Forum
DRAGI DNEVNIK!
13.3.2008

olla! mama mi je pred tednom potisnila to knjigo v roke. rekla je , da ji je zadost mojega mojega neprimernega obnašanja , zavračanja hrane in slabih ocen. moja mami je pesnica in zato vedno fantazira. kadar rečem kakšno foro ali kletvico le zmaje z glavo in odgovori , da je treba pesnike spoštovati. pa kaj še!! ta knjiga ali bolje rečeno dnevnik me spominja na nekašen starinski zapisnik. pravzaprav mi kar paše , da lahko nekomu izdam svoje misli , želje in moje največje skrivnosti. saj vem zato so prijatelji. in jaz imam eno in ednino Majo. je moja najboljša prijateljicaže od vrtca. zdaj sem v devetem razredu. pravzaprav je nekoliko začetek , čeprav je že november. učitelji sprašujejo in ocene neumno poskakujejo v redovalnici. imam že dve enki , in zaradi tega se mami buni... no Maja je pravi sonček pomaga mi v stiski in je iskrena. zelo iskrena. je malce drzna ker vse pove na glas. prav tako jaz. preden je umrl moj ati sem bila sramežljiva in imela sem dobre ocene. toda brez carskega očeta je vse zaman...

Hana
08. junij 2011
komentarji???
08. junij 2011
vsej 3 nexti in nextam
08. junij 2011
u35585
u35585
next
08. junij 2011
ka res tk bedne zgodbice pišem al ka!! doben ne kometira
08. junij 2011
eh.. jst bom nadaljevala brez vaspa mi je čist vseen
08. junij 2011
DRAGI DNEVNIK!
13.3.2008/16.55

NEEE MOREM VEEERJETT!!!moja simpatija me je dodala na fbju.jst sem presreečna. premor. moja simpatija je Tim Šraj. to je najlepši moški na naši šoli. v bistvu je najbolj popularen. je drzen in mišičast. trenira nogomet in ima črne lase , ki se povezujejo v špice. ima popolne ustnice. mislim katera punca pa ne sanjri v njih. toda... ima punco. trapasto kokoš Evo... mislim , z Majo sva odšle po pouku v kavarno muslin. naročili sva si vročo čokolado in med srkanjem govorili v fantih(pravzaprav v njenem fantu Dejanu , saj sumi , da jo vara)nato pa še malo o meni no v bistvu sem ji priznala , da pišem vate. bilo mi je všeč , da se ni norčevala.. rekla je samo , da super saj bom postala bolj umirjena.. ok. priznam drogirala sem se... grooznoo je bilo saj sem omedlela in pristala v bolnišnici... moja babi noče imeti več stika z nami.. pravi nam nora družinaakasneje so me obtožili predprodaje mamilin sem pristala v zaporu. če ne bi mamin prijatelj Raul bil odvetnik bi najbrž odšla v dom pretsopnikov. ob tej misli me zmrazi po celem telesu.. mami sem morala obljubiti , da mamil ne bom poskusila nikoli več... šla sem na odvajanje in z mamino ter Majino podporo mi je ospelo...seveda me je nekaj sošolcev zbadalo , saj veš tiste pikre pripombe in nekateri so se me izgobili na kilometre.. precej mučno.. no , kje smo končali... ahaaa... in v kavarno so vstopile kokoške.. Eva , Anja , in ema. Eva je kot ponavadi imela na svojih racastih nogah visoke pete , in kot vedno ko jih ima gor se zemlja trese... so takšne strupenjače , da sem si za njih izmislila super grozljiva in skrivnostna imena:
Eva-*evelinda
anja-*Anuška
eva*-evka
nekaj je zadišalo po pecivu..jutri bom kaj napisal.. ojoj jutri dobimo matematične testee... jutri ti povem kaj več o tem!!
Hana
08. junij 2011
u36875
u36875
neext
08. junij 2011
next.........
08. junij 2011
u36875
u36875
neext
08. junij 2011
DRAGI DNEVNIK!
14.3.2011
Hoylaa!! matematiko sem pisala 3.. no gleda na to koliko imam matematiko je to normalna ocena. bila sem vesela in ko je bilo konec sem stekla na stranišče a sem sabo pozabila odprta vrata.. na svojem mobitelu sem vklopila na najvišjo glasnost in dala pesem od Rihanne(sem ti že povedala , midve z Majo sva njeni največji oboževalki) What's my name. zaplesala sem. no , moj ati je bil učitel plesa. oz. hip hopa. s svojo skupino je nastopal na ulicah in s tem zaslužil...tudi mene je navdušilo in sem se jim pridružila.., dobilA sem celo nekaj ponudb.. zaplesala sem in zaprla oči... če nekaj časaodprla sem oči in zagledala Tima.. nagajivo se mi je smehljal....
09. junij 2011
u35585
u35585
next
09. junij 2011
u37487
u37487
Next
09. junij 2011
next
09. junij 2011
u36875
u36875
neext
09. junij 2011
neeext
09. junij 2011
u37271
u37271
neeeeeeeext. tta je tut kul sam ona zadna men ni nwm kok.
10. junij 2011
u37487
u37487
neext
11. junij 2011
no , tole pa ni kar tako je vzdihnil in se naslonil na ograjo. navdušeno me je gledal. nasmehnila sem se mu. od kod znaš tako dobro plesati. moj oče m me je naučil sem rekla in ga pogledala naravnost v njegove lepe oči. imam ulično skupino , je čez nekaj časa zamišljeno rekel. kul sem zavzdihnila. tudi moj oče jo je imel dokler ni umrl. moje sožalje je hitro rekel. no , imenujemo se: de best blue dansers. tako se imenujemo ker smo najboljši čez dva meseca imamo državno , bi se nam pridružila. skoraj sem padla in morala sem se prijet omivalnika. slabotno sem se nasmehnila. morala sem se narediti kot , da sem predobra za njih zato sem rekla:"To bi bilo super , amapak hočem , preizkušnjo!"seveda , vaje imamo danes ob petih. pridi. takrat je odšel in končno sem lahko normalno zadihala.
19. junij 2011
u51999
u51999
pa dej zaka take bedarije pišeš?
19. junij 2011
u51999
u51999

buuuuuuu
19. junij 2011
u51999
u51999
brezvezna zgodbica
19. junij 2011
leji ti si brezvezna pa čle pišeš kake zgodbice so najbrž ful brezvezne pa sam dolgčas.. pa doebn te ni vprašu za take komentarje
19. junij 2011
u51999
u51999
buuu no. dej a si bosanka al ka? zgleda da si ker se kr naprej motiš ko pišeš besede. poglej se mal no buu

20. junij 2011
neeext!! & men je zgodbica full ušeč!!
20. junij 2011
u51999
u51999
men pa ful ni všeč
20. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg