisem pozna, kolikokrat ti moram še povedati, da se lahko uredim v pol ure! In ne kliči me več srček!" sem ji zabrusila nazaj, saj sem bila sitna kot vsako jutro pred šolo. Namreč, vedno mi je bilo hudo zlesti iz tople postelje in sleči mehko pižamo.
"Ko bi še vsaj kakšno uro lahko zadremala." sem tiho zašepetala in odlepila svoj hrbet s postelje. Po telesu sem začutila mravljince, saj je v sobi bilo mrzlo, za razliko od tople postelje.
Na široko sem zazehala in se postavila pred omaro. "Ne, tega ne. To tudi ne. To sploh ne gre zraven. Preveč kičasto." sem preletavala omaro in nikakor nisem vedela kaj naj oblečem. Ampak vendarle sem se odločila za temno modre kavbojke in zeleno majico na katerinem hrbtu je bilo veliko rumeno rdeče srce, ki je spominjalo na sončni zahod. Nato sem z obešalnika potegnila svojo črno jopico, ki sem jo najraje nosila, če prav mi je bila že malo majhna in tesna. Počesala sem si zasmotlane lase in si naredila nekoliko višji čop, ki mi je segal nekaj centimetrov čez vrat, ter se končno odpravil v kuhinjo, kjer je že lepo dišalo po vafljih.
"Jutro očka, jutro mama!" sem ju pozdravila, brez da bi ju sploh pogledala, saj so se moje oči ustavile zapičene v vaflje. Iz stranske police sem potegnila velik krožnik in nanj naložila vaflje, ki sem si jih vzela toliko, da bodo vsak hip popadali na mamina brezmadežna tla.
Vsedla sem se poleg očka in si vaflje polila s toplim medom, na njih pa položila ogromno kocko masla, ki se je ob dotiku z vaflji začela topiti in izgubljati obliko. z užitkom sem jih maznila enega po enega dokler me v želodcu že ni vredu tiščalo.
Nato sem počasi odkobacala po stopnicah v svojo sobo, saj sem imela še veliko časa do prihoda avtobusa. Vrgla sem se na posteljo in še malo poležala ter z očmi gledala v strop. Sama ne vem zakaj ljudje vedno gledajo v strop ko kaj ne vejo ali ko jim je dolgčas. Jaz to počnem ker nočem premišljevat o ničemer. Vidim samo belino nad sabo, misli izginejo in tako mi je včasih najbolje. Nič kolikokrat mi v glavi skačejo tri glave, ki na videz izgledajo plastično. Candice, Lucy in Emma. Ves čas me preganjajo in mi prigovarjajo" rebecca! Bi si pogledala tvoj obraz? Poglej kako hodiš? Ste videle, noge ima na x. Pazi da ne padeš! Štor. Rebecca je tako zabita..." sovražim to. Zaradi njih je cela šola proti meni, samo Amy se še druži z mano in mi stoji ob strani. To je tako...butasto.
"Rebecca! Takoj pridi dol, bus ti bo pobegnil izpred hiše!" se je od spodaj oglašala mama. "In ne pozabi vzeti očal!" hitro sem pobasala torbo ter očala in odhitela po stopnicah, kjer sem na hodniku obula svoje superge po najnižji ceni. Za razliko od ostalih mi ni bilo do čevljov z dragimi znamkami.
Odprla sem vrata hiše in stekla do ceste kjer me je že čakal bus in polno obrazov, ki so mi skozi okno kazali jezik in škilili z očmi. Pogoltnila sem slino in vstopila na bus poln dijakov. Počasi sem hodila po avtobusu in iskala Amy. Zagledala sem jo kako mi maha in mi kaže na sedež poleg nje. "Jutro Amy!" sem ji rekla in se vsedla poleg nje."Jutro!" mi je odvrnila in mi namenila nasmešek. Nato pa je bus počasi zapeljal naprej. "Poglej to! Mislila sem da te bo razveselilo." je rekla Amy in iz žepa potegnila svoj  mobilnik. Mobilnik je zasvetil in prikazala se je slika Emme, Candice in Lucy, ki so imele telo v obliki kengoruja."Amy ali bi ti že enkrat slučajno nehala z tvojim kreiranjem slik?" sem ji rekla pri tem pa zadrževala smeh, ki sem ga morala na mojo žalost izpustiti. "Sem vedela da ti bo všeč!" mi je rekla in me s prsti pikala po rebrih.
Čez nekaj časa smo pred šolo izstopili iz avtobusa, z Amy sva počasi lezli naprej, zaradi velike gneče. Zagledala sem svoje največje sovražnike. "Spet, barbike grejo!" sem šepnila Amy in hitro sva šle kolikor daleč od njih sva mogle, skori šolska vrata, kjer sva se ustavile na hodniku in iz omaric vzele svoje stvari, nato pa odhitele v razrede kjer sva si pripravile vse potrebno za pouk. "Ali se mi samo zdi, ali danes res nekaj pišemo?" me je vprašala ampak vendarle je zvenela zaskrbljeno. "Ja. Matematiko, zakaj sprašuješ?" " Spet sem se pozabila učiti! Mama mi nikoli več ne bo pustila ven!" je rekla in z glavo namerno treščila v mizo, da se je kar cela stresla.
Čez minutko je v razred vstopila g. Mceuen. Cel razred je kar naenkrat utihnil. Učiteljica pa je odložila svojo torbo poslikano z rožicami in srčki na njen stol za pisalno mizo. Njena torba je bila za moj okus prekičasta z njo vred. "Danes, pišemo?" je rekla s svojim močnim tonom in se obrnila proti nam. "Kajne?" je še enkrat ponovila, saj dobeden ni niti mrdnil. Vsi smo pokimali. Nato se je spet obrnila okrog svoje osi in iz torbe izvlekla cel kup papirja. Z svojimi petami je hitro hodila med nami in na mize strogo polagala teste. Amy se je za hip obrnila nazaj in grizla svojo ustnico, po grlu pa ji je ušev velik cmok.
۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂ ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
~Ali bo Amy uspelo pri testu dobiti dobro oceno?
~ Ali ji bo Rebecca lahko pomagala pri testu?
~ Vam je uvod ušeč, kaj bi spremenili, dodal..?
To je bilo z moje strani vse. 2. DEL piše คภ๔гєןčเкค!
26. avgust 2014
nnnneext super
26. avgust 2014
1- ja
2 -ja
3-zelo je dobro in nwm
26. avgust 2014
~Ali bo Amy uspelo pri testu dobiti dobro oceno? mogoče ji bo pomagala z svojimi supernaravnimi mocmi, cene verjetno ne, razen ce ma sreco...
~ Ali ji bo Rebecca lahko pomagala pri testu?ja upam
~ Vam je uvod ušeč, kaj bi spremenili, dodal..? nene suuuper

neeext
26. avgust 2014
u177990
u177990
nekšt!! + nova bralka :3
I. gotov
II. mhm
III. superr (: ni pripomb
26. avgust 2014
u177595
u177595
~Ali bo Amy uspelo pri testu dobiti dobro oceno? Ja verjetno ji bo Rebecca pomagala(:
~ Ali ji bo Rebecca lahko pomagala pri testu? Ja verjetno ji bo
~ Vam je uvod ušeč, kaj bi spremenili, dodal..? Seveda nam je všeč mislim kaj pa sprašuješ x'd nič ne bi spremenila ali pa dodala ker je prfektno *o*

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<33
26. avgust 2014
neeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt <33333
27. avgust 2014
neeext :3
27. avgust 2014
next
27. avgust 2014
next + nova bralka
28. avgust 2014
nexšt + nova
28. avgust 2014