Forum
Ime mi je Sara stara sem 16 let in zdaj bom začela hodit v 1 letnik. Lahko povem, da v osnovni šoli nisem imela večjih problemov nisem bila zguba niti popolarna bila sem zlata sredina kar mi je bilo všeč. Nimam fanta saj živim samo za ples in mojo najboljšo prijateljico Niko. Starši (ne sprašujte) ločila sta se ko sem imela 6 let in od takrat naprej treniram ples ki mi pomeni zelo veliko. Tako zdaj pa k zgodbi.

Bil je prvi šolski dan. Že zjutraj je bilo vse narobe. Budilka mi ni zvonila, ko sem se hotela stuširati ni bilo tople vode, zajtr sm zažgala in nakoncu sem se zgubila na poti v šolo. Ko sem končno prišla na pravo mesto sem poiskala ravnateljico saj sem ji morala oddati govor za šolsko proslavo. Nato sem stekla v razred in se kot ponavadi vsedla zraven Nike. Ravno ko sem ji hotela nekaj reči je zazvonilo in v razred je pridrvel učitel Smola(tako ga kličemo mi). Prve dve ure sta bili čisti dolgčas ko so nam učitli povedali da dobimo novega sošolca Mata. Ko je stopil v razred smo se z Niko pogovarjale v svetovnem prvenstvu v pesu na katerega sem se uvrstila. Ko sem končno pogledala gor je stal pred mano bil je kako naj povem božanski. Učitelj je rekel naj se nika presede Mat pa naj se usede zraven njega. Sploh nevem kako so minile ostalwe ure kar naenkrat sem morala na kosilo. Kot vedno smo se z Niko vsedle skupaj ter razpravljale v plesu. Ko je kar naenkrat prisedel...

next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. oktober 2011

22. oktober 2011
to sem jas
22. oktober 2011

to pa je Mat
22. oktober 2011
u59711
u59711
NEXT!
22. oktober 2011

NIka
22. oktober 2011
Rabim še 2 nexta
22. oktober 2011
next
22. oktober 2011
neeeeext :*
22. oktober 2011
oki nextam
22. oktober 2011
On Mat vsedel se je zraven najudveh in naju pozdravil. Nika ga je pozdravila nazaj jaz pa nisem iz sebe spravila niti besedice. Na skrivaj sem ga skoz opazovala. V roke mi je potisnil listek in odnesel pladen. Stekla sem na vece in se nisem zmenila za šolske važičke ki so me celo pot zbadale.Ko sem pritekla do wc-ja sem prebrala liaste in nisem mogla verjet želi da mu razkažem šolo pa saj to je nekaj najlepšega. Pred vrati me je že čakala Nika in skupaj smo odšle proti domu. Jaz sem se odpravila delati domačo nalogo pa se nisem mogla zbrat zato sem poklicala Niko če gre na sprehot. Čez pet minut smo že hodile po znani cesti in se pogovarjale o fantih nika ma namreč fanta po imeni David ko smo zavile na igrišče tam pa me je nekdo primel za roko ter me potegnil v grmačo bilo me je strah le s težavo sem se obrnila ter zagledala...
David:

avid:
22. oktober 2011
NEXT¸1
22. oktober 2011
next
prosim berite še mojo: https://www.igre123.com/forum/tema/punca-ali-pes/24394/
+ oprosti, ker se oglašujem;*
22. oktober 2011
u59711
u59711
NEEEEXT!
22. oktober 2011
oki nextam nč hudga neia

Crisa noro je zaljublen vame a sem mu že tisočkrat povedala, da jaz nisem v njega verjetno mu tega nemorem vcepiti v batico. Ko me je hotel poljubiti sem zakričala ko me je nekdo kar naenkrat potegnil iz grma z tako lahko, da sem se počutila kot da sem punčka iz cunj ki si jo podajajo. Bila sem tako jezna da kdorkoli bi zdaj kaj rekel bi ga verjetno napizdla. Ko sem pogledala kdo me je potegnil iz grma sem ga zagledala bil je Mat. Crisa je dobesedno odvlekel stran nam pa v opravičilo zamomljav, da morata skupaj narediti nek referat. Bila sem šokirana. Mar me je hotel Mat rašeit ali pa ima z njim samo nek referat. Nika me je pospremila domov na vratih pa smo se poslovile. Še dolgo potem sem ležala v postelji ter razmišljala ko mi je pozvonil telefon. Dobila sem sporočilo na njem pa je pisalo...
22. oktober 2011
rabim 3 nexte pol bom pa nextala
22. oktober 2011
NEXT!!
NEXT!!
NEXT!!
eto ti tri nexte ;P
22. oktober 2011
Še velja najin zmenek za ogled šole Mat skaka sem od veselja da se je spomnil name ter me obvestil sicer pa seveda nisem pozabila komaj sem čakala. Napisala sem itak ter naredila smejkota. Čez nekaj časa je spet prišlo sporočilo da če negrem spat lahko njemu delam družbo na fbju. vsata sem se ter zopet vklopila računalnik medtem ko se mi je fb nalagu sem odšla dol po kozarec vode. Med tem časom se je zbudila mami upala sem da ne bo šla v sobo ter videla prižgan računalnik prišla je dol vzela vodo ter se odpravila po stopnica nazaj v sobo nato pa me je kar naenkrat vprašala če imam prižgan računalnik. Reagirala sem hitro saj niti nisem imela veliko časa zato sem ji povedala da mi je ostala luč prižgana saj nisem videla poti do vrat. Končno mama je šla nazaj v posteljo jaz pa sem se še dolgo pogovarjala z Matom.

Zjutraj sem se zbudila 2 uri pred odhodom avtobusa zato sem se uredila na listek napisala mami da sem odšla peš v šolo, vzela sem telefon ter odšla. Ko sem prispela do šole me je tram že čakala Nika. Vsedle smo se na klopco ko je mimo prišla Ayla največja važička šole zraven nje pa seveda njene dve kokoške Mary in Ann. Nesramno se se zasmejale Ayla pa je rekla: se ti zdi da bi se Mat lahko zaljubil v tebe? Odgovorila sem ji v tako cipo kot si ti se že nebo. Ayla se je samo zasmejala in rekla ti že veš nato pa so vse tri odšle. Z Niko sva stekli do učilnice za biologijo saj je zazvonil prvi šolski zvonec. Tako nekako sem uspela preživeti vse ure ter končno je prišlo težko pričakovano kosilo. Na hitro sem pojedla stekla za šolo kjer sem bila dogovorjena z Matom. Skoraj me je zadela kap Mat se je poljubljav z ...
22. oktober 2011

prva je Mary sredinska je Ayla tazadnja je pa Ann

aja pa prosim 3 nexte
22. oktober 2011
u59711
u59711
nexttt
22. oktober 2011
Mat se je poljubljal z Aylo nisem mogla verjeti takrat sem se odločila, da se ji bom maščevala. Vzela sem fotoaparat in ju slikala nato pa odšla do Mata ter mu rekla: Veš sorry ampak danes ti nemorem razkazat šole saj sem zmenjena z mojim fantom tak, da sorry ampak ti kr nadaljuj s tem pa oprosti če sm vaju zmotla. Ohitela sm v šolo ter slikico obesila na oglasno desko pod čenče Aylin fant ne bo preveč zadovoljen zraven sem napisala: Ayla ter Mat nova golopčka sta se poljubljala odzadaj šole zakaj ju je sram da bi kdo videl ali pa je to skrivna romanca?. Ohitela sm domov danes me Nika ni mogla počakati saj je imela zobozdravnika. Naredila sem domačo nalogo in začuda poklicala Crisa. Hotela sem prižgati računalnik pa sem se samo vrgla na postlo in se predala sanjarjenjem dokler me ni nekaj vrglo pokonci. Kamenček mi je prletel v okno odšla sem pogleda tam pa sem zagledala...
23. oktober 2011
u59711
u59711
nnneexxt!
23. oktober 2011
rabim še 2 nexta pa bom nextala
23. oktober 2011
ajmo ajmo
24. oktober 2011
next
24. oktober 2011
next
24. oktober 2011
Mata. Rekel je če mu lahko jutri razkažem šolo. Bila sem resnično besna kaj pa misli da je. Povedala sm su, da naj mu kar Ayla razkaže šolo mene pa naj pusti pri meru. Preden je uspel karkoli reči sem zaloputnila okno ter spustila žaluzije prov mu je ka pa je tak kreten. Zaspala sem. Driiiiiin, groza pa ne že spet šola.
29. oktober 2011
V šoli je šlo vse dobro razen tega da moram z Matom narediti nek presnet referat torej se bova morala nekje dodit

Sranje...
04. november 2011
next!
04. januar 2012
Torej sem ga naslednji dan čakala pred šolo in seveda nisem bla najboljše vole. In zmenla sva se za dons popoldan moj prvi trening plesa mi bo spet odpadu super resnično v razred sem odšla se boljše volje kot sm prišla v šolo. A tam je stav nov učenec bil je božanski vse na njem je bilo popolno no ja mogoče malo pretiravam on je bil popolen sam je zraven njega stala Ayla seveda to ni več popo0lno vsaj zame ne oh sranje zvonilo je ... next?
27. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg