Forum
Lana je čisto navadno dekle.Stara je 17 let ima najboljšo prijateljico Kim.Kim ima fanta Nika.Lana pa nima fanta in je zato žalostna.Nasledn tedn po v šoli maturanc in Lana nima spremljevalca.
V Šoli:
Ugh pomoje še edina nimam spremljevalca
Sej ga boš dobila ji reče Kim
Ne pa nebom.+zram pride Nik+
Nik reče Kim živjo ljubica in ona nazaj njega pozdravi , kr naenkrat se začneta zalizovat pred mano , jezna grem vstran
Nik reče kaj je pa z njo
Kim mu odgovori mnda je tisti tedn v mescu in se nasmeji.
Do mene kr naenkrat pride Tina- oz. "kraljica te šole" in me spotakne in se norčuje iz mene.
Jas jo tak ko ponavadi ignoriram.

Next ?
30. januar 2011
Next!
30. januar 2011
Bil je večer maturanca, pripravljala sem se , imela se res lepo obleko in naličena sem bila zelo lepo, prišla se v šolsko dvorano kjer je bil maturanc , vsi fanti so me gledali jaz pa se nisem ozirala za njimi, do mene sta prišla Kim in Nik in mi rekla da sem zelo lepa, nazaj sem jima rekla hvala, Nik in Kim sta šla plesat jas pa sm se usedla za mizo , nato pa je do mene prišel en tip, mislm wauu nikol še nism vidla lepšega tipa kot je ta, vprašal me je če bi plesala jas sm mu z veseljem rekla,da ja.Nikoli v življenju še nisem plesala tako,oz. sploh še nisem plesala.Vse oči so bile uprte v naju dva,nato me je zavrtel in ko sm odprla oči ga več ni bilo tam, vsi drugi so se menli in niso me več gledali.Nato pa je do mene prišla Tina in po meni polila rdeč punč in mi rekla " ups roka mi je trznila ".Osramočena sm šla domov ,slišala sem da se za mano Kim dere,da jo naj počakam ampak jas sm samo letela naprej.

next? ( pa to ni pepelka haha)
30. januar 2011
V avtu z Tino:
Sedi v avtu ko jo naenkrat nekdo prime za vrat iz zadnjega sedeža,Tina težko zadiha ko ji nekdo pritise nož ob vrat in reče " ups roka mi je trznila" in se začne hudobno smejat.

Z Lano:
ko sm prišla domov sm šla takoj v posteljo bila sem tako žalostna kar se je zgodilo, ko sm čula da posluša Rok ( moj brat ) muzko in to full na glas po steni sm mu zatolkla naj da mirr.

Nasledn dan v šoli je bil petek ,ko sm prišla so vsi zgledali žalostni zato sm odšla do Kim ki mi je povedala da je Tina umrla, čeprav je bila največja prasica si ni zaslužila umreti,noben si ne zasluži umreti.Kim mi je povedala da gre čez vikend k sorodnikom v druga kraj.Zato sm bila še bolj žalostna saj nisem vedela s kom se naj družim.

Nasledn dan me je po fonu poklical Nik in me uprašal kaj bom delala dans,rekla sm mu da se bom dolgočasla , Nik je reku da tud kr Kim gre na obisk in je cel vikend nebo ,zato sma se zmenla,da grema na plažo.

Na plaži sva se špricala z vodo in se zabavala, naenkrat pa je Nik prišel zelo blizu mojega obraza in me hotel poljubit odriinila sem ga vstran in mu rekla da ne morem narediti tega Kim ker je moja bff, Nik mi je rekel,da me ljubi in da je z Kim samo da je bližje meni , nwm zakaj so mi začele solze padati po obrazu in letela sm proti avtu.Nika pa je začel klicat glas ki je bil natanko podoben mojemu glas ga je vlekel k klifu in mu govoril poišči me , Nik je nazaj rekel da se mu neda špilat igrc , ampak je vseeno hodil za glasom dokler ni prišel čisto na rob klifa kjer ga je nekdo potisnil v skalovje in vodo in je umrl .

NExt?

Kdo mislite,da je ubil Tino in Nika?
Kdo je bil tip s katerim je Lana plesala?
Več v naslednjem delu!
31. januar 2011
vsaj 1 next
07. februar 2011
next zdej maš next zdej pa piš
07. februar 2011
Bil je pondeljek.Spet sem prišla v šolo kjer so se spet vsi čudno obnašali.Šla sem naravnost do Kim,ki je bila cela objokana povedala mi je da je Nik umrl,bila sem čisto šokirana, nisem ji mogla povedati kaj se je zgodilo zadnjič na plaži.Zato sem jo tolažla.Do mene je prišel nek nov fant in mi rekel,da je brat od Tine in da se je preselil sem zdaj ko je umrla , izrekla sem mu sožalje ,ampak sploh ni zgledal nič žalosten in zdel se mi je znan ampak nism mogla ugotovit od kje ga poznam.Povedal mi je da mu je ime Tim.Ko sem bila zram njega sem se počutla zelo čudno . Bila je malica,usedla sem se zraven Kim kot ponavadi , vendar Kim ki je bila vedno srečna in zgovorna je bila sedaj mrka in ni kazala čustev samo igrala se je z hrano.Pogledala sem čez njeno ramo in tam se mi je Tim nasmihal,ko me pogledal sem nekaj videla v njegovih očeh,ampak nwm kaj.Zato sem to ignorirala.
Končno je bilo konec pouka šla sem domov.Se slekla in se šla skopat.Ko sem bila v bani se mi je zdelo da nekaj slišim in vrata so zaškripala.Zadrla sem se v upanju da je samo moj brat da naj da mir.Vstala sem se iz bane in si ogrnla plašč in sem šla po hodniku z sprejem.Nekaj sem slišala ko sem pritisnila na sprožilec pa se je moj brat zadrl ..auaa vedno te lahk prestrašim haa? rekla sem mu da je nor in se vrnila v kopalnico kjer pa je na ogledalu pisalo z krvjo napisano: "Kdo misliš da je nasledn, ti že nisi,lahko ugibaš 2 krat in smeh."Jezna sem odšla v bratovo sobo in mu rekla da naj neha z igrcami,rekel je s kakšnimi igracmi povedla sem mu za ogledalo,rekel je da ni on nič naredu.Zato sem mu šla pokazat ampak na ogledalu ni bilo več nič.Mislila sem da se mi meša

NExt-> ?
07. februar 2011
u35127
u35127
Next!!
07. februar 2011
u36744
u36744
Next!
07. februar 2011
jutri nextamm
07. februar 2011
Zato sem si umila obraz ko sem spet pogledala v ogledalo sem nekaj videla ampak ne dobro.Naenkrat je zazvonil zvonec odšla sem do vrat in jih odprla,tam je stala ena punca ki je bila zelo podobna Timu.Kar vstopila je in začela govorit,rekla je da ji je ime Daniela.Vprašala me je če se spomnim s kom sem plesala na maturanci,rekla sem da ne.Potem je rekla nekaj za Tima .In takrat mi je švignlo,Tim je tisti tip ki sm plesala na maturancu.Rekla mi je da je Tim hudič in da je ona od njega sestra.Rekla mi je da Tim ni brat od Tine in da naj ne zaupam nobenemu niti svoji družini.Kr je vseposod lahko Tim zram.Rekla mi je tudi da morem takoj oditi,če ne se bo nekaj hudega zgodilo ,vsi prijatelji in sorodniki okoli mene bodo začeli umirati.Vprašala sem jo kaj pa jas.Daniela je rekla da mene nebo ubil ampak me bo uzel in me bo poročil,ampak če se bom poročila pomeni da bom umrla,ker on je že mrtev.Čudno se mi je zdelo da je Daniela prišla k meni in sm jo upršalaa če tudi ona mrtva rekla je da ja.Ko je Daniela odšla je pihnil hladen veter in vse se mi je zdelo tako mračno kot prej.Htiro sem poklicala brata,ki se ni javil zato sem odšla v njegovo sobo kjer je bil listek,na listku pa napisano da je šel z prjatelji ven.

NeXt->
08. februar 2011
next ful ful ful ful ful ful dobr res pliss next
08. februar 2011
še 1 next od druge osebe
08. februar 2011
a bi gdo napisov next da bo pisala naprej!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. februar 2011
u27098
u27098
next
11. februar 2011
u27098
u27098
maš next piš!!
11. februar 2011
Zato sem hitro šla spakirat stvari,roke so se mi pajtlale ker sem bila prestrašena,ko sem nekaj slišala na hodniku in se zadrla Rok daj mi mir in me ne straši več.Ampak ni bilo nobenega odziva,zato sem šla na hodnik,kjer ni bilo nič,mislila sem da se mi meša.Zato sem šla v kopalnico in zaklenila not.Umaknila sem si lase z oči in pogledala v ogledalo,kjer se je kar naenkrat pokazalo neko krvavo besedilo.Pisalo je : Brez skrbi Rok te ne bo več jezil,hmmm le kje je tvoja mama tako dolgo-mogoče je pri meni? samo probaj zbežat in je ne boš nikoli več videla!
Solze so mi začele padati,v kopalnici sem padla skupaj in se začela jokati.Vedela sem da je Rok umrl,in moja mama nevem kje je.Ampak spomnila sem se Danielinih besed,da naj nobenmu zaupam.Tedaj pa je zazvonil zvonec.Hitro sem obrisala solze in vzela v roke svečnik,ker je bil edini pri roki,počasi sem šla po stopnicah in odprla vrata.Takrat pa je noter...........

Vsaj 2 nexta pliss
11. februar 2011
u36744
u36744
next
25. februar 2011
nex
25. februar 2011
next!
25. februar 2011
daj hitrooo nextaj pliiiiiiiiis!
25. februar 2011