Forum
govori o punci ki je zasvojen s hip hopom in ne more nehati plesati tudiko starša odpotujeta

a hočte d js napišm to zgodbo al ne

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. september 2010
osebe:
kaja(jst)
tim(moj mlajši brat)
tilen(moj fant)
jasmina(učiteljica hip hopa)
helena(moja mami)
tomaž(moj ati)
15. september 2010
živjo sem kaja.zelo dolgo že plešem hip hop.preprosto hip hopa ne morem nehati plesati.imam mlajšega brata tima infanta tilna.stara sem 15 let.imam najboljšo prijateljico tino in najhujšo sovražnicoevo.eva mi hoče prevzeti vse kar imam.vendar ljubezen do plesa mi ne more noben tudi bog ne ukrasti.
no danes je prvi počitniški dan ,natančneje moj 15.rojstni dan.moja mami je danes naredila samo meni zajtrk v posrelji.o,kako fajn tudi vstati mi ni treba,da bi šla na zajtrk.mami sem spomnila,da je danes moja rojstno dnevna zabava.
a nadaljujem
15. september 2010
pet komentarjev rabm,da nadaljujem
15. september 2010
ob sedmih smo se že vsi začeli zbirati pri meni doma. dobila sem veliko daril med njimi tudi vodnik plesa.v njem piše vse o hip hopu in vsi plesni koraki so notri narisani in pa tudi napisani saj ima vsak svoje ime.ko smo se zbrali vsi,mi je tim začel tečnariti najin pogovor:
k(jst)
t(tim)
t-kaja kdaj bo torta?
k-tamal torte ne bo sem že prevelka za tortico,ki jo ti dobiš vsakič
t-oh pol pa nč pol bom pa mami reku nej te ispiše is hip hopa
k-ne pa ji ne boš tega reku
pogovor je prekinila tina moja bff.tako se je smejala timu,da ji je tim kar jezik pokazal.mami je to opazila in rekla timu naj gre v svojo sobo in naj razmisli kaj je naredil.
tim je šel v sobo in ni ga bilo več ven s tino sva bili zelo veseli.naenkrat je bila čista tema vedela sem,da mi je tilen zakril oči.z spremenjenim glasom je vprašal:"kdo je za tabo?"
a nadaljujem
15. september 2010
u20705
u20705
next!!
15. september 2010
ej kko se doda sliko
15. september 2010
tilnu sem odgovorila:"tilen je za mano."tilen je skočil pred mene mi podaril darilo in mi na usta pritisnil hladen poljub.to je videl tim.gledaj je čez okno svoje sobe.njegovo okno pa je usmerjeno na teraso.tina mi je to čisto potiho povedala meni.spreletel me je srh.to lahko on pove ona pa me izpiše iz hip hopa.
tilen me je močno stisnil k sebi začela sem se bati.bila je že čista tema.mami sem vprašala,če lahko tina danes spi pri meni .mami je rekla da lahko.tina pa je poklicala še svoje starše in tudi njeni starši so rekli da lahko.
ker je tina pri meni imela še nekaj pozabljenih oblek,med njimi tudi pižamo se je hitro preoblekla v pižamo. anadaljujem
15. september 2010
ful huda
15. september 2010
kaja je v svoji sobi imela računalnik tako,da s tino niso šle takoj spat ampak so bile še malo na računalniku.ponoči,ko so obe že spale je tim tako naglas odprlvrata,da so se kaja in tina kar obe zbudile.tim je kajo prosil če gre kaja lahko z njim na wece,ker ga je zelo tiščalo kakat.
kaja je rekla naj gre to povedat mami in bo šla mami z njim.tim je rekel da mora ona z njim ne mami.
tim je bil star šele 5 let zato se je vsega bal.bal se je tudi teme.naslednji dan je kaja imela hip hop.imela ga je tudi tina zato so šle skupaj na hip hop.
kaja je imela oblečene oprijete kavbojke,sivo majico na kateri je napisano allstar,in obute je imela originalne modre allstarke.kaja,tina,tilen in andrej so imelo plesno skupino,ki se imenuje ALLSTAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a nadaljujem
15. september 2010
yes of course
16. september 2010
dalje
17. september 2010
ej emo hiphop pejt na mojo zgodbo skrivnost revne deklice
19. september 2010
ko so kaja in tina prišle na njihovo vadišče jih je učiteljica jasmina lepo pozdravila.povedala jim je,da bodo zdaj vadili pesem boom boom pow-black eyed peas.ko je učiteljica jasmina prižgala radio je začela plesati najtežje hip hop korake.ko je jasmina zaključila se je kaja oglasila."jasmina teh korakov ne bomo zmogli".ker je bila jasmina zelo prijazna je potolažila kajo in ji rekla,da bo zmogla.
a nadaljujem
19. september 2010
Nexti
Fajna je =D
01. oktober 2010
ko je kaja začela plesati ji je zelo spodrsnilo padla je na glavo in se onesvestila.jasmina je hitro poklicala rešilca,da bi jo odpeljali v bolnišnico.rešilec je prišel in jo odpeljal v bolnico.ker je bil tilen v naši skupini allstar je šel z mano v bolnico.ko sem se prebudila sem videla samo svojega "malega" bratca.božal me je po laseh.
01. oktober 2010

07. oktober 2010
jst(kaja)
07. oktober 2010

07. oktober 2010
tim
07. oktober 2010
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:Cy8Smn3xR38iOM:http://wallpapers.free-review.net/wallpapers/84/Backstreet_Boys_Nick_Carter.jpg&t=1[/img]
07. oktober 2010
ne prime mi ampak to je tilen
07. oktober 2010
u29575
u29575
nadaljuj plisss pa od tilna daj drugo sliko ker ta sploh ne prime
08. oktober 2010

10. oktober 2010
tilen
10. oktober 2010

10. oktober 2010
tina