Forum
___FLASH BACK________
Bolelo je. Bolelo je kako sem sama. Nihče me ne razume. Nihče me ne mara. Boli da mojih staršev ni več. Ni več topline mame in očeta. Boli me da se mi vsi samo še smejijo. Boli me da ga ni več tu. Da je odpotoval za vedno in si je našel novo dekle, mene pa pustil tu samo brez sreče.
___END OF FLASH BACK__
Zdaj sem stara 19 let. Pred kratkim sem dopolnila 19 let. Bliža se mi maturantski ples. Ne vem če bom jaz Amanda Emily Backy zmogla preboleti vse kar se je zgodilo pred samo 1 letom. Zdaj imam topel dom in prijazno mačeho Emmino Forth. Kljub temu da sem polnoletna morem imeti toplino. Ni mi kot mama. Ni isto kakor je bilo. Vsakič ko veter zašumi se spomnim na mamo in očeta. Vedno sta mi govorila da ko njiju več ne bo da se bom mogla sprijazniti z usodo in nikoli obupati. Obljubila sem jima da bo tako in držala bom obljubo. Ne bom več žalostna.
Zjutraj me je zbudil svež gorski veter in vstala sem se iz postelje. Šla sem v kopalnico si umila zobe in obraz ter si počesala lase. Uredila sem se v belo kratko srajco ker je poletje in v kratke jeans hlače ter se odpravila v kuhinjo. Tam je bila Emmina. Pojedla sem svojo najljubšo jed. Tortiljo. Ko sem šla v sobo sem pred sabo še enkrat zagledala mamo in očeta. Videla sem njuno sliko. Zajokala sem. "Boli kajne?" mi je rekla Emmina. Nič nisem rekla. Samo objela sem jo. To je najslabše v mojem življenju. Jaz sem kriva.
16. julij 2013
next
16. julij 2013
neext
16. julij 2013
u143516
u143516
neext *.*
16. julij 2013
Neext
16. julij 2013
u144308
u144308
next
16. julij 2013
u120071
u120071
next:*
16. julij 2013
u120071
u120071
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=58633

tuki maš link<3
16. julij 2013
u108028
u108028
next
16. julij 2013
_______Hvala vsem ki berete!___________________
Spustila sem jo iz objema in zaprla oči. Skušala sem pozabiti na to kar se je zgodilo. Čez čas sem se pomirila. Odločila sem se da bom šla po nakupih. Kupila sem kratko, vijolično majico z bleščicami in lepe rumene kratke hlače. Nato sem se odpravila v mc'donalds da bom nekaj pojedla. "Emily, Emily!" se je zadrl postavni svetlolasi fant z modrimi očmi. Bil je on. Ko mi je zakričal sem bila čisto tiho. "Zakaj mi ne odgovoriš, ljubica?". "Varal si me in ko sem ti hotela sporočiti da mojih staršev ni več si bil nedosegljiv, enkrat pa se je oglasil ženski glas. Povedala je da je tvoje novo dekle. Pusti me pri miru!" sem se zadrla in zajokala. V eni roki sem držala vrečko v kateri je bil hamburger, v drugi roki pa sem držala vrečko v kateri so bila kupljena oblačila. "Emily, jaz te ljubim! To je bila samo ena ki se mi prilizuje in mi hodi vsakič stanovanje. Zlagala se je!". "Res? In prosim te kliči me Sarah ker je to moje prvo ime in mi je bolj všeč. Nikoli več ne bova skupaj! Nikoli več!" sem rekla in pobegnila proti domu. Tekel je za mano. Ko sem zopet pogledala nazaj ga ni bilo več. Objokana sem hodila proti domu in zazvonila. Odprla mi je Emmina. "Kaj je narobe?" me je vprašala. "On. Jack." sem objokano rekla. "Se je vrnil? Morala bi biti srečna!" mi je začudeno rekla Emmina. "Nisem, prevaral me je.". Ko je hotela nekaj reči sem se odpravila v sobo in zaloputnila za vrati. Hotela sem pozabiti. Pozabiti...

_________Upam da vam je všeč!__________________________________
a) Kaj mislite ali Jack laže ali ne?
b) Komentarčki, mnenje, pohvale, kritike..
c) Next?
17. julij 2013
a) Kaj mislite ali Jack laže ali ne? ammmm.......ne
b) Komentarčki, mnenje, pohvale, kritike..ful dobra zgodbica edino kr si želim d čimprej napišeš next
c) Next?
ja obveznu neeeeeeext
17. julij 2013
a) Kaj mislite ali Jack laže ali ne?Ne
b) Komentarčki, mnenje, pohvale, kritike..odlično pišeš!
c) Next?Jaaaa!
17. julij 2013
u108028
u108028
neeeext <3
a) ja
b) super je *-*
17. julij 2013
u144308
u144308
next
a) nwm..
b) super;3
17. julij 2013
a) Kaj mislite ali Jack laže ali ne? nwm ne
b) supr jee <3
c) Next
17. julij 2013
že pišem next.<3
17. julij 2013
Odločila sem se da se bom odpravila na računalnik. Odpravila sem se na skype. Pogovarjala sem se z mojo najboljšo prijateljico Annie. No vsaj ona mi je ostala. Zajokala sem se in jo pozdravila. "Živjo, kako si? Jaz sem slabo. Mama in oče. Ni ju več. In zdaj sem srečala še Jacka ki pravi da me ne prevara z drugo ampak vem da me. Vse je polomija." Razočarano me je pogledala in rekla "Joj prijateljica, kako mi je žal. Ostati moraš močna. Tako si obljubila staršem. Zmogla boš." me je spodbujala. "Nemogoče je." sem rekla in se močno zajokala. "Prišla bom k tebi. Lažje ti bo. Saj veš, rada te imam." Jokajoče sem ji odgovorila "Najboljša si! Še raje te imam!" in čakala da pride Annie. Prišla je. Zgledala je še boljše kot na internetu. Dolgi ravni in lepi svetlikajoči modri lasje, zelene oči, lepa postava. Popolna je. Ko sem jo videla sem ji odhitela v objem. Toliko časa je že nisem videla. "Pogrešala sem te!" sem rekla. Zajokala sem in ji povedala vsako tegobo. Odgovorila mi je: "Če želiš imeti prijatelje se morša izkazati za dobro. Ko boš v šoli jim pri kakšni stvari pomagaj, če si ne upaš pogovarjati se v živo se pogovarjaj po Facebooku. Dodaj jih in začnite pogovor. Smej se in bodi uspešna in pridna! Za starše pa: "Vsakič ko vidiš njihovo sliko se spomni na tisto lepo kar se je zgodilo. Samo lepi dogodki. Starši bi bili zelo veseli če bi bili tu da bi bila srečna." ji je odgovorila. "Za Jacka pa. Pogovorita se in daj mu čas da stvari pokaže z dejanji. Boš videla da ni prav tako kot si ti ravnala. Le miren pogovor, brez kreganja in žalosti rabita." "Hvala ti, najboljša si!" sem rekla in jo objela. Ne bom se več jokala. Obljubila sem staršem da bom srečna. In tako tudi bo.

_________________Upam da je okej!__________________________
Aja pa pri prejšnem nextu sm se zmotla...Amanda je ne Sarah.
a) Ali bo Amanda zmogla?
b) Ali je svetovno?
c) Nextam?
17. julij 2013
a) Ali bo Amanda zmogla? ja
b) jaaaaa <3
neext
17. julij 2013
u144308
u144308
next
a) Ali bo Amanda zmogla? ja
b) Ali je svetovno? ja
17. julij 2013
a) Ali bo Amanda zmogla?ja
b) Ali je svetovno?jaaaaa
c) Nextam?
neeeext
17. julij 2013
next
a) Ali bo Amanda zmogla? jaa
b) Ali je svetovno? jaaaa
c) Nextam? itakk
17. julij 2013
u129738
u129738
a) Ali bo Amanda zmogla? z manjšimi težavami ampak ja, zmogla bo!
b) Ali je svetovno? jaaaaaaaaaaaaa
c) Nextam? še vprašaš?
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! nova bralka!
17. julij 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/*can-t-hold-us*/58722/ a bi lahko prosim katera brala to zgodbico? Bila bi zelo vesela, če bi jo katera brala
pa neeeeeeeeext
aia pa oprosti za oglaševanje...
18. julij 2013
evo neeext
22. julij 2013
Evo neext ;D
Nato se je Annie odpravila domov jaz pa sem ostala sama. Odločila sem se da bom poslušala glasbo. Navila sem pesem od Icone Pop, I love it. Plesala sem ob ritmu glasbe. Ko je naenkrat zazvonilo. Ko sem odprla sem zagledala Jacka. Hotela sem zapreti vrata vendar me je zadržal. "Samo to ti mislim povedati. Ljubim te." mi je rekel in odšel. Zaprla sem vrata in se vlegla na kavč. Misli, da mu bom z besedo ljubim te oprostila?! Sicer, pa si preveč domišlja da me lahko ovije okoli prsta. Jaz bom ovila okoli prsta njega. Vendar kako? Razmišljala sem in porotila se mi je sijajna ideja. Poklicala sem njegovo novo "dekle" saj sem si številko shranila pod "Tista s katero me je prevaral". Vzela sem telefon, vtipkala številko in čakala da se oglasi. "Halo?" je rekla. "Ti si tista. Veš njegova punca sem. Rekel je da me ljubi. Torej tebe očitno ne!". Ko je hotela nekaj reči sem odložila slušalko. Poklicala me je nazaj, dvignila sem slušalko. "Veš kaj, če si njegova punca pa mi je čisto vseeno saj imam več fantov!". Odložila sem slušalko. Ne morem verjeti! Vse fante lahko ovije okoli prsta? Najbrž bosta vedno skupaj. Z mano je konec.

c) Next?
Kmalu bo zanimivejše..
22. julij 2013
u146885
u146885
a) Vam je všeč? Morem kaj spremeniti? ja.ne.
b) Ali je Jack res z Amando?idk.
c) Next?jaaaaaaaaaaaa!
30. julij 2013
u146275
u146275
next
30. julij 2013
a) Vam je všeč? Morem kaj spremeniti?jaa nee
b) Ali je Jack res z Amando? nwm mogoče
c) Next?neeeeeeeeeeext
30. julij 2013
nexxt!!!