Forum
tuki bom napisala zgodbico o punci veroniki ki zelo rada pleše in jaha. ima kobilo nero.
bom kr začela.

~veronika~
še sama težko vrjamem da tako sovražim šolo. komaj čakam da pridem domov, malo zajaham nero in grem k moji bff lili. prišla sem domov, vrgla šolsko torbo v kot in odšla po opremo za jahanje. osedlala sem nero in jo pognala v galop. vmes sem upila: počitnice! počitnice! ne moram si pomagati če sem tako vesela počitnic. jahale sva kar dolgo. ko sva bili že obedve utrujeni sem jo spustila v ogrado da je lahko še malo tekla okoli, jaz pa sem odšla k lili.

to se jaz

nera
slika od lili še pride
en next za nadaljevanje

a boš bral/a??????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. oktober 2013
u23133
u23133
jaaa lep konj!
12. oktober 2013
u23133
u23133
neeeext!
12. oktober 2013
hvala
2.del
ko sem prišla do nje nisem vedela kje je. odšla sem jo poiskat. seveda sem jo našla v nakupovalnem centru v trgovini z oblekami. ravno je stala na blagajni. pozdravila sem jo ampak se je naredila kot da me ni. ne vem kaj je bilo z njo narobe. sledila sem ji domov. vem da je ne bi smela zasledovati ampak tu gre za najino prijateljstvo. tudi ona je ljubila ples. pri njej me je motilo samo to da sovraži konje. drugače je bila vredu punca. odšla je noter in zavila v svojo sobo. slišala sem ko je prižgala cd in začela zraven plesati. odšla sem domov in se odpravila v svojo sobo. prižgala sem računalnik in odšla na fb. nobenega ni bilo gor da bi se z njim pogovarjala nato mi je preostala samo še ena možnost. odšla sem k neri in jo skrtačila, umila, očistila kopita in ji očistila boks. pogledala sem na uro in videla da moram na plesne vaje. vzela sem kolo in se odpeljala do stavbe v kateri smo imeli vaje. danes mi je šlo bolj slabo ker sem zadnjič manjkala. na koncu ure nam je učiteljica povedala da imamo čez en mesec nastop in naj vadimo doma kar se da veliko. ko sem prišla domov sem si prižgala glasbo in začela plesati. enega koraka se kar nisem in nisem morala naučiti. vedno sem padla. okno sem imela odprto nera pa je bila spuščena. bila dem v spodnjem nadstropju. kar naenkrat nekaj pogleda skozi okno. tako sem se vstrašila da sem zakričala in me je vrjetno slišala vsa ulica. potem vidim da je to nera ki mi je samo prišla delat družbo. bila je že pozna ura in sem se odpravila spat. naslednje "jutro"(je bilo že kar pozno) sem pogledala na budilko. 12:30! moj rekord. odšla sem ven in hotela zajahati nero. prišel je nek gospod in mi rekel >pojdi stran od moje kobile<. kaj? sem se vprašala sama pri sebi nisem se zmenila zanj in hotela še enkrat zajahati kobilo. spet mi je rekel: >sem ti rekel da pojdi stran od moje kobile<.
12. oktober 2013
u23133
u23133
next
12. oktober 2013
next
12. oktober 2013
u100166
u100166
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxt
12. oktober 2013
u23133
u23133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
12. oktober 2013
3.del
>kako to mislite vaše kobie< sem mu odgovorila. pošteno sem jo kupil. KUPIL!? stekla sem noter in poiskala mamo. pogovor je tekel tako: j=jaz m=moja mami
j: kaj si naredila z mojo kobilo!?
m: skušala sem ti povedati že včeraj ampak si že spala. prodala sem jo. potrebujemo denar.
j: lahko bi me prej vsaj povedala! sej ne more biti slabše.
hotela sem steči v mojo sobo ampak me je mama ustavila.
m: mogoče je zate lahko še slabše. oče je nekje dobil službo in mi se bomo.......preselili.
j: kaj!? čez en mesec imam plesni nastop. ne moremo kar iti. in nič mi nista povedala! skrivala sta pred mano! ne vem če vama sploh še lahko zaupam.
m: selimo se nasljedni teden. in mogoče bo lahko še slabše. tam ni.....ni plesne šole kamor bi lahk hodila plesat.
j: kaj!!!!!!!!!!! vzela sta mi vse kar imam rada. ne morem vrjet.
m: saj boš tam dobila novo kobilo.
j: a nero sta morala prodat za novo kobilo pa imata denar. pa jaz nočem nove kobile. hočem nero in nobene druge kobile.
stekla sem v svojo sobo in se jokala tako dolgo dokler nisem zaspala.

sory ker je bil kratek next ampak sm mogla vse na hitr napisat k me mami prganja da morm ful velik stvari nardit.
13. oktober 2013
u23133
u23133
next
14. oktober 2013
u100166
u100166
next
14. oktober 2013
nasljedni dan sem odšla ven mimo mame ne da bi jo pogledala. hotela sem iti jahat ampak sem se spomnila da nere nimam več. videla sem tistega gospoda ki smo mu oz. STA mu prodala kobilo. odšla sem do njega in ga lepo prosila če lahko kupimo nero nazaj. rekel je da ne. jaz pa sem še kar vstrajala. na koncu je končno rekel ja. tako sem se razveselila da sem začela kar skakati. >ampak za 5 000 evrov. ta kobila je veliko vredna.< je še dodal. čaki čaki. zavrt zgodbo nazaj. kaj? 5 000 evrov!? to je pa najdražja stvar kar sem jih kdaj imela. odšla sem gor v svojo sobo in tistemu možiclu (sej je bil res majhen) naročila da naj počaka. ko sem prišla gor sem preiskala svojo sobo da najdem prihranjke.
čisto sem pozabila na mojega medvedka ki se mu lahko odtrga glavo. res se sliši malo kruto ampak samo za to je pač še uporaben. našla sem ga med zaprašenimi omarami. odtrgala sem mu glavo in začela šteti. 100, 150, 160, 190, 200, 300... naštela sem 1 459,25 evrov. niti približno dovol. manjka mi še 4 000evrov.
oprostite spet za kratek next ampak mam te dni res zlo zasedene.
15. oktober 2013
u23133
u23133
next ka maš velik denarja
15. oktober 2013
sej to je samo v zgodbici
16. oktober 2013
u23133
u23133
ja vem sam vseen je velik
16. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani